Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod novca10 11. 7. 2017 15:41

mindy87 píše:Zdravím,

existuje fólia na zadnú stranu pre S8?? nechcem ziadny kryt stacila by mi, len fólia nech sa neposkriabe. dik

Folie existuje. Já si ji kupoval v Euronicsu v Kasahouse na Černým Mostě. Tam ti folii vyříznou přímo dle tvého telefonu. Je to ta od Invisibleshield a stojí 499Kč. Kvalita je ale výborná a máš na ní celoživotní záruku
novca10
Junior

Odeslat příspěvekod Mizlerek007 12. 7. 2017 14:21

Zdravím,
nevíte jak se zbavit toho otravného tónu například mezi přepínání videi ? jak na FB, tak insta, i v systému když třeba jdu do nastavení zvuků vyberu jeden a vrátím se zpět, tak to tutne...
díky za rady
xxxx/ LG G4/iPhone 6 Plus/Galaxy S6 Edge+/ Honor 7/ iPhone 6s/ Galaxy S6 Edge / iPhone 6s Plus / Galaxy S7 / iPhone 7 / Galaxy S7 Edge / Huawei P10 / Galaxy S8 / iPhone X / Huawei P20 / Huawei P20 Pro / Galaxy S9+
Mizlerek007
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 12. 7. 2017 14:34

Zvuky tlačítek si vypni.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior

Odeslat příspěvekod ok 12. 7. 2017 15:11

Mám problém s Gmailem, přestože mám vše nastaveno, tak mi vůbec nechodí oznámení o nové - doručené poště...ani zvuk, vibrace...prostě nic.
Na SG7 jsem to měl naprosto stejně nastaveno a vše jelo bez problémů.
Netušíte, kde je háček?
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior

Odeslat příspěvekod Dr4Gon 12. 7. 2017 16:57

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak jste spokojený s výdrží baterky na S8?Mam doma jak S8 tak S8+ a plusko vydrží tak o 30-40% víc. Což mi přijde jako dost velkej rozdíl. Chtěl sem plusko prodat a nechat si kompaktnější S8 ale ted dosti váhám. :roll:
Dr4Gon
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 7. 2017 19:00

https://mobilizujeme.cz/clanky/samsungu-zacinaji-klesat-prodeje-smartphonu-galaxy-s8-a-s8
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mizlerek007 12. 7. 2017 19:06

deglaser píše:Zvuky tlačítek si vypni.

vypnuto mám, tohle dělá pouze když to přehraje nějakej zvuk a jdu bud na další video... pokud např. v instastory jdu z fotky na fotku tak to neťukne, pokud z videa na video, tak to vydá tón.
edit: ještě případně vypnutí zvuku fotoaparátu, vždy byla v nastavení možnost ztlumit a teď nic
xxxx/ LG G4/iPhone 6 Plus/Galaxy S6 Edge+/ Honor 7/ iPhone 6s/ Galaxy S6 Edge / iPhone 6s Plus / Galaxy S7 / iPhone 7 / Galaxy S7 Edge / Huawei P10 / Galaxy S8 / iPhone X / Huawei P20 / Huawei P20 Pro / Galaxy S9+
Mizlerek007
Junior

Odeslat příspěvekod Mizlerek007 13. 7. 2017 19:24

tak pomohlo tovární nastavení, nevím kde se tam ten zvuk vzal ale už tam není.
Mizlerek007
Junior

Odeslat příspěvekod Alex75 16. 7. 2017 10:49

Dobrý den, prosím o radu:
Potřebuji pomoct s nastavením upozornění na nový mail a nedaří se mi to a ani najít na netu, jak na to.
Používám Android, aplikaci Gmail pro soukromé a Outlook pro pracovní. A právě v tom pracovním se mi zobrazují notifikace (zvuk+ikona) pouze u mailů, co přijdou do složky Doručená pošta. To, co dorazí do ostatních podsložek doručené pošty se neohlásí, dokud aplikaci neotevřu a do složky nevstoupím. Jak tedy můžu nastavit, aby i maily, co přijdou do složek, měly notifikaci jako ty z doručené pošty? Děkuji za radu.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod malmek 17. 7. 2017 17:27

Alex75
A zkusil jsi Nastavení -> Kategorie doručené pošty -> Zrušit zaškrtnutí všech ostatních
Přílohy
SmartSelectImage_2017-07-17-16-22-18.png
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod _vpa 17. 7. 2017 20:15

Nebo nastavit upozorňovaní i pro další kategorie.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod Alex75 17. 7. 2017 20:31

Ahoj, nedalo mi to a přímo v aplikaci jsem požádal help centrum.
Po komunikaci v angličtině s někým kdoví odkud, jsem byl informován, že aplikace Outlook nepodporuje momentálně oznámení a synchronizaci (automatickou) podsložek, ale pouze doručené pošty (Inbox). Časem možná prý bude. Mám napsat v aplikaci v sekci nastavení do podnětů a že čím víc jich tam takových bude, tím spíš se tak stane:(
Napsal jsem a budu čekat... Nicméně absence takové věci u "profi aplikace pro business" mi přijde velmi překvapující.
Přílohy
outlook.png
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod pypyn 19. 7. 2017 13:44

Zdravím,
stala se mi taková malá nehoda. Mobil mi spadl a mám prasklé zadní krycí sklo. Nevíte který servis to opravuje za normální peníze? Díky
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 19. 7. 2017 16:15

No jestli ti to udělá někdo jiný než značkový servis,přicházíš o záruku a voděodolnost. :-]
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S20+
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pypyn 19. 7. 2017 17:53

Dík za info paradoxně jsem psal do 2 servisů jeden značkový a druhý ne. Značkový 1700 a neznačkový 4500.
pypyn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka