Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Ip Man 19. 12. 2018 14:56

Teď jsem si všiml, mám vyplé automatické otáčení displeje protože mi to vadí když trochu otočím telefonem a hned se mi přetočí displej na šířku, takže si to zapínám jenom když potřebuji a všiml jsem si že se mi otočilo na šířku i celé menu telefonu. A vím na sto procent že to Note 8 neumožňoval toto uměli až telefony po Note 8 jako Galaxy S9 a S9 plus a tak dále a najednou to jde i na Note 8 jak je to možné??? Nebylo to součástí nějaké té aktualizace??? Díky.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 12. 2018 15:08

Nick Cave píše:aktualizace umožní u Note 8 otáčení domovské obrazovky

https://www.mojandroid.sk/samsung-exper ... e-post-row

už skoro půl roku tohle Note 8 umí
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod palisandr 20. 12. 2018 16:51

palisandr píše:Prosincová aktualizace systému je venku!

Nevi nekdo,co aktualizace obsahuje?
palisandr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reliks 20. 12. 2018 17:20

Samsung Galaxy S10+ 128GB Prism Green Dual SIM
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod cico001 21. 12. 2018 12:19

Neskúšal niekto na Samsung Galaxy note 8 SM-N950F Root lebo mne nejde spraviť ešte skúsim hard reset a po ňom skúsim znova
cico001
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 12. 2018 20:42

Samsung Galaxy Note 8 dostavá Android Pie i rozhraní One UI
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod cico001 21. 12. 2018 22:34

A od kedy a je lepší ako android 8.0 lebo je strašne pri brzdení a to už som robil 2* hard reset
cico001
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 12. 2018 18:46

On to napsal jak Ralph, tedy hloupě. Podle screenshotů na XDA Android Pie BUDE i pro Note 8 a řady S8. Jen není jasné kdy a co vše bude stejné/rozdílné oproti verzím ve Note 9 a S9, potažmo pak S10.
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Dragonerix 27. 12. 2018 10:12

Zdravím, mám dotaz.

Vím že má bejt Note 8 vodotěsný podle certifikace IP68 ale když jsem ho včera oplachoval od bordelu atd, všiml sem si že když mi zatekla voda do držáku na S-PEN (s-pen vyndaný) tak voda mizela a nedařilo se to vlastně naplnit... po detalnějším zkoumání jsem zjistil že to vytéká na straně telefonu jak je podél zalepený display k tělu. Je to v pořádku nebo jde o vadu? telefonu nic není co se poškození týká.
Dragonerix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 27. 12. 2018 11:24

To myslite vážně??? Jen pro zajimavost, vodotěsnost se bere při kompletnim telefonu, takže i s Pen. Nějak mi ten dotaz moc nedochází a to sem včera nepil... vyplach telefonu pod vodou...

Jinak, Note 8 mam taky:-)
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod Dragonerix 27. 12. 2018 11:56

Podle samsungu lze ovládat telefon pod vodou s S-PENEM takže když ho vytáhnu to tomu vadit nemůže a to i z důvodu že když tam je voda se tam stejně dostane. telefon vydrží pod vodou nějakou dobu takže nějaké opláchnutí je to nejmenší.

Pokud by to bylo jak říkáte je nesmysl tedy aby S-pen měl také IP68 jak má. Samotné pouzdro pro S-pen by mělo bejt absolutně neprodyšné, ale to moje nejspíš není pokud to není nějaký přetlakový manévr...

Prosím někoho kdo má N8 a nebojí se vody aby to vyzkoušel
Dragonerix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 27. 12. 2018 14:04

Myslim, ze nikdo ze zdravým rozumem to zkoušet nebude. IP u telefonu znamená, ze by mel vydržet funkční v případě nehody (pad do bazenu, kýble s vodou apod.) Prostě, není určen pro úmyslné ponory do vody...
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 27. 12. 2018 17:10

Ne, Notu neublíží oplachování bez zasunutého S-Penu, viz
https://www.samsung.com/in/support/mobile-devices/does-note8-support-ip68-without-s-pen/
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Dragonerix 27. 12. 2018 17:21

To já vím jen děkuji že jste to dohledal a přednesl... Ale pořád to není odpověď na mou otázku. že vytéká voda ze strany displeje jak přiléhá na tělo... Podle mě by to asi úplně bejt nemělo, nic méně telefon nevykazuje zatím žádné chyby. Až budu mít čas skočím se na to zeptat přímo do Samsung servisu v Alze, maximálně vyzkouší tlakovou zkoušku a uvydíme.

Ale může to někdo zkusit? třeba brčkem tam nalít vodu? mě z toho totiž zase vyteče, nelze to naplnit i když by to mělo jít, podle Samsung popisu.
Dragonerix
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka