Samsung S5610 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod The waiter 14. 4. 2013 14:01

Dobrý deň
Ďakujem za trik s java aplikáciami. Mám však jednu otázku a dopredu sa ospravedlňujem ak už tu bola riešená. Používam KODI slovník. Keď ho spustím, písmená sú veľmi malé. Vyhovuje mi väčší font, ktorý keď zmením a aplikákciu vypnem a zapnem neostáva uložený. Neviete prečo a hlavne čo s tým?
Ďakujem
The waiter
Junior

Odeslat příspěvekod Tomixon 14. 4. 2013 17:45

mOpera 7.1 - chyba Javy, mOpera 4.4 ztrácí záložky, synchronizace sice bliká, ale nefunguje. Po zapnutí je čistá jak slovo boží. Mění se velikost u spousticho souboru. Při vypnutí má třeba 226kB, při příštím spouštění zas jen 216kB. To je mi jasný ze zas bude prázdná... :-\
Tomixon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honek_ 17. 4. 2013 06:47

Ahoj, podařila se mi parádní věc. Můj malý syn hrál dokola demo předinstalované hry Asphalt, po čase mě tak vytočily hlášky o nákupu plné verze, že jsem jí bezhlavě smazal. No a následně jsem zjistil, že už mezitím přišla SMS s kódem a gratulací, cena 79 Kč :-) ... Jenže kód už není kam zadat, hra je v tahu. Je možný jí tam nějak dostat zpátky a použít zaslaný kód, když už ho máme?
Honek_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The waiter 17. 4. 2013 21:40

Ďakujem za odpoveď.
Ak môžem, opýtam sa ešte dve otázky. Zmieňovaný KODI slovník využívam pri čítaní annglickej literatúry. Pustím si slovník, po čase nečinnosti sa zníži jas displeja. Nedôjde však k úplnému vypnutiu displeja. Tým pádom mi bude žrať baterku. Žeby ďalší fakt s ktorým by som sa mal zmieriť?
Druhá vec. Už sa na to pýtal užívateľ v tomto fóre. Pridávam sa k jeho postrehu. PIM nefunguje nejak korektne. PO nastavení udalostí na ďalší deň sa mi v ten deň nezobrazujú. Skúsim ešte hard reset a uvidím čo to urobí. Mate niekto s PIM tiež takéto skúsenosti?
Ďakujem
The waiter
Junior

Odeslat příspěvekod ááách 18. 4. 2013 13:54

Fíla: děkuji za snahu,ale nemohl jsem se dočkat a koupil 4gigovou od sandiska a vše je vpořádku,alespoň myslím.Ti žluťásci by mohli napsat jakou kartu použít.Já jsem přestal záznamové média chápat tehdy,když se přestali točit.Takže jsem myslel,že čudlík jak čudlík. To,že bych používal přehrávač vůbec nehrozí.Tlf. jsem koupil kvůli foťáku,aby jsem nemusel stále tahat sebou kameru či foťák.(vnoučata).
Tak tedy děkuji.
ááách
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honek_ 19. 4. 2013 06:39

Fílo, díky za radu, ale bohužel tu hru vůbec nedokážu na Apps najít ani přes mobil (tam to jde na m.cz.samsungapps.com/), ani přes PC (v aplikacích vůbec nejde vybrat typ telefonu S5610, pro jiné typy jsem jí našel, ale třeba HD verzi). Založil jsem si i účet na Apps, ale nejde mi ho nastavit v telefonu (nebo to prostě neumím). Našel jsem JAD + JAR soubory jinde, ale to pro změnu nejde nainstalovat (píše neplatný jar soubor). Takže to asi vzdávám, na těch 80 korun snad časem zapomenu :-).
Honek_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod midoor 25. 4. 2013 06:20

Zdravím, ví někdo jaký nainstalovat mp3 přehrávač aby uměl přehrávat složky? na to integrovaném to nejde, děkuji. ;-)
nemodli se, ale jednej! :D
midoor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 25. 4. 2013 07:36

Určitě ale jdou složky vytvořit a naplnit v integrovaném přehrávači. Mám E2152 a ten to má taky tak.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod midoor 28. 4. 2013 14:43

midoor píše:Zdravím, ví někdo jaký nainstalovat mp3 přehrávač aby uměl přehrávat složky? na to integrovaném to nejde, děkuji. ;-)

Reku píše:Určitě ale jdou složky vytvořit a naplnit v integrovaném přehrávači. Mám E2152 a ten to má taky tak.

sice jde vytvorit seznam ale kdyz dáš vyběr tracků tak máš na výběr bud přidat vše a nebo po jedné mp3 což je na dvě věci když mám 5 složek různých žánrů (techno, dnb atd.) a v každé té složce 100 tracků
nemodli se, ale jednej! :D
midoor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spajdys 29. 4. 2013 18:22

Ahoj, když chci nainstalovat hru tak mi to píše. Stažený soubor JAR je neplatný nevíte co stím ?
Spajdys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spajdys 30. 4. 2013 16:32

Zkoušel sem to i s Jad souborem a taky nešlo. Jeden známej tenhle telefon má taky a tomu to de tak nevim :D
Spajdys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spajdys 30. 4. 2013 19:04

O všechny, zkoušel sem jich plno a píše mi to u každý
Spajdys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spajdys 1. 5. 2013 13:02

Zkusil sem všechny ty aplikace a žádná nejde nainstalovat :D
Spajdys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honek_ 2. 5. 2013 06:49

Asi jsem na tom stejně jako Spajdys, viz moje peripetie s Asphaltem. Napadlo mě - je jedno, kam se soubory pro instalaci nakopírují - do telefonu nebo na kartu, do nějaký konkrétní složky?
Honek_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krigli 3. 5. 2013 17:28

Ahoj,
ja s aplikacemi nemam problem. Stahuju si hry z http://java.mob.org/razdel/board/ a tak 75 % funguje.

Chtel bych se ale yeptat, jestli neznate nejaky video prehravac, ktery umoznuje posouvat video, pripadne jestli jde posouvat v klasickem prehravaci. Nepovedlo se mi nic najit.

Moc dekuju.
Krigli
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků