Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Kitt2002 21. 10. 2019 09:23

Zdravím, má někdo tip na zaručeně novou originální baterii do S7 edge. Momentálně mám již vyměněnou baterii ze servisu, ale dle měření nemá 3600mah, ale cca 2600mAh (cena 500-). Je horší než původní vyměněná. Neoficiální servisák, který tvrdí, že baterie je originální,nová a zakoupená z české distribuce již od toho dává ruce pryč a pokud si baterii vyměním sám nebo někde jinde a pošlu mu tu starou, vratí mi peníze. Baterii si dokážu sám vyměnit, vodotěsnost nepotřebuji ,ale potřebuji zakoupit opravdu funkční baterii a tu dále používat a. Děkuji
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 21. 10. 2019 11:36

Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod llubik 21. 10. 2019 13:45

No neviem, s bateriami je to loteria . . . ja som zakupil originL SAMSUNG este do s4mini v jednom velkom nemenovanom elektro obchode v nakupnom centre, a vydrzala tam polovicu casu co 4rocna pouzivana . . . ale aspon mi vratili peniaze . . . bezal som potom na tej starej az do vymeny telefonu
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 2. 11. 2019 09:13

anonymius píše:29.7.2019 - mam 586 nabijecich cyklu a zivotnost baterky cca 86% - Phone Info aplikace

Nyni cyklu 662 a 81%
Samsung Galaxy S7 8.0 ETL , A3 + A5 2017 8.0 ETL
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 11. 2019 08:13

Phone info nebo jakakoliv aplikace ukazuje co se tyce opotrebeni stejne nerealnou hodnotu.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kitotik 18. 11. 2019 06:32

Z mně neznámých důvodů, se mi přestaly u S7 přepisovat poznámky učinění v kalendáři telefonu do kalendáře na netu. Opačným směrem, tedy poznámky vytvořené v kalendáři na netu se po chvilce přepíší - synchronizují do kalendáře v telefonu. Přitom mezi dvěma telefony se data z kalendáře synchronizují, pouze nejdou z S7 na webový kalendář. Poradíte, kde by mohl být zakopaný pes? Děkuji.

Tak problém se vyřešil sám a již vše funguje. :) ...
Kitotik
Kolemjdoucí

Předchozí stránka