Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 3. 2019 19:48

Ano, Dex funguje plnohodnotne i jen s kabelem. Jen se telefon nedobiji a nechladi. Uz jsem to psal.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod machacvaclav 15. 3. 2019 07:06

Jo jo teď jsem si to přečetl, ještě jednou a je to tam. Díky za odpověď.
Jenom ještě mojí zkušenost s reklamací. Minulý týden jsem dával telefon na reklamaci kvůli samovolnému vypínání telefonu, když se dostala baterie pod 30% kapacity. Využil jsem služby Moje galaxy. Pro telefon si přijeli, odvezli a zapůjčili náhradní. Po dvou dnech mi volali, že mám špatně čitelný doklad nákupu, takže jsem byl u prodejce, nechal si vystavit nový náhradní doklad a ten jim zaslal. Zatím nevím, jak reklamace dopadne. Jinak s telefonem jsem velmi spokojený.
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod hufnagll 17. 3. 2019 20:39

Mobil mám měsíc a než mi přišlo sklo,tak ho už mám poškrábany,je tam vidět viditelný vryb.A to jsem byl hodně opatrný, pouzdro mám.Nevim jak se to mohlo stát.No gorilla glas to asi nebude.Na předchozím lenovu za dva roky bez ochrany displej jako nový.Kde udělali soudruzi ze Samsungu chybu.
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 3. 2019 20:45

to je tím, že Note 8 má GG5 a to se spolu s GG4 lehce poškrábe, nejodolnější proti škrábancům je GG3 a Lenovo to dobře ví, proto i do nových Motorol dává právě tenhle typ skla
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hufnagll 17. 3. 2019 21:08

Aha, díky fakt by mě to zajímalo,jak se to mohlo stát,nic mě nenapadá.Mrzi mě to.
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod antmat 23. 3. 2019 11:44

Proč ten Samsung Note 8 má tak přihlouplé ikony a piktogramy jak na displeji, tak v kalendář. to se nedá porovnat s notě 3, která byla mnohem více profesionální, to si snad myslí, že to používají idioti. takové obrázky byly v mateřských školách před 50 lety. :-(
antmat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod beesee 23. 3. 2019 13:47

antmat: Říkají Ti něco Motivy? Co Ti brání vybrat si sadu ikon, která Ti bude vyhovovat? Přímo v telefonu si jich můžeš z oficiálního zdroje vybrat co hrdlo ráčí - spousta zdarma, spousta za pár drobných... (Nastavení/Pozadí a motivy)
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod laryskyva 24. 3. 2019 16:53

Nevím proč odstranili možnost skrytí navigačního panelu,ty gesta stojí při ovládání jednou rukou za prd.
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 24. 3. 2019 18:01

laryskyva: Jak to myslíš, že odstranili možnost skrytí navigačního panelu? Navigační panel lze stále v pohodě skrýt: Nastavení/Zobrazení/Navigační panel/Gesta na celou obrazovku a pak dole zapnout/vypnout volbu "Tipy pro gesta". Je to to co myslíš?
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod laryskyva 25. 3. 2019 18:29

V Oreu to bylo tak,že pokud byl navigační panel skrytý a přejel jsem prstem kdekoliv ve spodní části telefonu,tak se objevil (3 klasické symboly NEDÁVNO POUŽITÉ/DOMŮ/ZPĚT). Klepnout na ten levý symbol palcem ruky,kterou držím mobil šlo,ale teď přejet se mně nedaří,musím použít obě ruce. Přitom Pie byl paradoxně upraven pro ovládání jednou rukou. Mohli tam nechat tu starou funkci a přidat gesta.
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Odeslat příspěvekod hufnagll 27. 3. 2019 21:34

Mám otázku ohledně Always hodin,taky se vám mění intenzita svícení hodin, chvíli to není skoro vidět a pak zas to svítí jasně.dik
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 3. 2019 21:49

Ano, podle svetla, to je v poradku. Muzes si to v nastaveni vypnout.
Nastavení - zamknout displej - Always On Display - Automaticky jas
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hufnagll 27. 3. 2019 21:52

Jo díky
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod pavtoo 28. 3. 2019 11:02

Taky jeden postřeh.
U budíku zmizela možnost jemnějšího buzení tišší hudbou několik minut před nastaveným časem (nepamatuji si název té funkce). Teď to začne řvát přesně v čas budíku.

Nemáte nějaký tip na jiný budík, který tuto funkci má a je dobře funkční?

Díky.
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod RossiD 30. 3. 2019 20:33

-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků