Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod MaTTo S 23. 3. 2016 21:16

Som zvedavý kedy update príde aj na Slovensko... telefón z volného predaja no aktualizácia žiadna, všetko funguje v poriadku len občas hláška "Aplikácia Fotoaparát prestala pracovať" no paradoxne nikdy som fotoaparát nepoužíval keď vyskočí táto hláška proste píšem SMS a zobrazí túto hlášku.
PDA G935FXXU1APB4
CSC G935FOXX1APB1
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 3. 2016 04:27

pouzivat nemusis, prijde aktualizace system app , fotak mas s priznakem system.V pristim stoleti se samsung nauci aby update fw nezpomalil stroj a aby nedoslo k tomu ze bez wipe cache , wipe virtual machine neni jistota co v zmamlasil update tentokrat..Nejen OTA ale i aktualizace jednotlive app s priznakem system to muze udelat - bohuzel.
Protoze pises sms s aplikaci ktera ma opravneni porizovat fotky, coz jsou prakticky vsechny app na odesilani sms ,napis,blikni ,pripoj,posli jako mms atd atd a neco je tam spatne, dojde k padu systemovovy aplikace fotoaparat.Takze tak paradoxni to neni ze pada aniz bys fotil.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 24. 3. 2016 14:36

Zdravím, můžete mi někdo poradit, jak jste se rozhodovali mezi S7 a S7 Edge? Momentálně mám LG Flex 2 a zdá se mi zbytečně velký...Kdyby byl S7 Edge ve velikosti S7, tak ho beru hned...Jinak jsem četl, že Samsung má opakovat akci s VR brýlemi, neví se něco o tom? Děkuji

Edit: Pokud si budu brát klasik S7, tak už mám vybraný obal.

http://www.amazon.com/Caseology%C2%AE-M ... 20e88432e4
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod MartasZLA 24. 3. 2016 16:07

No pro mě osobně je klasická S7 lepší kvůli velikosti je tak akorát..
Alcatel OT Easy db>3310>3510i>K700i>K750i>K800i>Motorola C115>Sony Ericsson C901 Green Heart>Huawei Sonic>Huawei Ascend G300>Gigabyte GSmart MIKA M3>THL 5000>Samsung Galaxy S7
MartasZLA
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 24. 3. 2016 16:23

FatalError.cz: Já přecházel z S6 edge+ takže S7 edge byla jasná volba a sem max. spojený, ale doporučuju zajít někam vyzkoušet, každému vyhovuje něco jiného... ;-)

Edit: Jak tak koukám na rozměry tak asi pořídit flat S7.
Samsung Galaxy S10+ 128GB Prism Green Dual SIM
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 24. 3. 2016 16:42

Zkoušel někdo už svojí S7 pod vodou? Jinak předpokládám, že Samsung bude vyměnovat/reklamovat všechny utopené S7, protože tam nejsou žádné krytky. Nerad bych nějak utopil mojí S7 a musel platit opravu, jak se mi u Sony Z3...
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod aldin 24. 3. 2016 16:46

Ahoj, muzete mi prosim poradit kde nastavim na telefonu gesta "posouvání stránky podle toho, kam váš zrak právě směřuje nebo rozsvícení displeje s notifikacemi máchnutím ruky nad zhasnutým displejem". Prebrano z recenze na mobilenet.cz. Dekuji
aldin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tony25 24. 3. 2016 17:44

To gesto máchnutí nad displejem je nastavení > usnadnění > obratnost a interakce. No a tam to je.
tony25
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 24. 3. 2016 18:37

Tak dneska první bug. Jezdil jsem po městě se zapnutou Waze. Najednou se objevilo "vyhledávám síť" a dlouho to nemizelo. Občas se to stává, tak jsem tomu nevěnoval pozornost. Pak jsem potřeboval volat, tak jsem vytočil kontakt a telefon napsal: telefon není registrován v síti. Ale nahoře normálně svítilo 4G a všechny čárky.
RESTART a pak vše fungovalo opět jak mělo.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod koderluk 24. 3. 2016 19:44

Ja mam neco podobneho me uz asi trikrat vypadl uplne signal zkousel sem mod letadlo nepomohlo az po restartu to nabehlo
koderluk
Junior

Odeslat příspěvekod bru7us 24. 3. 2016 20:34

Kamarad ktery jinak nad svym novym S7e slinta si an tohle stezuje - stava se mu to pry nekolikrat za den - vysledoval, ze se to deje pouze kdyz se pohybuje (predavaji si ho BTSky) - pokud je na miste tak je to OK. Ma Vodafone a je v PRG.
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 24. 3. 2016 20:47

Já Tmobile a taky Pha. Ale stalo se mi to poprvé. Na druhou stranu - všechno je jednou poprvé 8-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 3. 2016 22:04

na prepinani existuje oprava, jmenuje se to inteligentni predavani, pokud mate nastaveno lte automaticky
No s telefonem to nema moc co spolecnyho , spis se sprcenou implantaci lte v cr, kombo urcity misto + operator
Oprava , presnej zmena co ma pri predavani delat je instalovatelna modulem na cisty androidy, cm ji ma taky, pro samsung tovarni rom rootlej urcite, nerootlej nevim
Naposledy upravil oooooooooo dne 24. 3. 2016 22:18, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 24. 3. 2016 22:15

Přesně. Mě se toto stávalo před rokem pořád u O2 a s Lumií. Po přechodu na Vodafone mimochodem pohoda...
Radek.Hulan
Junior

Odeslat příspěvekod destr 24. 3. 2016 22:58

No neřekl bych, že to je vinou operátora. Měl jsem ten samý problém a nakonec jsem ten telefon musel vrátit. Zajímavý je, že to nedělají všechny kusy, jen některý. No a Apple ten to nedělá vůbec, ten prostě jenom funguje jak má... . Tak si říkám, čím to asi bude
destr
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka