Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nyny 17. 6. 2017 21:07

to mě zajímá, je ta fólie vidět, že je na displeji? Klouže po ní prst stejně dobře jako po skle? Ptám se proto, že jsem si nechal nalepit fólii přímo v Samsungu a moc nadšenej nejsem.
Nyny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 17. 6. 2017 22:37

Je videt jen nahore, protoze sou tam vyrezy na foto a ctecku duhovky, jinak vubec a to ani na zahlejch stranach. Prst po ni jezdi perfektne, toho sem se bal nejvic.. Jak rikam,normalne sem toho odpurce, ale tohle je zatim fakt super.. Lepil sem ji par kolegum z prace a vsichni spokojeny.
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robsol 17. 6. 2017 23:41

a kde se to dá pořídit?
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jremy 18. 6. 2017 08:22

Něco podobného mi nabízeli u nás v Euronicsu,že mají nějaký systém,kde udělají folii přesně na každý telefon,moc se mi to tehdy nezdalo,pak jsem byl vedle ve vodafonu,zda nemají sklo,nebo folii na S8 a prodavač mi doporučil,že on ma na S6 folii právě z euronicsu a nic lepšího neměl. No nic,v týdnu mi tam dorazí folie od Samsungu,tak se na to zeptám. A můžu se zeptat,co je špatného na té originál Samsung folii? Mě se práve zdá být v pohode,jen už jsem obě zničil,když jsem zase lepil nějaké skla,co vypadali,že budou fakt ok,no a bohužel nebyli,tak jsem je objednal znovu. A za 200kč jsou v balení 2ks. Jen to přesně nalepit je pro mě fakt porod.
jremy
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 18. 6. 2017 10:06

V Euronicsu maj asi to stejný,u nás(expert elektro) se budou prodávat a lepit od čtvrtka..
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tacud156 19. 6. 2017 07:17

Tak bezdratove nabijeni vyresene stacilo ocistit nabijecku a telefon a nabiji bez problemu az do 100 procent
Tacud156
Junior

Odeslat příspěvekod Danyll 19. 6. 2017 10:36

Samsung nově nabízí první a docela zajímavou akci na Galaxy S8:

https://samsungmagazine.eu/2017/06/19/s ... -3-500-kc/

To jen pro zájemce, kteří po telefonu pořád pokukují.
Danyll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nyny 19. 6. 2017 22:34

flatliners píše:Je videt jen nahore, protoze sou tam vyrezy na foto a ctecku duhovky, jinak vubec a to ani na zahlejch stranach. Prst po ni jezdi perfektne, toho sem se bal nejvic.. Jak rikam,normalne sem toho odpurce, ale tohle je zatim fakt super.. Lepil sem ji par kolegum z prace a vsichni spokojeny.


Já když jsem měl předešlej telefon, tak na něm jsem měl fólii, která aby člověk zjistil, že tam je, tak se na telefon musel opravdu zadívat zblízka a pak byl samozřejmě vidět její okraj u výřezů. Ale jinak vidět nebyla, byla krásné hladká a i když si člověk nastavil vypnutý displej, aby se mu leskl, nebyla vidět žádná nerovnost, nebo tak něco, prostě hladká plocha.
Tady co sem si nechal nalepit v samsungu, tak je zkrátka na první pohled vidět, že tam ta fólie je. Když nastavím vypnutý displej aby se mi leskl, tak je vidět, že povrch není hladká plocha, ale taková vrásčitá.
Takže pro mě je ta fólie za ty peníze celkem zklamání a hledám něco, co by mi lépe vyhovovalo. Klidně ať to stojí třeba tisícovku, ale ať to má parametry, které prodejce slibuje.

jinak ta fólie, co tam lepí v Samsungu je tahle: https://www.bezobalu.eu/samsung/telefon ... s565345437 Přímo na prodejně ji vyříznou na řezacím plotru a pak já pomocí tekutiny nalepí.
Nyny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jremy 20. 6. 2017 09:41

Tak to jo,já myslel originál Samsung,2ks za 200kč.
Přílohy
800x800.jpg
jremy
Junior

Odeslat příspěvekod Nyny 20. 6. 2017 16:04

A tahle Samsung fólie se lepí jak? Taky za mokra?
Nyny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jremy 20. 6. 2017 17:13

Lepi se normalne suchou cestou,v baleni lihova uterka,latkova uterka,lepka na prach a sterka na vzduchove bublinky. Na displeji ji temer nejde videt,je celkem elasticka,takze prilne i pres pripadne male zrnko prachu pri stirani. Jen to chce fakt trpelivost,dat to tam rovne je celkem narocne.
jremy
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 20. 6. 2017 18:27

To je prave ono, s tim gelem si s ni muzu hejbat a zafixovat na miste kde potrebuju.. Ale je to zas o mnoho drazsi..
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nyny 20. 6. 2017 19:33

Hmmm, koukám, že to si člověk fakt nevybere. Asi zkusím ten Samsung a pak už nevím.
Nyny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monthy22 22. 6. 2017 13:53

Tak aktualizace pro S8 ETL už přišla.
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 22. 6. 2017 14:11

Taky. Tolik se o tom psalo, ale že bych si všiml nějaké zásadní změny...?!
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků