Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cardi 4. 5. 2017 17:32

mahonay: když ho udělal špatně tak znovu jistě že jsem to četl
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xploded 4. 5. 2017 18:25

avalanche8 píše:Zdravim,po updatu na 7.0 me zacal telefon zlobit,a to tak ze dam vytacet cislo,vse vypada ze se vola ale hovor se nespoji,ani ton vytoceni neprobehne.Foun restartuji a vse jede napr 2 dny vpoho,az najednou opet nejde spojit hovor a nutnost restartu.Tovarko a mazani dalvik casche jsem skusil,aplikacema tretich stran to neni,tj deje se to i v tovarnim nastaveni.Nejake napady?Diky Pepa


Vím jak ti pomoc. Psal jsem ti zprávu.
xploded
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 5. 2017 18:53

xploded: klidně to můžeš napsat i sem, mohlo by to pomoci dříve či později i ostatním se stejným problémem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahonay 4. 5. 2017 18:57

cardi tovární nastavení je prostě tovární nastavení a nevím jak by ho on udělal špatně. Myslím si že nastal nějaký problém při udate takže přeflešovat.

xploded mohl si to napsat i sem, třeba má nebo bude mít někdo tento problém a rád by ho vyřešil. Nick Cave byl rychlejší :-)
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xploded 4. 5. 2017 20:11

Nepomohla ani reklamace. Po reklamaci mi bylo jen řečeno že to vyřeší nová aktualizace. Žádná nepřišla. Pomohl mi technik z Britexu.
Řekl at zadám na telefonu *#9900# Po tom klepnout na Debug level disabled/low a místo low dát mid.
Od té doby se mi to už nikdy nestalo.Řekl že to mám po aktualizaci vrátit. (Jsem mu fakt vděčný) Byl jsem už hotovej.Musel jsem telefon i 3x za den restartovat. Tak snad vám to taky pomůže.
xploded
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nevericitomas 4. 5. 2017 22:02

Stogie píše:Ahoj, asi se to tu řešilo, ale nemohu to najít. Skoro každý den se mi stává, že mi někdo volá a já se mu hlásím jako nedostupný. Pak mi přijde SMS, že mi bylo voláno, takže musím restartovat telefon a je to zase nějakou dobu OK. Mám operátora O2 a zapnuté 4G.

Je to tim, ze Samsung ma vlastni modem na mobilni pripojeni (Lte=4G, 3G 2G) a oproti jinym vyladenym modemum je ten od Samsungu smejd. Je to jeden z duvodu proc muj pristi telefon nebude Samsung ale asi nejaka cina s modemem od Qualcommu nebo Intelu.
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 5. 5. 2017 05:44

Problem je spise v O2 siti... ja sem nikdy u T-Mobile nemel problem s prechodem 4G --> 3G/2G bez VoLTE (S5, Core Prime), nyni na S7 s VoLTE nejvetsi spokojenost
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 5. 2017 07:54

Mam par dni S7 EDGE s Vodafonem a LTE a s tim spojene funkce funguji bez problemu.
Jinak celkově jsem z toho telefonu zklamany. Největši nedostatek je opravdu špatny přijem GSM a WIFI signalu. Tohle je opravdu ostuda a napřiklad oproti předchozi S5 ma wifi signal ztratu i 10dBm a při použivani je to sakra znat. Baterka taky žadna slava a vydrž je na cca stejne urovni jako u S5 když byla nova a to ma baterku pouze 2800mAh.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 5. 5. 2017 09:06

miromen4: A nepoužíváš nějaký obal, pouzdro atp. ?
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 5. 2017 09:20

To použivam, knk Nillkin Nature TPU, mimochodem s pouzdrem taky nejsem spokojeny, sice sedi velice dobře, ale telefon je stejně kluzky jako bez něj. Chtělo by to nějakou texturu, či zdrsněni. Nicmeně mam otestovano i bez pouzdra a pouzdro nema prakticky žadny vliv na ubytek signalu. Stači když jdu na balkon, zavřu za sebou balkonove dveře a jsem cca 5m od routeru. V ten moment, už podle ukazatele jasny ubytek signalu oproti S5, ktera i rychleji načita data a je schopna otevřit nějake fota. To sice S7 taky, ale mnohem pomaleji a někdy dojde trpělivost a už se dal o načteni nepokoušim. Jo když jsem přimo u routeru tak S7 je jako blesk, ale k čemu mi to je. V nějakych zařizenich jako např. restaurace bary atd., kde nebyva wifi signal nic moc, budu v haji i oproti telefonum, ktere stoji třetinu. To srovnani s o třetinu levnějšim founem pišu proto, protože už jsem četl i jinde, podobne zkušenosti. Kluk ktery daval S7 na reklamaci, tak jako nahradu dostal A5 2016 a psal, že tam kde s S7 neměl signal, tam se A5 2016 chytila.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 5. 5. 2017 10:25

Tak tohle pouzdro by mělo být OK, problém dělají pouzdra s kovovým rámečkem.
Jako já jsem zkoušel wifi venku na zahradě tak 30m od routeru, který je v baráku a takové problémy neznám.
Vidím to u tebe na reklamaci....
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 5. 2017 10:42

Ja to spiš vidim na horši přijmove vlastnosti, prostě vlastnost telefonu. Kdyby bylo něco špatně tak nema žadny přijem nebo by dochazelo k vypadkum, což se neděje. Samozřejmě nejlepši by bylo porovnani s jinou S7 edge. Doma jsem měl několik stroju a třeba takovy Alcatel Idol 3, ktery už sice doma neni byl na tom s přijmem ještě huře.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 5. 5. 2017 15:41

To nevím. Mohlo by tam prostě být něco slabšího po HW stránce. Detaily fakt neznám. Ale problémy které popisuješ mi jsou cizí. Se signálem mám problém občas ve výtahu, ale to bylo i se třema jinýma mobilama. Jinak mám S7 klasickou.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod bastien 5. 5. 2017 15:42

miromen4: Nemám problém se signálem GSM ani u WIFI (S7 ETL). Máš dvoupásmové WIFI? Pokud se mobil připojí na 5 GHz, tak úbytek signálu WIFI je znatelný už za prvními dveřmi - to je ale normální.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 5. 2017 16:01

Jedu na 2,4GHZ, na 5GHz raději ani nevědět. Jinak ja si vubec nemyslim, že by byl vadny HW, jen je to prostě o horšich vlastnostech přijmu. Buď meně vykonne anteny, nebo konstrukce founu budou přičinou. GSM je taky na tom huře, ale jen nepatrně a i ve vytahu signal dokaže udržet.
Jinak ve využiti baterie mi chybi graficke info o tom, kdy jsem měl aktivovane WIFI a připojeni k mobilni siti, včetně barevneho rozlišeni o kvalitě. V S5 na android 6 jsem to tam měl, teď na nougatu u S7 EDGE to neni, nebo za odstraněnim stoji Samsung, ale to nevim a je mi to jedno. Každopadně mi tito info docela schazi, je nějaka APK, ktera by to dokazala zobrazit ?
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků