Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod laryskyva 27. 12. 2018 20:13

Mám to stejně. Ponořil jsem horní třetinu telefonu do vody a fouknul do slotu pro S pen a bublá to asi 2 cm od vrchu na pravé straně. ;-)
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Odeslat příspěvekod Dragonerix 27. 12. 2018 20:19

Děkuji za odpověď, takže se asi nemám bát je to řekněme úmysl :D
Dragonerix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod machacvaclav 2. 1. 2019 13:47

Jenom jestli jste se s tím někdo nesetkal.
Těsně pod 30% kapacity baterie se mi vypne telefon. Nejde zapnout, dám na nabíječku a mám 0% kapacity baterie. Telefon se normálně nabije a jedu dál. Stalo se mi to nejméně 3x. Přemýšlím, že dám factory reset.
Jiný nápad?
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 2. 1. 2019 14:47

Pokud nepomůže to, dal bych telefon reklamovat.
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 2. 1. 2019 19:42

Presne tak, tvari se to na defektni baterii.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ip Man 2. 1. 2019 21:03

Jak přehrát formát Flac? Šlo to a už nejde. Používám aplikaci JetAudio a tam mi to vždycky šlo a najednou nejde. Když ťuknu na ten soubor tak píše že nemám potřebnou aplikaci která formát podporuje a hodí mě to do obchodu abych si nějakou vybral, ale zkoušel jsem víc aplikací přehrávačů hudby a pořád nic. Tak nevím jestli je špatný soubor a má vždycky koncovku... null. Interpret, název skladby a na konci null tak jestli to není tím. stahuju z ulož to.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 4. 1. 2019 08:17

Tak už to hraje, přejmenoval jsem tu koncovku null na mp3 a hraje to, ale je to nějaký divný nikdy jsem to dělat nemusel jak jsem stáhnul tak to hrálo.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 1. 2019 12:03

.null není .flac
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 1. 2019 14:49

Grafické rozdíly Samsung Experience UX (Oreo) a One UI (Pie)

https://www.mojandroid.sk/samsung-exper ... orovnanie/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ip Man 4. 1. 2019 21:22

Sattero píše:.null není .flac

Tak nevím teda co je to za formát, ale oproti mp3 to má dost vysoký Bit­Ra­te například 800, 900 a někdy i přes 1000­kb­ps.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 1. 2019 10:26

.null není hudební formát, ve Windows světě se tak označují poškozené soubory. Samotný soubor nic v sobě nemá, odkazuje pouze na původní soubor.

Pokud to měl být FLAC, přejmenování na .flac může fungovat, ale radši bych se podobného souboru prostě zbavil a stáhnul to znovu z lepšího zdroje.
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 6. 1. 2019 03:37

Sattero píše:.null není hudební formát, ve Windows světě se tak označují poškozené soubory. Samotný soubor nic v sobě nemá, odkazuje pouze na původní soubor.

Pokud to měl být FLAC, přejmenování na .flac může fungovat, ale radši bych se podobného souboru prostě zbavil a stáhnul to znovu z lepšího zdroje.

Díky za vysvětlení, no je to divný, nevím proč to hází tuhle chybu a někdy stačí když to null smažu a začne hrát a nemusím za to dopisovat mp3 nebo FLAC
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod wetec 6. 1. 2019 11:09

Zdravim všechny. Měl bych dotaz, řešil jste někdo počeštění Note 8 (US) SM-N950U , což je US verze se Snapdragonem? Brácha tenhle telefon koupil, používat jde, ale čeština by samozřejmě byla lepší. Zkoušel aplikaci morelocale2, ale počeštila se jen malá část. Díky za nápady :)
wetec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 1. 2019 18:23

Samsung začíná s veřejným testováním Androidu 9.0 Pie na Galaxy Note 8

Samsung oficiálně zahájil registrace do beta programu, v němž si mohou majitelé Galaxy Note 8 vyzkoušet softwarové novinky s předstihem. Beta program zatím běží pouze v Indii a v Jižní Koreji, později se má rozšířit i na ostatní trhy. Zaregistrování uživatelé si již nyní mohou stáhnout testovací firmwaru s označením N950FXXU5ZSA5 o velikosti téměř 2 GB, které obsahuje jak Android 9.0 Pie, tak nové uživatelské rozhraní One UI se všemi jejich novinkami.

Obrázek

Obrázek
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Reliks 15. 1. 2019 19:26

Potvrzuji nahození beta 9.0 Pie dle návodu na XDA.
https://forum.xda-developers.com/galaxy ... d-yjA_YBeY
Přílohy
Screenshot_20190115-134533_Settings.jpg
Screenshot_20190115-134523_Samsung Experience Home.jpg
Screenshot_20190115-134540_Settings.jpg
Reliks
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka