Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Sachmar 31. 7. 2019 09:02

Plně souhlasím,někdy si člověk musí s těch článku domyslet o co tomu člověku vlastně jde. :-D
Sachmar
Junior

Odeslat příspěvekod matopx 31. 7. 2019 11:38

Myslim ze je vsetko dostatocne a pochopitelne vysvetlene v mjom prvom prispevku ktory je smerodajny no ak neviete pomoct alebo skor mate potrebu riesit citanie s porozumenim tak je to uplne bezpredmetne a strata casu :(
matopx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2019 10:44

Samsung opět bude vydávat aktualizace pro S7 a S7 Edge ve čvrtročních intervalech
https://www.mojandroid.sk/galaxy-s7-stv ... ualizacie/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stofinger 7. 8. 2019 22:06

no uz to tu nežije ako kedysi ale tato správa isto potesila všetkých ...a ak dam vymenit baterku tak min. rok to spolu este potiahneme :)
stofinger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod feanoor 8. 8. 2019 09:30

Mám S7 třetím rokem a je to opravdu skvělý stroj. Dodnes je to jediný model, který splňoval všechny mé požadavky - čtečka vpředu, hardwarové spodní tlačítka, notif. dioda, optická stabilizace, IP 68, raw...
Doufám že ještě dlouho bude šlapat, nevím co po něm, možná LG V40.
feanoor
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 8. 8. 2019 11:36

Napodobne...
Samsung Galaxy S7 8.0 ETL , A3 + A5 2017 8.0 ETL
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 8. 8. 2019 13:45

Feanoor: na s7 je taky super ta kompaktnost. A parametrově je to pořád slušný telefon.
Nevím jak V40, ale mám s7 a v30 a to véčko mi prostě přijde až na drobnosti horší. Repro, displej, velikost, foto, LTE signál. s7 ma lepší. Dokonce i mikrofony má V30 nějaké laciné, každou chviku mi nekdo nerozumí když nemluvím dost nahlas.

Chtěl jsem dát s7 do šuplíku, už přece jen je starší a dostal zabrat, ale objednal jsem novou baterii a ještě poslouží. Pak nevím co koupím, s10e nebo mi9se, ale to má na mě moc kompromisů.
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod feanoor 8. 8. 2019 14:50

lokomot1
Díky za info. S tou kompaktností souhlasím, S7 je i v tomhle skvělý.
To LG se mi líbí hlavně proto, že má ze současných mobilů asi nejlepší zvukový výstup do sluchátek. I foťák má slušný s opt. stabilizací.
Ze Samsungů se mi líbí pouze S10, ale ta cena je raketa a zvukově na tom asi nebude tak dobře jako LG.

Ale pokud bude S7 ještě třeba dva roky šlapat, tak budu moc rád a fakt nemám důvod měnit :-)
feanoor
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 8. 2019 15:10

Zdravím, kamarád si rád natáčí svým S7 Edge a třeba tak 3x 4x za týden mu foťák hodí hlášku: Chyba fotoaparátu: A video v pr.eli... není :/
Co s tím? Asi do továrního nastavení že?
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod kultus 8. 8. 2019 15:42

Nejdrive bych zkusil vymazat data aplikace Camera. Pak bych zkusil nahravat na interni uloziste nebo na SD kartu, podle toho kam nahrava ted. Pak uz jen reset...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 8. 2019 17:35

Ok, vyzkoušíme uvidíme... Ď.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 8. 2019 18:39

Často bývá na vině paměťová karta.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 8. 2019 19:21

uiqjirka:
No on má více paměťovek :D takže nevím no..
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod xmickey 13. 8. 2019 06:41

anonymius píše:mam 586 nabijecich cyklu a zivotnost baterky cca 86% - Phone Info aplikace

587 cyklů a 86.20 % :D Pokud to neukazuje všem stejně, tak to cca sedí...

AccuBattery ukazuje podle historie nabíjení 82 %. Zvažuju, jestli už měnit, nebo ještě počkat. :hm

S7 mám od 12/2016 a ještě tak rok bych si ho nechal.
2002 Ford Focus 1.6 & 1992 Suzuki DR 350
xmickey
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 13. 8. 2019 09:34

já má 834 cyklů a baterka 72,94% telefon zralej na výměnu
vitolexa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka