Samsung S5610 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pepek_k 13. 3. 2012 19:38

no moment já jsem to zapnul asi jenom omylem a to z nějakého BT messingeru ... zapnutí takové zvláštní a vypnutí tam nijak zadat nejde ... :-(
pepek_k
Junior

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 13. 3. 2012 19:46

Zmáčknu MENU . Najdu aplikace.A Bluetooth je na pozici 8(Volby-nastavení-vypnout). 7 je diktafon.Nebo si bluetooth dej do tzv, Inteligentního pohotovostního režimu
Rattus rattus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek_k 13. 3. 2012 21:02

:-) jeee díky, v aplikacích hledat bluetooth mě fakt nenapadlo ...
pepek_k
Junior

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 13. 3. 2012 21:06

Ono je v menu také pár vychytávek(češtin). Místo vypnuto je tam napsáno vypnout. A zapnuto zapnout. Což je poněkud zavádějící :mrgreen:
Rattus rattus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmartinzjm 2. 4. 2012 18:33

Mám dotaz...jde nastavit aby zvonil telefon když ho mám sparovaný s handsfre?nechci mít sluchátko při řízení furt na uchu....a tak abych věděl že sem volán.
mmartinzjm
Junior

Odeslat příspěvekod sowsow 15. 4. 2012 14:03

čau...prosím.....nejde mi za žádnou cenu blesk použít jako svítilnu ..píše se podržením tlačítka nahoru ..ale když to mačkám tak se mi přepína makro a normalní režim mohl by m i někdo poradit...a prosím napsat to jako pro blbce jinak to snad nepochopím..dík..:D
sowsow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 4. 2012 02:25

Ta svítilna funguje asi jenom když je nastavená menu/nastavení/display/intelignetní domovská obrazovka.
anonymni

Odeslat příspěvekod sowsow 16. 4. 2012 18:56

ježiš...už to mám...paráda...dik moc
sowsow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tiskar 5. 5. 2012 10:48

Dobrý den, dá se změnit na uvodní obrazovce leve+pravé horní tlačítko třeba na nové sms nebo budík ?díky
tiskar
Junior

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 5. 5. 2012 12:38

ne. nové sms nebo budík si dej na inteligentní domovskou obrazovku
Rattus rattus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozlikus 10. 5. 2012 17:14

cus jak se da z telefonu dostat aplikace kdyz mi nejde vlejst v telu do aplikaci kdyz tam najedu na tu aplikaci tak se restartuje.... naky program prez pocitac? v samsung kies nejsou aplikace v telefonu videt (nebo sem to nenasel) a v mobil edit tak ne
kozlikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kozlikus 11. 5. 2012 17:37

tak uz sem to vyresil v nastaveni je kompleni vymazani
kozlikus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RakeW 12. 5. 2012 09:38

Včera jsem si S5610 donesl domů a musím přiznat, že se mi hnedle zalíbil a celkové dojmy jsou pozitivní. Nicméně pár nedostatků bych určitě našel.

  • Je fakt VELKEJ, ale na to si snad zvyknu :).
  • Displej je celkem zklamání, na mém starém SE C510 byl displej určitě lepší. Nejde o nižší jemnost, s tou se u většího displeje při stejném rozlišení samozřejmě musí počítat, navíc mi to nějak nevadí. Ale ty pozorovací úhly! V menu se to ztratí, ale prohlížet si na tom displeji fotky je za trest, těžko telefon natočit tak, aby se tmavší fotka vůbec ukazovala v normálních barvách.
  • Na jednu stranu se mi líbí spousta možností nastavení a nadstandarních funkcí (i když, prd tomu rozumím, možná už je dneska takový "Mobile tracker" běžná věc), na druhou stranu nechápu tu hromadu naprosto nesmyslných omezení, v tomto tématu už několikrát zmíněných - rozdíly v ovládání při použití "Smart idle" a hodin (včetně nezapnutelné diody), malé možnosti vizuálního nastavení prostředí, paměťová omezení a s tím související vynucené aplikace, které mě nezajímají...
  • Klávesnice docela vrže.
RakeW
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RakeW 12. 5. 2012 11:59

Fíla píše:6.2 Jak nainstalovat aplikaci větší než než 500 kB
a zároveň zvýšit provozní paměť pro javu

(...)
Nyní můžete instalovat java aplikace až do velikosti 9,7 MB (např. slovníky KODi) a zároveň spustit ty, které vyžadují více provozní paměti (tzv. heap memory), tedy třeba náročnější hry.


Díky za tip, nicméně nerozumím tomu, jak můžu instalovat devítimegové aplikace, když jsem omezen jen asi třímegovým volným místem?

Zkusil jsem nainstalovat třeba dvoumegový slovník KODi a už mi zbývá jen mega volného místa, a výše uvedené nastavení na to nemá vliv.
RakeW
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RakeW 15. 5. 2012 13:38

Tak jsem přišel ještě na dvě další uživatelská omezení, která mi dost vadí.
  • Nelze minimalizovat aplikaci, resp. cokoliv. Pokud si chci během surfování v Opeře zavolat, tak ji prostě musím vypnout. Nebo jsem si nevšiml nějakého tlačítka?
  • V momentě, kdy začne telefon hlásit "Low battery" (a otravně vibrovat snad každých pět minut, to mě štve snad na všech mobilech), tak mě nepustí do aplikací či do hudby. To se mi vůbec nelíbí, je to přece moje věc, jestli ho chci vybít rychleji. Navíc většina mých telefonů v tomhle dost přeháněla a s "prazdnou baterií" vydržely klidně i den, ale nevím jestli je to i případ S6510.
RakeW
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků