Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod xzeit 27. 8. 2016 11:46

On funguje tak, že prostě nevyzvani. Nebo co máš za problém s tím režimem?
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 27. 8. 2016 12:00

Funguje
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod robsol 27. 8. 2016 12:14

no právě když ho mám aktivní tak normálně propouští všechny hovory a všechny vyzvánějí jako by tam ten režim vůbec nebyl aktivní.
Nepomůže zakázat ani vše, vybrat jen oblíbené atd.. Nefunguje to jako celek.
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior

Odeslat příspěvekod Frery 27. 8. 2016 15:46

oooooooooo píše:nejde mu o pocet oken, jde o plynuly posuv mezi okny, dokolecka dokola :-)

a v něm to jde s těma 10 okny pěkně dokolečka ;-)
S7 Edge

pospíchám, jedou mi stroje
Frery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmickey 28. 8. 2016 08:21

Zdravím, co prosím znamená "O2 distribuce - 02 welcome - neblokováno, možno použít pro všechny operátory"?
K vidění v některých eshopech prodávající klasickou S7 kolem ceny 16 500,- :hm
2010 VW Golf VI 1.4 TSI & 1992 Suzuki DR 350 S
xmickey
Junior

Odeslat příspěvekod Bourn 28. 8. 2016 10:59

Zdravím, včera jsem přijel do Chorvatska a když jsem chtěl zavolat domů nebo poslat SMS, tak SMS nejdou odeslat a když chci zavolat tak mi telefon vypíše hlášku zablokované odchozí hovory, podotýkám, že jsem nic nikdy neblokoval, operátora jsem kontaktoval přes fb, tak stále čekám, ale jde mě také o to, jestli je to vada telefonu (telefon resetován do základu a nic) nebo operátora sítě jako takové. Děkuji za odpovědi
Bourn
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 28. 8. 2016 13:14

xmickey píše:Zdravím, co prosím znamená "O2 distribuce - 02 welcome - neblokováno, možno použít pro všechny operátory"?
K vidění v některých eshopech prodávající klasickou S7 kolem ceny 16 500,- :hm

Telefon je z distribuce O2, tj. má FW od O2 ale v pohodě se dají používat i jiné SIMky.

Bourn píše:Zdravím, včera jsem přijel do Chorvatska a když jsem chtěl zavolat domů nebo poslat SMS, tak SMS nejdou odeslat a když chci zavolat tak mi telefon vypíše hlášku zablokované odchozí hovory

Máš u operátora aktivovaný roaming?
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MaTToS8806 28. 8. 2016 19:07

Roaming má určite aktívny v opračnom prípade by telefón oznámil "Neregistrované v sieti" .
Problém sa skôr týka toho že je v sieti operátora ktorá neumožnuje odosielať SMS a realizovať hovory.
Riešenie - manuálne vyhľadať siete a prihlásiť sa do inej dostupnej siete v Chorvátsku.
Druhé riešenie - skontrolovať či na SIM nie je naozaj aktivovaný roaming blokujúci akúkoľvek prevádzku v zahraničí > môže sa jednať napríklad o dátový roaming ktorý umožnuje iba prenos dát a akákoľvek iná prevádzka je zablokovaná.
GS7 Edge 32GB ORX
MaTToS8806
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 29. 8. 2016 15:33

Dnes mi přišel tento obal za 7$ a pocitově lepší než originalní "kožený" obal od Samsungu na S7. Za mě doporučuji tedy.

http://www.aliexpress.com/item/X-Level- ... 48074.html
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 30. 8. 2016 09:33

FatalError.cz: Díky za tip, mrknu na něj. Ten originální "Leather" case se začná rozpadat.

PS: Nenalezl někdo kryt z pravé kůže? Něco jako Leather case pro iPhone 6s který jsem měl od Bellroye. Z PU pouzder jsem již vyrostl:-/..
iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>Samsung Galaxy S3>iPhone 4S>Samsung Galaxy S2>Toshiba TG01>
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod RoSch 30. 8. 2016 11:02

2 M.BoBo:
Nevím, jestli je to přesně co hledáš, ale zkus mrknout TADY nebo SEM (to bude ale asi jen imitace) :D
Apple iPhone 11 Pro 256GB/Space Grey | iOS 13.5.1 || Apple Watch Series 5 Nike 44mm/Black | watchOS 6.2.6 || Apple AirPods Pro
SONY Xperia™ Z1 Compact D5503 | FW: 5.1.1 - 14.6.A.1.236 || SONY MDR-10RC + MDR-EX90LP
RoSch
Junior

Odeslat příspěvekod tominnov 30. 8. 2016 12:09

Zdravím
Chtěl jsem se zeptat. Mám S7 a asi od června mi dělá problém, že asi jednou za týden se ztratí signál, píše, že není registrován v síti a nikdo se mi nemůže dovolat. Přitom tel. ukazuje plný signál. Měl jsem to v servisu a vrátili mi ho, že je v pořádku. Zkoušel jsem tovární nastavení, neinstalovat aplikace a pořád to dělá. Na začátku diskuze se tento problém objevil, ale bez řešení. Nevíte co s tím, kromě sešrotování? Dík.
tominnov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 30. 8. 2016 12:19

Zkusit vyměnit sim kartu?
Oops!
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 8. 2016 12:31

re :Tominov
Same horsi varianty jako reseni, dela to lte a prechody mezi bts.Coz muze resit polozka v gravityboxu kterej ale nerozbehas dokud mas telefon v zaruce. Muze to resit zmena - jinej op, takze i sim. U nej ti to bude delat na jinych mistech, stesti je kdyz ne na tech kde se pohybujes. :-)
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod retrocrew 30. 8. 2016 21:59

Zdravím, mám dva dny S7.
Dnes jsem koukal na šedé pozadí a všiml jsem si že levý roh dole je trochu tmavší než celý zbytek displeje. Je to vidět jen při nízkém jasu a po tmě. Není to vypálené ale spíš jakoby flek který je nepatrně vidět. Na bílém pozadí je zase lehounce vidět světlejší nádech. Je to vlastnost Amoled displeje nebo bych to měl reklamovat. Ale jak jsem psal, je to opravdu nepatrné a není to skoro ani vidět, jenže jsem četl problémy vypalování tak jsem se hned podíval jak jsem na tom já :)
retrocrew
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka