Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod therage 26. 3. 2016 22:48

V místní prodejně Samsung mají stroj na řezání fólií přímo od Zagg. Je to Invisible Shield. Pak to lepí na mokro, fólie krásně sedne na displej. Chtěj za to 499 Kč.

A co se týká obalu, používám tento ale průhledný s modrou barvou:

https://www.euronics.cz/samsung-clear-p ... AlEX8P8HAQ
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 26. 3. 2016 22:48

Díky za odkaz koukal jsem a v druhém kole při práci s aplikacemi už byl rozdíl mezi ex a snap obrovský..zkrátka umí lépe pracovat s pamětí a aplikacemi
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod BATMANZLIN 26. 3. 2016 23:33

Tak jsem dnes volal AgentaS7. Asi jsem od premioveho servisu cekal po popsani mozneho utopeni nejake ujisteni ze to vyresi nebo tak a nabidku na odvoz a místo toho jsem dostal doporučení reklamovat prodejci nebo v nejbližším smluvním servisu a že je i možné že jsem měl nedovreny rámeček Sim nebo jsem i mohl do telefonu vodu nalít úmyslně. Co to kua jako je? Takže prémiový servis je jen obyčejná infolinka. V pátek budu Praze tak budu reklamovat přímo v Samsungu. Pevně doufám že vymění tel. jinak ho tam před ním a svihnu do akvárka a rozebereme ho spolu. Ještě uvažuji že můžu tel vrátit v 14denni lhůtě ale O2 asi takové telefony důkladně kontroluje. Každopádně jsem z toho znechuceny.....
BATMANZLIN
Junior

Odeslat příspěvekod bru7us 27. 3. 2016 07:10

BATMANZLIN píše:Každopádně jsem z toho znechuceny.....


A ja bych ocekaval ze jsi privital "odpoved nekoho fundovanejsiho"...
bru7us
Junior


Odeslat příspěvekod niro.van.colsa 27. 3. 2016 14:28

Můžete mi prosím doporučit prográmek na přehrávání videí?
niro.van.colsa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz pida 27. 3. 2016 14:40

Ahoj , nemáte někdo ode dneška problém s defaultním widgetem počasí s časem kdo používáte Nova launcher prime ? Ráno chvíli ukazoval ikonu že je letní čas a ten se zobrazoval správně, apk se ale přeřídil čas zase na o hodinu zpět a nejde s tim nic udělat. Všechny ostatní widgety hodin a i widget na zamykací obrazovce ukazují čas správně...jen prostě ten dafault ne....to nechápu :-)
TW to nedělá
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod epalko 27. 3. 2016 15:10

Ahojte, uz vas je tu celkom dost, tych co vlastnia S7 edge a preto by som vas rada poprosila o odpoved na 2 otazky:

1/ daju na SD kartu presuvat aj aplikacie a hry a su plne funkce? Niekde som citala, ze vlastnik S7 edge ich presunul bez problemu, ale po vypnuti a zapnuti mobilu sa uz nedali spustit a neboli ani viditelne, len prazdne ikony, neviem si to ani len predstavit

2/ ci chodia normalne bez nejakeho casoveho opozdenia, teda ihned notifikacie a oznamenia z WhatsApp, Gmailu, Viber a ine 3strany. Preco ma to zaujima? Chcem vymenit ZTE Axon mini /inak fajn fon/ prave pre to, ze tie notifikacie nechodia aj napriek kompletnym a spravnym nastaveniam. Gmail sice oznami, ale niekedy aj po 1-2 hodine od prichodu a WhatsApp len ked sa mu velmi chce, inak mi to pipne a raz blikne LED diodou az vtedy, ked sa do tychto menovanych aplikacii 3 stran pozriem sama ci mi nieco neprislo, zufale!!!, nic sa s tym neda robit. Na S7edge viem z recenzii ze nefunguju v Always on zapnuti, ale mna zaujima ci chodia spolahlivo do notifikacnej listy a na zakladnu odomykaciu obrazovku a ci su oznamene zvukom aj LED blikanim. Nejedna sa mi o notifikacie SMS alebo zmeskanych hovorov, tie mi chodia normalne aj na ZTE.

Prosim len kompletne, plnohodnotne a seriozne odpovede, za co vopred dakujem. Snad sa tu najde niekto kto mi odpovie, lebo ako som po precitani celeho fora zistila, /myslela som, ze tu najdem odpovede/ze nie vsetci pytajuci sa dostanu aj odpoved. Tak este raz vdaka.
epalko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 27. 3. 2016 15:47

ad 1) mám veškeré hry (cca 30) přesunuté na SD kartu, a fungují v pohodě... Plus Spotify (asi 30GB offline písniček), Sygic mapy a HERE mapy.

ad 2) notifikace jsou okamžité. Nepoužívám Gmail, ale WhatsApp, Messenger, Exchange (Nine), SMS a další apps v pohodě.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epalko 27. 3. 2016 15:59

mockrac dakujem za rychlu a vystiznu odpoved ktora potesila, tak S7 edge v tomto pripade je jasna volba, este taka malickost, je pravda, ze presuva na SD kartu takmer cele hry a nie len nepatrnu cast dat? Prajem pekny den
epalko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 27. 3. 2016 16:16

niro.van.colsa píše:Můžete mi prosím doporučit prográmek na přehrávání videí?



Třeba VLC player.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod therage 27. 3. 2016 16:36

VLC nedoporučuji. Za mě MX Player, momentálně nejlepší přehrávač video souborů na androidu.
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frery 27. 3. 2016 18:12

BSplayer , také dobrý přehrávač videí
S7 Edge

pospíchám, jedou mi stroje
Frery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 3. 2016 19:28

O vodních sportech v souvislosti s S7 debatujte tady viewtopic.php?f=12&t=1248611
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niro.van.colsa 29. 3. 2016 03:45

Prosím Vás, co ovlivňuje jas Always on, popřípadě dá se nějak regulovat? Díky za odpověď.
niro.van.colsa
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků