Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 9. 2017 09:42

Já to dneska musím zrušit, zlatej Datart... a jakejkoliv jinej prodejec.
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod nAscA 12. 9. 2017 09:54

Nejlepsi by bylo, pokud by to dnes vsichni byvali majitele Note 7 zrusili a zkusili si zajistit lepsi podminky, ci dodrzeni slibu 20% slevy :)
nAscA
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 9. 2017 10:08

No mi pravda nic jako slevu vysloveně neslíbili. Tak neurčitě a nerozhodně v té době mluvila už jen ex přítelkyně :D
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod flubertn 12. 9. 2017 10:08

Sattero preco rusis objednavju?

So zlavov pre byvalich majitelov Note7 je to jasne. Samsung sa na nas vy.ral .

Aj v zahranici ponuka zlavu iba ak ste si kúpili s7 alebo s7edge a teraz ho vratite. V podstate ho od vas odkupia.

Mna teda hneva este aj to ze velice sa storcovali ze nam ostali gear VR zadarmo a paradoxom je ze teraz na Note 8 nam budu na 3 veci. Nezmesti sa tam.

Ohladne dodavok az 15. Je to tym ze zrejme samotny dodavatelia drzia tovar skladom a nie predajcovia. Pracujem u jedneho z predajcov a tovar skutocne este nemame. Potvrdeny datum dodania na nas sklae mame 15.9.
flubertn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz pida 12. 9. 2017 10:30

ideálně nějakej řetězec, v pátek ho dostane a dojdeš si pro něj v sobotu, ale odesílat něco někomu v pátek poštou jako Samsung je fakt dost ujetý.....mám objednáno u MP, tak to snad nějak přes víkend klapne...spíš mám strach aby jich měli dostatek :-)
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 9. 2017 11:01

Ruším akorát u Samsungu, nechávám u obchodníka, kde to budu mít v pátek a budu mít možnost si k tomu koupit pojistku. Jsem levej jak šavle a telefon velkej. :D
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod FLOYDNOTE 12. 9. 2017 12:05

Tak hovořeno na lince s Alzou. Ochotně to někde zjišťoval a nakonec prý až toho 15.9. Tak nezbývá, než to pretrpět.
FLOYDNOTE
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 12. 9. 2017 12:12

Kluci, vždyť je to jedno. Prostě bude v pátek a vše co by bylo dřív je jen plus. Já se taky těším, ale zas to nehrotím a umím si počkat.
U Alzy mám osobní vyzvednutí, tak to snad v pátek bude.
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 9. 2017 12:21

Tak tak. Pátek ideál. Dojde výplata.
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Polda_V6 12. 9. 2017 13:06

Tak jsem si naběhnul pánové... Už jsem stál v Electrow. u pokladny, Note asi tak půl metr ode mě. Jenže jsem chtěl upravit účtenku, aby tam nebyly údaje tady kolegy.. Abych si to mohl dát do účetnictví. Paní odbehla a vrátila se s managerem, který mi vysvětlil že telefon neprodaji. Kdybych držel ústa, už si s ním hraju.
Zároveň jsem se tam bavil s typkem ze Samsungu, snažil se jim vysvětlit urgentnost mé situace :-D Ale nic... Jo a říkal že EXPEDOVAT začínají 14.9., aby to 15. měli lidé doma.
Polda_V6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.spata 12. 9. 2017 15:31

Právě hovor z infolinky samsungu že telefon mají připravený a expedovat ho budou ve čtvrtek a v pátek bude doma. Ráno přišel email ze samsung podpory že expedují v pátek a mám ho očekávat v pondělí.. Asi se hodně lidí ptá a nelíbí se jim čekat přes víkend :).
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod smolpachol 12. 9. 2017 15:40

Pouzdro doma a jsem docela zklamán. Za šestnáct stovek a černá NENÍ ČERNÁ, ale nějaká divně ŠEDÁ :-(
smolpachol
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 12. 9. 2017 16:19

TAk jsem znovu volal na infolinku,kde mi zase řekli,že telefon dostanu v pondělí,nebo v úterý.
To jsou takový dementi,že to není možný. A kdo ví,jestli vůbec. Že já debil nenechal ten Setos. Tak teď nevím co mám dělat. Grrr
Jirka-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 9. 2017 16:22

Datart poslal zrovna sms že 14. 9.

Samsung mi taky volal, ale neměl jsem čas jim to zvednout.
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 12. 9. 2017 16:46

JoJo, Datart prý bude mít 14.9. skladem
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka