Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mizlerek007 25. 7. 2017 16:42

koukám, že ETL ROM stáhli ze sammobile... ráno jsem jí tam stáhl a už tam není... nezkoušel někdo podporu T-Mobile, jak jsou na tom s vydáním oni na S8?
xxxx/ LG G4/iPhone 6 Plus/Galaxy S6 Edge+/ Honor 7/ iPhone 6s/ Galaxy S6 Edge / iPhone 6s Plus / Galaxy S7 / iPhone 7 / Galaxy S7 Edge / Huawei P10 / Galaxy S8 / iPhone X / Huawei P20 / Huawei P20 Pro / Galaxy S9+
Mizlerek007
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 25. 7. 2017 16:47

kakadu77 píše:Používám navigaci tak 3x týdně , vždy asi 2hod. a nemám vypáleno nic ani na S7 Edge co jsem měl, ani nyní na S8. Pokud někdo jezdí s navigací několik hodin denně, měl by asi uvažovat o klasické navigaci a né o telefonu. Tam je to jen jako doplňková funkce.


Plně souhlasím. Také využívám občas navigaci, ať to bylo na SGS3, S4, S6 nebo S7 a nikdy jsem neměl vypálené ani ň.. Cesta byla vždy v rozmezí 50-300km cca 16x do roka. Pro každodenní používání by jsi měl koupit člověk normální klasickou navigaci a nebude mít každý rok deprese z toho že má na novém modelu po 3 týdnech vypálený displej.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deglaser 26. 7. 2017 13:21

guiz - Zcela s tebou souhlasím jinak dnes přes OTA nová aktualizace 750 mb.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 26. 7. 2017 16:20

guiz: proč bych jsi měl kupovat navigaci extra? To si mám s sebou vozit i televizi, kdybych se chtěl náhodou koukat x krát týdně na videa nebo televizi, která by měla nedejbože v rohu nějakou ikonu; také Xbox, kdybych náhodou chtěl hrát hry, atd.
Jednou to tam je předinstalované, tak bych očekával plnou odladěnost se všemi součástmi telefonu. Jestli to má být jenom na telefonování a posílání textovek, pokud možno ve vypnutém stavu displeje, tak to asi nemusím mít telefon za 24 tisíc, ale stačil by ALIGATOR, ne?
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olda 26. 7. 2017 19:14

Myslím,že když ti vypalování displeje při tvém stylu používání vadí, tak se divím, že jsi šel opět do Samsungu. Mně když něco nesedí, vyberu příště něco jiného, je to má volba a na výběr toho je spousta.
olda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 26. 7. 2017 21:18

Vždyť já už na navi používám iPhone. Já jenom zkusil, jestli je ten displej pořád stejný low-cost sr@čka jako u S7. A je :D
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deglaser 26. 7. 2017 22:03

To je zajímavý že problémy máš jen ty. Ono v tom bude něco jiného že.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 26. 7. 2017 22:06

Máte nekdo zlušenost s reklamaci s prehratou ROM ? Chtel bych prehát pres O2 ETL.. diky za rady a zkušenosti
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 27. 7. 2017 06:37

Karl: Ale ten displej není sr*čka. Patří v současné době mezi nejlepší displeje. Jen z technologického hlediska není stavěný na extrémní používání, což je v tvém případě statický displej (resp. symboly na displeji, viz např. Waze), stejně extremní a tedy nestandardní je aktivní demo režim na prodejnách.

Uživateli, který telefon používá normálně, displej bez znaků vypálení vydrží roky, tedy do konce jeho morální životnosti. Já měl telefon vždy tak na půl roku (půl roku hiend Samsung a půl roku hiend iPhone), nikdy jsem vypalování displeje u Samsungu nepostřehl, a to ani na bílém podkladu, i když jezdím téměř každý den Liberec - Praha.

Trasu Lbc - Pha jezdím s Waze, zbytek (výlety a dovolené s Google mapami) a telefon v průběhu dne skutečně používám (displej svítí skoro pořád). Ani Samsung, ani teď iPhone nevydrží celý den na aku a v práci je tak nonstop píchnutý na stole na nabíječce.
-
Toto zhodnocení displeje bys mohl psát na libovolnou značku a věř, že kdybys na OLED TV pustil statický obraz po několik desítek hodin, tak ho máš vypálený taky.
iPhone 13 Pro/Apple Watch 7/iMac M1>iPhone 12 Pro>iPhone XS>iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>...
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod Coil666 27. 7. 2017 08:55

Já mám S8+ cca 3 měsíce a používám Waze denně při cestě do práce a z práce, která trvá necelou hodinu. Bohužel mám ale už i za tuto krátkou dobu vpravo dole vypálený kruh (tlačítko sloužící k oznámení o dopravní situaci) a to mám Waze nastavenou stále na noční režim. Vypálení není zatím nějak extrémní, ale na bílé ploše znatelné je. Chápu ale, že to je prostě úděl OLED displejů a musí se k tomu při koupi telefonu přihlížet.
Coil666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod novca10 27. 7. 2017 09:31

hurec píše:A jak volas? Pres volte ?

Ano, volte mám aktivované. Může to být tim?
novca10
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 27. 7. 2017 14:29

Akce na Alze na S8, sleva 4000,- po zadání kódu pro prvních 150 zákazníků. Kód SAMSGS8
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 27. 7. 2017 16:47

deglaser píše:To je zajímavý že problémy máš jen ty. Ono v tom bude něco jiného že.

Ale vždyť to není pravda. Alespoň, kdybys takhle okatě nelhal :pozor

-- 27. 7. 2017 17:51 --

M.BoBo píše:Karl: Ale ten displej není sr*čka. Patří v současné době mezi nejlepší displeje. Jen z technologického hlediska není stavěný na extrémní používání, což je v tvém případě statický displej (resp. symboly na displeji, viz např. Waze), stejně extremní a tedy nestandardní je aktivní demo režim na prodejnách.
-
Toto zhodnocení displeje bys mohl psát na libovolnou značku a věř, že kdybys na OLED TV pustil statický obraz po několik desítek hodin, tak ho máš vypálený taky.

Tak pod slovem nejlepší jsi představuji souhrn více vlastností, který mu tento titul zaručí. To můžeme klidně vzít v obráceném gardu - nevypaloval by se, ale čitelnost by byla mizerná, protože by to prostě byla vlastnost toho displeje. To je přece na hlavu.
-
Věř, že nejezdím se zapnutým displejem po několik desítek hodin v kuse. Ani půlku ne. Takže opravdu nesouhlasím s argumentem, že užívání navigace na trase 90% po ČR/SR, je extrémní použití.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deglaser 27. 7. 2017 17:57

Karl Kopfrkingl - Mě se to stát tak bych do stejné značky podruhé nešel. :pozor
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 27. 7. 2017 20:03

On je evidentně komplikovaná osobnost, u každého Ska breci jak Samsung nikdy vice, a pak je mezi prvními majiteli :) Neber to jako útok, ale pokud jsi tak spokojený u Applu tak u nej prostě zustaň ;)
fajn.snek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků