Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 7. 2019 14:50

To je pěkná hovadina. Pokud chce firma, abys používal telefon, tak ti ho má snad zaplatit, jako pracovní nástroj.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hjkow 25. 7. 2019 15:00

Platí ho z 50%, mám pocit, že si ho pak můžu nechat nebo koupit za pár šupů, ale to nevím jistě. Zatím jsem to nezkoumal, protože S8 funguje jak má a jsem s ní spokojen. Co vím, tak je to proto, že vedení a IT oddělení nebavilo kontrolovat, kdo si kupuje jakej telefon a chtělo tak omezit to, aby si sekretářka kupovala iPhone za 45 tisíc.
Moc o tom ale nevím, zatím řeším to, jestli budu potřebovat nový nebo ne. Pak to budu řešit.
A hlavně bych to dál neřešil, jak psal _vpa, dneska je to naprosto běžné a člověk s tím nic nenadělá.
hjkow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CaP0Ne 24. 9. 2019 09:30

Chlapci mam taku otazku, ja aj brat sme kupovali naraz S8 cez net.. do tohto leta som dostaval vzdy aktualizaciu neskor ako on cca tyzden dva po jeho.. Teraz ma od jula uz 4 aktualizaciu po sebe a ja ziadnu a pise mi, ze mam software aktualny.. viete ma niekto z toho vysomarit? Ja mam verziu: G950FXXU5DSFB/G950FOXM5DSFB/G950FXXU5DSFB velkost: 490,28 MB z 1.07.2019... Vdaka za info
CaP0Ne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Levisek 24. 9. 2019 19:40

Asi máte každý jinou distribuci. To je normální, že někde na to kašlou. Já měl S8 z Itálie a tam byla jen asi třetina aktualizaci, co měly cz distribuce.
Levisek
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 9. 2019 19:49

Neni Italie jako Italie, pokud je to cista distribuce Italie je to uplne stejne, ale ty jsi mel zrejme ditribuci Italie TIM, coz je operator a to je vzdy na houby bez ohledu na zemi. Prehraj si S8 pres ODIN na DBT a mas klid.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod CaP0Ne 25. 9. 2019 05:41

Nikdy som cez Odin nerobil ale spytam sa.. toto je ta romka a aj postup ako na to prepalenie?
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s8/firmware/SM-G950F/DBT/download/G950FXXS5DSI1/290997/
CaP0Ne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Levisek 25. 9. 2019 05:53

Přesně, byl to TIM. Já to nechtěl víc rozvádět. Jen, podotknout, že mají jiné distra asi,proto jinak ty aktualizace.
Levisek
Junior

Odeslat příspěvekod JardaIIx 30. 9. 2019 07:21

Mám nejnovější verzi systému. Jak zakázat nějaké aplikaci používání mobilních dat?
JardaIIx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malmek 21. 10. 2019 18:44

To Jardallx : Zakázat data na pozadí nebo Samsung Max
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod Pogpa 6. 11. 2019 09:38

Mám hodně pocitů ohledně mobilních telefonů Samsung S8, protože a ž dosud je to můj třetí Samsung S8. První dva jsou proto, že jsem spadl, ale právě se mi líbí tento povrch Samsung.Později mobilní telefony jsou všechny napodobené Samsung zakřivený povrch, je opravdu velmi dobře vypadající.
Pogpa
Kolemjdoucí

Předchozí stránka