Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod M.BoBo 25. 3. 2016 17:44

BATMANZLIN: Na registraci zařízení si počkáš. Já už na potvrzení pojištění čekám od 18.3. a kolega na cashback na S6 už více jak 14 dní. Prý na to mají až 35 dní. Navíc se nejedná o roční záruku, ale o pojištění (ADH). Zde se rovněž neuplatňuje lhůta pro vyřízení záruky 30 dní.

Normálně to reklamuj u prodejce.

Jinak S7 Edge rozhodně koupat nehodlám (nemusím se předvádět před kamarády), beru to jako výhodu např. při volání v dešti, nebo používání ve vlhku (koupelna, atd).
iPhone 13 Pro/Apple Watch 7/iMac M1>iPhone 12 Pro>iPhone XS>iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>...
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod cz pida 25. 3. 2016 18:43

Já nevim, já ho zkoušel mejt pod tekoucí vodou a v pohodě. Jen tak chvilkové namočení ve sklenici vody by nemělo vadit, to spíš vypadá na nějakou závadu typu chybějící lepidlo někde po obvodu displeje kdekoli nebo tak něco. To že je papírek růžovej neznamená že nutně voda musela natéct do telefonu otvorem pro sim si myslim. Ještě když jsem měl S5 jsem s ním fotil v LBC v aquaparku syna několikrát pod vodou a všechno bylo v pohodě....a S5 a její těsnění na zadním krytu na mě teda nějak extra jistě nepůsobilo.
Tak či tak bych počkal (když by telefon šel jak má) s reklamací až dokud nebudeš mít pojištění....i kdyby to dopadlo pro tebe maximálně špatně a oni to neuznali, tak hold sice blbý, ale furt zaplatíš jen těch necelých 1000Kč
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod Miquel.1 25. 3. 2016 20:22

Ja ted v agentu se registroval minuli tyden a za 2 dny bylo hotovo.
Miquel.1
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 25. 3. 2016 21:05

Re:Batmanzlin To maš dobrý,my v restauraci demonstrovali voděodolnost - telefon měl ip67,měli jsme s spoluchlastajicim stejnej model,proběhlo několik předvaděček nejdřiv ve vodě,potom v pivu,s pokračujicim večerem v pivu ve kterym byly panáky a nakonec uplně spoluchlastajícíožralej tam strčil mobil bez zacvaklejch krytek :-) A bylo po něm..Tys byl ještě celkem odpovědnej na to že to bylo v hospodě - máčet ho ve vodě :-)
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod l.hrudka 25. 3. 2016 21:11

Plash píše:tak i ja se podelim o zkusenost ... vcera sem po necelem tydnu vratil S7 Edge ve zlate barve, protoze mel problem s home buttonem, chtel sem vymenu za novy kus a delal presne to stejny jako ten predchozi, viz. video nize. Nemate nekdo podobny problem? Vracel sem kvuli podobnemu problemu uz S6 a opravdu se k Samsungu uz nikdy nevratim, mechanicky tlacitko je proste akorat dalsi vec, ktera se muze pokazit. Nvm, jestli byly telefony z nejake blbe serie, ale riskovat uz to asi nehodlam.

Video se stejnym problemem:
https://www.youtube.com/watch?v=EIaL7GCpMYU


Ahoj ja mel ten samy problem na s6 vymenil sem jich nekoik pak mi dali v servisu nove tlacitko a cca.7 mesicu a uz je zase volne dela to jen u zlate verze :-)
l.hrudka
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 25. 3. 2016 21:51

Když někomu vadí to co je na videu tak je skutečně lepší si telefon vůbec nekupovat
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Plash 25. 3. 2016 23:23

l.hrudka: sice to bude trochu offtopic, ale me se to u S6 stalo taky, mel sem teda cernou variantu,...mel sem ho na reklamaci celkove asi 7x, ale nakonec vse dobre dopadlo a vratili my penize. Bez okamzite reklamovat, chodil sem vzdy primo do servisu, je to rychlejsi.

bennybull píše:Když někomu vadí to co je na videu tak je skutečně lepší si telefon vůbec nekupovat


Nedokazu si predstavit cloveka, ktery da 23K za mobil a nevadilo by mu to. Mozna jsi vyjimka ;)I servis uznal, ze je to jednoznacne vada.
Plash
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 25. 3. 2016 23:59

To tlačítko "cvakalo" vždy je to asi tak konstrukčně uděláno..Pravda je že iPhone to má trochu víc propracovaný
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Plash 26. 3. 2016 00:01

Nezlob se, ale vubec nevis o co go...je videt, ze ten telefon nemas. Telefon ma reagovat po stisku tlacitka, na videu je sice na domovske obrazovce, ale kdyby byl v menu nebo na jine plose, tak by se tim tlacitkem nevratil zpet ... druha vec je, ze pokud mas zapnutou funkci rychleho spusteni fotaku, tak po double clicku se ti hned pusti fotak. Nejde o cvakani.
Plash
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 26. 3. 2016 08:23

Komu se vyklá homebutton a vadí mu to, tak ať reklamuje. Telefon mám od 15. března a tlačítko je pevné jako skála, a doubleclick dělá přesně to co má tj spouští foťák.

Na iPhone 6 (bez S) se mi tlačítko vyklalo také (ale až po cca 3 měsících), tak jsem ho z cvakajicim displejem poslal na reklamaci, která byla uznána. iPhone 6s jsem měl od října doposud (než sem koupil sgs7 Edge) a homebutton byl jiný než na předchozím modelu, takový více plastový zvuk vydával, ale za 4 měsíce s ním nebyl problém. To píšu jen proto, že se vždy najde vadný kus.

Každopádně preciznost Samsungu mě u mého kusu překvapila. Zde jsem takové zpracování oproti Applu vážně nečekal. Takže za mě Samsungu palec nahoru.
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod Frery 26. 3. 2016 11:34

zdravím lidi

chtěl bych se optat,zda li vám hrají avi , mkv .....a další filmy se zvukem ,přes Gear VR brýle,mě se pořád nějak nedaří je rozchodit ,jestli tam není nějaký fígl ?

S7 edge
S7 Edge

pospíchám, jedou mi stroje
Frery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M.BoBo 26. 3. 2016 11:58

Také mám dotaz ohledně stahování souborů. Například fotografií přes Outlook, kdy se stáhnou do nějakych dočasných souborů (je možné je zobrazit v historii stahovani) a je možné je jen zobrazit ne s nimi dal pracovat. A to ani přes vestavěného správce souborů ani přes Solid Explorer. Toto mě dosti irituje.
VI někdo co s tím?
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 26. 3. 2016 12:37

Použij Nine jako emailového klienta, mraky funkcí a stahuje do "DOwnload" složky.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod therage 26. 3. 2016 18:06

Automatický mód na S7 naprostá katastrofa, jsem v šoku.

Neměl jsem moc čas porovnávat, tak zatím jen jedno porovnání S7 vs iP 6S Plus.

Naprosto nereálné barvy.

http://uloz.to/xFAJSzQS/fotky-zip

Fotka začínající "Photo..." je z iPhone
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvy01 26. 3. 2016 20:38

Ahoj, mam dotaz. Jaké tvrzené sklo používáte na s7 má totiž trochu zkosené hrany displeje,a sklo tudíž není až ke kraji. Dále máte nějaké dobré zkušenosti s krytem na s7?? Díky za odpovědi
dejvy01
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků