Samsung Galaxy A8, A8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 4. 2019 12:17

Měl by si udělat factory reset a ne čekat, že možná někdy něco opraví aktualizace..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stojda1 6. 4. 2019 15:59

Factory reset jsem udělal včetne Wipe flash hned po přejití na android 9 a furt to není ono.
Stojda1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mob100 6. 4. 2019 16:43

Moje A8 má po aktualizaci a resetu taky trochu váhavější reakce. Třeba při spouštění Kontaktů se nejprve objeví "Žádné kontakty" a až s drobným zpožděním se zobrazí seznam. Aktualizace aplikací je taky pomalejší.
Samsung Galaxy A52
mob100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bacikala 21. 4. 2019 11:05

Mam Galaxy A8(2018) a stale mi neprišla aktualizacia.Slovensko
Bacikala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 21. 4. 2019 12:06

Určena pro slovenský trh? Není to Šedivka nebo něco podobného?
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wergimo 26. 4. 2019 13:00

Ahojte, mne to príde tiež nejaké spomalené. Zatiaľ nevidím žiadne veľké pozitíva.
Skôr mám jeden malý problém. Na screene (link pod textom) je hore ikona upozornení na SMS a HOVORY, také plávajúce oznámenie. Ani za pána neviem nájsť, ako som to zapol a ako to vypnúť!!! :-)

Viete mi prosím poradiť, ako to vypnúť? Kde to v menu nájdem? Dííííky.
https://mega.nz/#!c8d3FaLA!RVXm-S1HXmLc ... fKOXQeZRCE
Wergimo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kunyak 3. 5. 2019 17:07

Wergimo .... té bubliny se zbavíš - NASTAVENÍ - ROZŠÍŘENÉ FUNKCE - CHYTRÉ ZOBRAZENÍ V NOVÉM OKNĚ ..... co máš zakliknuté to se ti bude ukazovat jako bublina :-D
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 10. 5. 2019 11:13

Dnes aktualizace vylepšující foťák ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msoft 1. 10. 2020 22:23

Zdravím. používám aplikaci Samsung Email. Když odpovím na příchozí zprávu, tak se text původní zprávy normálně zařadí pod novou zprávu, ale adresát uvidí pouze novou zprávu a původní je umístěná v příloze. Schránka je synchronizovaná přes IMAP, vše se synchronizuje bez problémů. Když zkontroluju odchozí poštu na PC, tak jsou vidět také pouze odpovědi a původní texty jsou v příloze. V telefonu je vše OK. Neví někdo, co s tím?
msoft
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků