Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 7. 2019 14:50

To je pěkná hovadina. Pokud chce firma, abys používal telefon, tak ti ho má snad zaplatit, jako pracovní nástroj.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hjkow 25. 7. 2019 15:00

Platí ho z 50%, mám pocit, že si ho pak můžu nechat nebo koupit za pár šupů, ale to nevím jistě. Zatím jsem to nezkoumal, protože S8 funguje jak má a jsem s ní spokojen. Co vím, tak je to proto, že vedení a IT oddělení nebavilo kontrolovat, kdo si kupuje jakej telefon a chtělo tak omezit to, aby si sekretářka kupovala iPhone za 45 tisíc.
Moc o tom ale nevím, zatím řeším to, jestli budu potřebovat nový nebo ne. Pak to budu řešit.
A hlavně bych to dál neřešil, jak psal _vpa, dneska je to naprosto běžné a člověk s tím nic nenadělá.
hjkow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CaP0Ne 24. 9. 2019 09:30

Chlapci mam taku otazku, ja aj brat sme kupovali naraz S8 cez net.. do tohto leta som dostaval vzdy aktualizaciu neskor ako on cca tyzden dva po jeho.. Teraz ma od jula uz 4 aktualizaciu po sebe a ja ziadnu a pise mi, ze mam software aktualny.. viete ma niekto z toho vysomarit? Ja mam verziu: G950FXXU5DSFB/G950FOXM5DSFB/G950FXXU5DSFB velkost: 490,28 MB z 1.07.2019... Vdaka za info
CaP0Ne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Levisek 24. 9. 2019 19:40

Asi máte každý jinou distribuci. To je normální, že někde na to kašlou. Já měl S8 z Itálie a tam byla jen asi třetina aktualizaci, co měly cz distribuce.
Levisek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 9. 2019 19:49

Neni Italie jako Italie, pokud je to cista distribuce Italie je to uplne stejne, ale ty jsi mel zrejme ditribuci Italie TIM, coz je operator a to je vzdy na houby bez ohledu na zemi. Prehraj si S8 pres ODIN na DBT a mas klid.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CaP0Ne 25. 9. 2019 05:41

Nikdy som cez Odin nerobil ale spytam sa.. toto je ta romka a aj postup ako na to prepalenie?
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s8/firmware/SM-G950F/DBT/download/G950FXXS5DSI1/290997/
CaP0Ne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Levisek 25. 9. 2019 05:53

Přesně, byl to TIM. Já to nechtěl víc rozvádět. Jen, podotknout, že mají jiné distra asi,proto jinak ty aktualizace.
Levisek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaIIx 30. 9. 2019 07:21

Mám nejnovější verzi systému. Jak zakázat nějaké aplikaci používání mobilních dat?
JardaIIx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malmek 21. 10. 2019 18:44

To Jardallx : Zakázat data na pozadí nebo Samsung Max
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod Marek16 15. 11. 2019 17:12

Zdravím, měl bych pár dotazů, umí S8+ fotit do .HEIF/.HEIC a natáčet stabilizovaný 4k do HEVC?
Je tam u focení nějaká viditelná prodleva oproti JPG? (Ptám se, protože některý telefony co jsem měl ukládaly fotky přes sekundu, zatímco u jiných to šlo sypat bez viditelné prodlevy v plné kvalitě..)
díky
Marek16
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malmek 18. 11. 2019 01:53

Myslím že ani jedno neumí
Edit: 4K HEVC umí se stabilizací, ale bez automatického zaostření a HDR
A fotit do RAW nestačí?
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod Marek16 18. 11. 2019 14:49

Malmek: odkud to máš? (zdroj - nedává mi smysl, aby nefungoval autofocus)
Raw asi stačí, sice je to oser navíc to pak konvertovat, ale lepší než nic.
Každopádně abych si odpověděl, byl jsem se podívat v Samsungu, a HEIF trvá výrazně dýl i na S10+, takže se enkóduje softwarově, škoda.

A ještě jedna otázka - vzhledem k tomu, že na S8+ už nevyjde Android 10, jaký máte zkušenosti s custom romkama? Existuje aspoň jedna, na které všechno funguje jak má? (namátkou bluetooth, audio, výdrž na baterii, foťák...)
Marek16
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter34 19. 11. 2019 10:44

Pokiaľ používaš aj mobile banking alebo Samsung Health tak by som sa na alternatívne ROM vys... Dôležitejšie ako nová verzia Androidu sú bezpečnostné záplaty a tie zatiaľ chodia.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek16 19. 11. 2019 17:37

Nepoužívám ani jedno, takže mě to netankuje. Ale dneska jsem četl, že S8 dostane Android 10, takže ho samsung asi uvolní na všechny telefony osmičkové řady. Cajk :)
Marek16
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malmek 20. 11. 2019 09:09

Marek16
Přílohy
Screenshot_20191120-080635_Camera.jpg
malmek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků