Samsung S5610 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 18. 2. 2012 22:07

zdravím, může mně (patrně imbecilovi) někdo vysvětlit jak se používají zkratky? našel jsem je v menu - nastavení - telefon - zkratky... je tam předvoleno joy doleva = sms, nahoru - režim zvuku apod.. ale když mám pak mobil na základní ploše, tak můžu čtvereček mačkat jak chci ale nic se neděje :-l (zkoušel jsem jednou, rychle dvakrát, podržet 2s, podržet 5s, podržet minutu.. :grr: )

z M65ky jsem byl zvyklej odemknout mobil, joy nahoru a dát tichej režim -ok, joy dolu a aktivovat budík-ok a spát... tak podle mně mají fungovat zkratky v mobilu.. nevím jak to je tady :roll:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 2. 2012 22:37

Řekl bych, že zkratky nefungují, když je aktivní Inteligentní domovská obrazovka. Musíš si displej změnit na Jednoduché hodiny.
anonymni

Odeslat příspěvekod Fuck8r 18. 2. 2012 22:56

no jo :-)

to je nemilé, nejde tam nastavit čistá plocha (prostě bez inteligent panelu a nebo druhých mega hodin - pač jedny už jsou nahoře v koutě) jen tak, že tam aktivuju ten inteligent ale odeberu z něho všechny položky = panel zmizí = čistá plocha s holkou :-)) ale i když tam ten panel není - jako by tam pořád byl a blokoval joy a jeho zkratky :-(

takže si musím vybrat: čistá plocha s kočkou, ale bloklýma zkratkama (vše přes menu..) a nebo funkční zkratky, ale monster hodiny přes půlku modelky.. to je dilema :-l
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 19. 2. 2012 12:15

já teda nakonec zapnul lištu a do ní naházel asi 6 věcí.. má jí jenom nahoře přes vlasy- ani nejde do čela.. prostě hodiny jsou fakt gigant :D

chtěl jsem se zeptat jestli jde někde stáhnout jiné téma menu, písmo a třeba psaní sms bílým písmem na černé ploše apod, já se v tom vůbec nevyznám :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fuckmen 21. 2. 2012 15:18

Když mám vypnutý mobil, po opětovném zapnutí mi docházejí SMS i s několikahodinovým zpožděním, nebo vůbec. To když byly odeslány někým a já měl vypnuto. Zkoušel jsem přehodit simku do jiného mobilu a tam vše funguje jak má, tedy sms při zapnutí telefonu mi docházej ihned. Máte někdo stejný problém? Děkuji za odpovědi
fuckmen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fuckmen 22. 2. 2012 21:52

Fílo díky za odpověď, ale ten problém mám stále. Jak jsem již psal, v jiném moblu mi SMS po zapnutí dojdou takřka ihned, v 5610 mi opět dnes nedorazila zpráva poslána když jsem měl mobil vypnutý (zkouška-nechal jsem se provolat a poté i zaslat SMS) po zapnutí mobilu mi MMS kurýr došel, SMSka nikoliv ..., mluvil jsem i s operátorem a i on toto vyloučil. :'( Jsem z toho moc smutný, už jsem si zvykl, ale musím ho reklamovat. Měj se fajn Ty i členové fóra.
fuckmen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cypris 23. 2. 2012 15:56

jde nejakou aplikaci vyresit prohlizeni souboru PDF DOC?
cypris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 2. 2012 17:48

přehrávání mp3 je horor (to samé má kámoš na dotyk nokii - možná to maj všechny mobily) prostě: dám do mobilu na kartu mimojiné složku "výběr" (100 písní od 100 interpretů) a chci si ji přehrát.. jak? nemá nejpoužívanější funkci jaká u mp3 vůbec existuje, přehrát složku - prostě nemá.. dám výběr podle intepreta = nabídně mě to 100 složek (+všechny ostatní co mám dále v mobilu) se 100 interpretama po jedné písni, dále je tam na výběr podle alba = nabídně mě to 100 složek (+všechny ostatní co mám dále v mobilu) se 100 albama od 100 různých interpretů po jedné písni, pak je tam ještě naposledy přehrané a nejčastěji hrané.. ale přehrát prostě a jednoduše jednu blbou složku NE, tak jsem šel do průzkumníka/soubory/music a složku mix výběr - přejmenovat, odstranit.. přehrát to taky nenabízí..

tak nakonec jsem zjistil jak to jde udělat: musím si tam vytvořit vlastní seznam skladeb.. otevře se mně seznam tisíců mp3 ze všech složek co jsou v mobilu a ručně si z těch tisíců skladeb zaškrtám těch 100 písní z jedné složky a vytvořím si seznam skladeb přesně podle té složky, kterou chci přehrát... pak dám přehrát ten můj nový seznam a hraje můj výběr (asi po hodině práce) ... nebylo by jednodušší tam přidat funkci přehrát složku, najít si v seznamu tu co chci a dát přehrát? (cca 10s a hraje) :-\
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 27. 2. 2012 21:36

Koupil jsem ho dnes a jsem prakticky spokojen. Mám poslední verzi softwaru a jediné co mi vadí jsou ty hodiny :lol: No co už

Dotaz:: Lze odstranit název sítě??
Rattus rattus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gutp 28. 2. 2012 06:32

Nejsem náročný uživatel s telefonem jsem spokojen,
oceňuji pro své pazoury dost velikou klávesnici.
Pokud by chtěl někdo pár fotek z kuchání tohoto mobilu stačí říct,
hned třetí den po koupení si zaplaval :( .
Když jsem viděl celkovou konkstukci mám obavy že se do ní bude dostávat prach.
gutp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 28. 2. 2012 16:20

Jinak jsem spokojen. Dokonce má i 2 polohovou spoušť. ovšem dvojtlačítkovou. :D Kurzorem dolů zaostřit a středem spustit
Rattus rattus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 3. 2012 00:14

Fíla píše:Fuck8r: Nejjednodušší je v Tvém případě upravit u oblíbených skladeb ID tag pro název alba, např. na "Moje stovka", a pak dané album zvolit v přehrávači telefonu.


dík s těma tagama jsem ještě nedělal ale zkusím to :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ricardus 3. 3. 2012 14:40

Fíla píše:Aries1974: Vyzkoušej Mobile Master nebo Mobiledit, ale v obou případech se jedná o placené programy, které je však možné vyzkoušet v trial verzi.

Dekuji za radu, program Mobile Master umoznuje zalohovat sms. Diky moc :-)
Ricardus
Junior

Odeslat příspěvekod pepek_k 13. 3. 2012 17:33

pánové nevíte jak vypnout bluetooth? Existuje nějaký správce dostupných zařízení? Nějak se nemůžu spojit s handsfree v autě, když se mi podaří modrozuba zapnout, tak jej zase nemůžu vypnout :-( - nakonec jsem jej vypnul tím, že jsem přešel do režimu letadlo, ale zdá se mi to takové, no .... :-)
pepek_k
Junior

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 13. 3. 2012 17:56

Tak jak se zapíná se i vypíná o<:) Doslova
Rattus rattus
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků