Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BaldaP 2. 1. 2017 21:07

Mně klepou boční tlačítka. Když je podržím, tak nic. Baterka se klepat nemůže, nemá kam.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 2. 1. 2017 21:24

uz jsem mnel v servisu v Britexu.A ten premium servis to je fakt"premium":)


Britex, to je kapitola sama o sobe.

Baterka se klepat nemůže, nemá kam.


Ale ma a kor když se v telefonu hrabe Britex, u jednoho telefonu menili baterii a zapomeli ji prilepit. :roll:
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 2. 1. 2017 22:56

cardi píše:bruco: to jsi borec bez spigenu (Liquid crystal) ani ránu na skle zatím nic nemam a asi taky nic nedám :)


Nechapu proc to vsichni tak hroti, nechovam se k nemu jak k hovadu tak tam nema co byt. Na jinem foru uz davaji folii i na home tlacitko, je to k smichu. Koupim si nejhezci telefon na trhu a budu ho davat do kdejakych krytu. Radsi poradte folii na zadni stranu aby tak neklouzala ;)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 3. 1. 2017 10:10

jo,folie na zadní stranu by mě taky zajímala.štve mě nosit tak hezkej telefon v krytu..
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 3. 1. 2017 15:41

kultus: nehortím jenom je to průhledné a vypada to uplně normálně a neklouže to :) a nemusím nic lepit na mobil :) asi tak
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BATMANZLIN 3. 1. 2017 16:26

Prosim vas vy co mate S7(edge) s operatorem O2:
Zacina me stvat ta dlouha prodleva pred vytocenim cisla. Vim ze je to tim ze mam zaple data 4G a telefon se pro hovor prepojuje do 3G.

Otazka je zda to nejak resite,mate 4G vyple,nebo je jina moznost o ktere nevim?
Problem je v tom ze i lide co volaji me dlouho cekaji na spojeni (vyzvaneni) a uz se i objevili hlasy co se mi nedovolali,ze prej jim to ani nevyzvanelo (necekali dostatecne dlouho).
BATMANZLIN
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 3. 1. 2017 17:02

Na podzim melo o2 spustit VoLTE... tak bud prepnout na 3G nebo migrovat k T-Mobilu
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Snapsik 3. 1. 2017 18:17

Zdravim a prosim o radu. Dnes, když jsem nafocené fotgrafie dával add dropbox, stala se mi tato věc: telefon (S7 Edge) se začal najednou restartovat a restartoval se pořád dokola. Nechtěl ani Pin, pořád se restartoval. Zkusil jsem z telefonu vyjmout SD kartu (128GB SanDisc) a restarty přestaly. Kartu ovšem telefon po opětovném vložení nevidí a zase jdou restarty. Data z karty jdou zkopírovat pouze přes outdoorovou kamerku, avšak fotky v počítači nejsou viditelné. Prosím, to jsou nějak zakódovány, nebo co? Mám dojem, že dříve to šlo v pohodě. Nemáte nějaký typ na opravu závady? Čím to může být způsobeno? Rád bych zachránil data na kartě. Prosím, poraďte. Díky
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 3. 1. 2017 19:02

BATMANZLIN: já přešel nedávno z O2 na T-mobile a maximalní spokojenost :) ze vším jak signal tak 4g VoLTE
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soniq one 3. 1. 2017 19:57

Snapsik píše:Zdravim a prosim o radu. Dnes, když jsem nafocené fotgrafie dával add dropbox, stala se mi tato věc: telefon (S7 Edge) se začal najednou restartovat a restartoval se pořád dokola. Nechtěl ani Pin, pořád se restartoval. Zkusil jsem z telefonu vyjmout SD kartu (128GB SanDisc) a restarty přestaly. Kartu ovšem telefon po opětovném vložení nevidí a zase jdou restarty. Data z karty jdou zkopírovat pouze přes outdoorovou kamerku, avšak fotky v počítači nejsou viditelné. Prosím, to jsou nějak zakódovány, nebo co? Mám dojem, že dříve to šlo v pohodě. Nemáte nějaký typ na opravu závady? Čím to může být způsobeno? Rád bych zachránil data na kartě. Prosím, poraďte. Díky

Určite ti odišla SD karta, mne sa to už raz stalo, aj keď je zaujímavé že na SD karty dávajú doživotné záruky. Neporadim ti presne ako data z nej ešte zachrániť, ale počul som že existuje niejaky nástroj, program, na záchranu údajov z SD karty, pouzi Google, určite niečo najdes
soniq one
Junior

Odeslat příspěvekod pomec 3. 1. 2017 21:14

Mám nalepovaciu fóliu na zadnej strane kúpenú na Aliexprese, je priesvitná, matná, povrch vyzerá ako karbón. Takisto som tam kúpil fóliu na home button, keď som videl, že je v skutočnosti z umelej hmoty a ľahko sa ošúcha a poškriabe. Nepoužívam žiadne kryty a podobne.
pomec
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 4. 1. 2017 21:12

pomec:neklouže?můžeš dát odkaz?dík ;)
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladik1983 4. 1. 2017 21:35

Klouže
ladik1983
Junior

Odeslat příspěvekod Snapsik 4. 1. 2017 22:50

Zdravim, prosim o pomoc. Vcera mi odešla SD karta. Dal jsem novou a chtěl jsem si nainstalovat aplikaci Photo Studio PRO. Aplikace v telefonu dřív byla, byla přesunuta na kartu a s poruchou karty se ztratila. Nyní když chci aplikaci nainstalovat znovu, bere ji to jen jako aktualizaci a nelze ji nainstalovat. Asi jsou tam někde nějaké zbytky. Potřeboval bych to něčím vyčistit a instalaci provést znovu. Poradí někdo?
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod fverny94 4. 1. 2017 23:15

A zkusil si to odinstalovat?
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků