Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kolomek 10. 4. 2016 20:06

Ahoj, stava se Vam nekomu na S7E, ze nejde defaultni aplikace zpravy ? Presneji dostanu se do ni je, ale cela zpomalena po cca 5vterinach se mi tam aktualizuje sms zprava u kontaktu, ktery mi napsal, ale kdyz rozkliknu konverzaci s kontaktem tak mam jen bilou obrazovku na misto bublin se zpravami. Po stazeni jine app na zpravy se to take stane, ale pokud otevru tu zpravu v te stazene aplikaci tak se zobrazi a nasledne pri prechodu do defaultni aplikace na zpravy to jede. Nevite pripadne nekdo co s tim ? Diky
kolomek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miquel.1 10. 4. 2016 21:56

To nevim. Rekl bych ze doslo k nejaky chybe v systemu a tohle bych asi resil tovarnim nastaveni.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 10. 4. 2016 22:48, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvky
Miquel.1
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 11. 4. 2016 09:02

WiFi i sms jednou bez problémů. Žádné anomálie nepozoruji.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ladik1983 11. 4. 2016 11:21

Prosím vás, mam problem se stažením emailu ze serveru přestože mám nastaven imap server. Problem je jak s vestavěným klientem tak třeba i v bluemail aplikaci. To co mam od porizeni s7 vidim ale uložené zprávy na serveru nevidim. Mate taky někdo stejnou nepříjemnost. Díky
Naposledy upravil ladik1983 dne 1. 1. 1970 01:00, celkově upraveno 1
ladik1983
Junior

Odeslat příspěvekod Snapsik 11. 4. 2016 12:37

Zdravím, mám malý dotaz. U dohraného režimu oboustranného snímání, kdy telefon fotí najednou předním i zadním fotoaparátem jsou u starších modelů (Note, atd.) na výběr různé styly. Např. různé rámečky, srdce, poštovní známka atd. Zde je pouze obdélník. Jde to nějak změnit?
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod Matysska 11. 4. 2016 13:20

Ahoj, chtela jsem se zeptat, zda verze gold je barevne totozna u modelu S6 edge plus a u S7 edge?
Da se u S7 edge nastavit, aby byla pri foceni v náhledu cela obrazovka? Aby tam nebyly ty cerne orezy nahore a dole? Tak samo u prohlizeni v galerii...moc dekuji za odpoved
Matysska
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 11. 4. 2016 13:46

Tak už jsem dnes vyzvedl Leather Case pro S7 Edge a první dojmy jsou rozporuplné. Kůže to není ani náhodou (oproti Applu, nebo krytům od Bellroye, které jsem měl, jsem zklamán). Uvidíme jak dlouho kryt vydrží bez poškození.

Podobně kvalitní kryt jsem pro iPhone 6 kupoval na AliExpressu za 5 USD (teď sem za něj s dopravou nechal 829 CZK.

"fajn.snekovi" jsem na vyžádání posílal foto krytu, tak si ukázku udělá sám:).

Matysska: Pruhy při focení a v galerii odstraníš změnou formátu při focení (z 4:3 na 16:9).
iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>Samsung Galaxy S3>iPhone 4S>Samsung Galaxy S2>Toshiba TG01>
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 4. 2016 14:48

Samsung vydává aktualizaci pro S7/S7 Edge
http://mobilizujeme.cz/clanky/samsung-opravuje-chybu-s-nechtennymi-doteky-u-galaxy-s7-edge/
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M.BoBo 11. 4. 2016 14:53

Pro ČR je stále poslední G935FXXU1APC8

viz.: http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G935F/
iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>Samsung Galaxy S3>iPhone 4S>Samsung Galaxy S2>Toshiba TG01>
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod Matysska 11. 4. 2016 14:59

Bude nejaky problem, kdyz si zakoupim telefon u T-mobilu a budu tam mit simku O2? Dekuji
Matysska
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 11. 4. 2016 15:09

Matysska: Problém to nebude, už nějakej pátek operátoři telefony nesmějí blokovat.
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod Matysska 11. 4. 2016 15:14

Super, dekuji za odpovedi. A náhodou nějaký šílenec jako já, co udelal ci uvazuje o zmene ze S6 edge plus na S7 edge? Porad zvazuji, zda to ma cenu...dekuji za radu.
Matysska
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 11. 4. 2016 15:44

Já vyměnil S6 edge+ za S7 edge hlavně kvůli kompaktnějším rozměrům (jen o 1,66 palce menší displej). V práci hodně využívám focení za každého počasí takže IP68 pro mě nutnost, s S6 edge+ sem měl obavy tel v dešti i jen vyndavat. Paměťové karty vítané plus. Za mě s přechodem spokojenost... :)
Samsung Galaxy S10+ 128GB Prism Green Dual SIM
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod Snapsik 11. 4. 2016 16:04

Zdravím, mám malý dotaz. U dohraného režimu oboustranného snímání, kdy telefon fotí najednou předním i zadním fotoaparátem jsou u starších modelů (Note, atd.) na výběr různé styly. Např. různé rámečky, srdce, poštovní známka atd. Zde je pouze obdélník. Jde to nějak změnit?
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod Matysska 11. 4. 2016 16:11

Reliks: dekuji za odpoved. Ja taky dost fotím, jsou fotky jeste peknejsi?
Jak se telefon drzi v ruce v porovnani s6 edge plus?
Matysska
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka