Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod xenon04 3. 4. 2019 19:16

měl jsem to taky, stačilo poklepat prstem okolo foťáku a chytnul se...
každopádně mi před třemi týdny vyměnili modul kamery na záruku - za alzou v samsung VSP DATA na počkání
1.5 VTEC TURBO
VOG-L29
xenon04
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 5. 2019 19:29

Samsung Galaxy S8+ aktualizace vylepšuje stabilitu fotoaparátu
https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... otoaparat/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reactor 3. 7. 2019 11:44

Reklamovali jste někdy vypálený display na S8? Už po prvních měsících jsem měl vypálenou lištu nahoře, teď po roce a půl už tam mám spodní tlačítka, navigaci a kdoví co ještě.
Reactor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 3. 7. 2019 13:08

Měl jsi očividně vadný kus už od začátku. Mám teď S8 už téměř 2 roky žádné vypálení ani na max jas vidět není.
Určitě reklamuj, pokud máš CZ distribuci, neměli by dělat žádné obstrukce.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Reactor 3. 7. 2019 13:36

Nemyslím si, že jsou vadné a nevadné kusy. Je to spíš o tom v jakých podmínkách se telefon využívá. Já měl problém s displejem už na S2, S5 i S8, v rodině vypálený S3,S7.
Co jsem hledal na internetu tak někdy uznají jindy ne, ale moc se mi nechce mít tel. měsíc na reklamaci, aby mi
pak řekli, že mám smůlu.
Kupoval jsem u mobil pohotovost.
Reactor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FeShiNe 3. 7. 2019 14:06

Jestli je to CZ distribuce, tak bych to donesl/zaslal do offiko servisu. Případně je možnost využít "Moje Galaxy" od samsungu. Servis si vyzvedne zařízení na předem domluvené adrese a doveze zase zpět. Po dobu opravy je nabídnuto náhradní zařízení. (problém může být pokud se reklamace zamítne/neuzná atd. chtějí ty cesty myslím proplatit) https://www.samsung.com/cz/mojegalaxy/

Přítelkyně dávala S8 do offiko servisu samsung Brno. V pátek odpoledne předáno, úterý dopoledne vyřízeno - rychlost dobrá a co jsem slyšel, tak do týdne mají většinu reklamací vyřízenou. Bohužel v našem případě nás odbyli tím, že závadu způsobuje app třetí strany. Mobil se chová normálně, baterie drží a cca. při 30% se začne z ničeho nic rychle vybíjet - např. z 30% skočí na 12% a během chvilky 1% a vypne se. Podle mě je vadná baterie a kapacitu v servise asi nikdo ani neměřil, takže teď se zkouší telefon v čistě továrním nastavení bez obnovených dat a pokud to bude dělat i nadále, tak to tam půjdu vyřídit sám.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 7. 2019 20:46

U Samsungu nyni prvni vymena vypaleneho displeje je v ramci dobreho gesta zdarma, druha uz ne. Nema to nic s vadnym kusem, proste amoled a vypalovani. A nemusi ho clovek nejak nadmerne pouzivat.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 3. 7. 2019 21:25

Ale musí. ;-)
Huawei P9 lite mini - ano, i v Číně vědí, že čučím do mobilu i na toaletě
3x český sen jménem Škoda :-)
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod hjkow 23. 7. 2019 22:56

Myslíte, že S8 dostane Android Q?
hjkow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 7. 2019 23:03

S největší pravděpodobností ne.
Bablbam
seterwohipikule
Pokročilý

Odeslat příspěvekod beesee 23. 7. 2019 23:33

S8/Note8 android Q nedostane, pokud Samsung nezmění svá pravidla podle kterých se už nějaký ten pátek řídí. Budeme ještě dostávat bezpečnostní aktualizace - zatím jsme v měsíčním režimu, ale i to se časem změní v kvartální a pak už budou aktualizace jen ojedinělé (zpravidla při objevení nějaké zásadní bezpečnostní chyby) až skončí podpora úplně. Aktuální podporu pro jednotlivé modely lze najít zde: https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 7. 2019 07:27

Tak S8/N8 uz dostal dve hlavni/zasadni aktualizace Android 8 a Android 9 coz je dostatecna podpora. Nemuze nikdo chtit, aby to dostavalo aktualizace az do smrti.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod _vpa 24. 7. 2019 08:40

Já vím, člověk je rád, že to funguje aspoň takhle, dřív mnohdy nebylo nic, ale jen pro srovnání, u iPhone to bývá až 5 let, tedy 5 hlavních verzí, tedy 4 upgrady, což je jednou tolik.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 7. 2019 10:53

Uz take ne, navic ani ten iPhone casto nedostane nove funkce, nespusti nektere aplikace a extremne je zpomalen, takze 5 let zadna vyhra. Navic u iOS se meni jako hlavni update nejvice ikonky a emoji. A jak jsem psal, pokud uz prijde nejaka funkce, vetsinou ji ten 5let co 4 roky stary model nema/nedostane.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod _vpa 24. 7. 2019 11:25

To souhlasí, to je správně, tak je to schválně, ale bezpečnostní aktualizace a pocit, že je telefon opečováván, uživatel má.
_vpa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka