Samsung Galaxy A5 (2016) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ski1961 23. 7. 2017 11:53

Tak jsem udělal to továrko, ale žádná změna se nekoná..no mám pocit, že se zase rychle vrátím na android 6.0.1..nějak mě ten nougat nenadchl a ta baterie mi hodně vadí.

Aby mě vzala baterie přes noc bez provozu 8%, no tak to je na mě trochu moc..s androidem 6.0.1 jsem měl v noci skoro žádný nebo nepatrný úbytek..když jsem si s tím včera hrál tak mi baterie mizela přímo bez očima..

Je tady prosím někdo, kdo už má na tom telefonu android 7 ? asi jich ještě moc nebude, dlouho to venku není..zajímali by mě vaše zkušenosti..
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 7. 2017 12:03

Samsung určitě vydá opravnou aktualizaci.. a myslím že co nejdříve, nemůže riskovat ztrátu důvěry
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 23. 7. 2017 12:18

Takže tohle není jen můj problém ? na netu jsem si něco přečetl, ale kdoví, jak to pak ve skutečnosti opravdu je :-)
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod vlamos 24. 7. 2017 10:05

Já mám aktualizaci od včerejška a byť teda je brzo hodnotit, tak spíš mi přijde, že baterie vydrží dýl...Přes noc se mi vybila o 1%. Jak jsem ale psal - těžko soudit za jeden den.
vlamos
Junior

Odeslat příspěvekod ski1961 24. 7. 2017 10:48

@vlamos

tak to je velmi zajímavá reakce na úplně opačný pol než u mě..no jsem zvědavý, jak dále..dej pak vědět..dnes v noci během 8 hod. opět u mě úbytek 7% :-(
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod vlamos 25. 7. 2017 08:32

Tak dnes to samý - úbytek 2%, baterie drží v pohodě - rozhodně nepozoruju zhoršení.
vlamos
Junior

Odeslat příspěvekod ski1961 5. 8. 2017 14:30

No, já už jsem to vzdal, dle podpory na samsungu prý je to ok, tak jsem tam hodil zpátky 6.0.1. a teprve ted to mám zase ok jako předtím :-)

Jinak u tohodle telefonu nefunguje vpravo nahoře na displeji ukazatel v jaké jsem připojený síti ? že se mě tam ukazuje jen to, co vidíte na obrázku ? starej čínskej no-name mi to ukazoval ..

Screenshot_20170805-151928.png
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod ramx 6. 8. 2017 20:22

A máte telefon od operátora nebo z volné distribuce ? Mám služební od TM a vnucuje mi pořád Nugát, tak nevim jestli aktualizovat.
ramx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 7. 8. 2017 09:47

@ramx
ted nevím, jestli reagujete na moje problémy s nugátem nebo na ten ohledně té zobrazení sítě viz foto..
Pokud reagujete na ty moje problémy s nugátem po aktualizaci, tak telefon mám přímo od T-mobile..ale měl jsem ty problémy, jak popisji výše, tak jsem tam vrátil zpátky marshmallow a telefon mi jede opět v pohodě jako před aktualizací..ale jiný uživatel zase píše, že žádný problém po aktualizaci nemá, takže jestli aktualizovat nebo ne, je otázka, na kterou není správné odpovědi :-)
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod ramx 7. 8. 2017 21:25

Jj, dotaz byl na problemy s Nugatem. Take mam TM, tak radeji pockam. Diky.
Jinak mam pocit ze telefon, v miste se slabsim signalem, neni moc citlivy. Trva mu pomerne dlouho nez sit vyhleda a prihlasi se. Predtim jsem mel J5 a ta fungovala perfektne ale skoda ze nemela automatickou regulaci jasu.

Omlouvam se diakritiku.
ramx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Albert.Bert 17. 8. 2017 16:57

Koupil jsem si tento telefon a mám dotaz na zkušenosti s jeho "odolností". Jelikož je zepředu i zezadu skleněný a kov kryje jen boky telefonu, zajímá mě jaké máte zkušenosti s případným poškrábáním apod. Pro jistotu jsem zakoupil i flipové pouzdro, ale s ním telefon vypadá jako absolutní tuctovka jakékoli značky. Telefon se mi právě velmi vzhledově líbí a dobře se mi i drží v ruce jen tak, bez pouzdra. Zajímá mě tedy jestli používáte pouzdro a jaké máte zkušenosti s jeho provozem bez něj.
Albert.Bert
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 17. 8. 2017 17:18

iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior


Odeslat příspěvekod ski1961 17. 8. 2017 17:35

@Albert.Bert

tak pokud Vám vyhovuje bez obalu, tak používejte bez obalu kvůli vzhledu..mně osobně bez obalu nevyhovuje, protože v mé ruce strašně klouže, proto jsem zvolil obal..někde jsem četl, že vzadu je sklo gorillas, takže by mělo být nepoškrábatelné..

jinak dopředu doporučuji temperované sklo na celý obvod..přečtete si pár stránek zpátky, kde to popisuji..měl jsem problém, že sklo odstávalo po krajích, kvůli oblému displeji na konci, ale po zakoupení toho skla z obrázku na předchozí stránce tak sklo krásně doléhá..

jinak obal jsem zvolil tento z odkazu..mně osobně se velmi líbí a je možné si zvolit i několk druhů barev těch rámečků..
https://www.aliexpress.com/item/For-Sam ... 0.0.7aNEyC
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod Albert.Bert 17. 8. 2017 21:02

To mé pouzdro se po otevření celkem dost špiní třeba i od zpocených dlaní. Zůstávají na něm šedé matné fleky na té otevírací části zevnitř, což se mi vůbec nelíbí. Jinak z venku problém není, je to jiný materiál.

Ono je to paradox doby, že se výrobci snaží dělat krásnej design, ale pak bychom měli ty věci chránit zabalením do všemožnejch obalů a krytek. 8-)

Jinak díky za odpovědi. Jenom je škoda že mi odpověděli všichni že obal používají, ale můžu používat i bez něj. Má někdo zkušenost s používáním "naostro" bez ochrany? :-)
Albert.Bert
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků