Samsung Galaxy Grand Neo Plus (Duos) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jose5 25. 3. 2015 09:21

Ahoj,
Mám Samsung Galaxy Neo Plus a rád bych věděl, jak stáhnu z emailu přílohu která je v Power pointu a kde ji najdu, zrovna tak stáhnu soubor v PDF, okamžitě mě jde otevřít, ale jak jej zavřu, tak už jej zas nenajdu, kdybych jej chtěl použít znovu. Když se to stahuje, tak napíše, probíhá stahování, ale ve složce Download, ani nikde jinde to nemůžu najít, totéž s Power pointem, který mě ještě napíše, že nenašel aplikaci na otevření, přitom tam mám v tel. z Google play stažené programy co jsou určeny na otevírání těchto souborů, takže jej vůbev neotevřu, natož stáhnout.
Děkuji za podané rady Josef
Naposledy upravil Fíla dne 7. 4. 2015 19:41, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název tématu
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 25. 3. 2015 10:26

Nenapsal jsi jakou aplikaci na email pouzivas. Ja na Samsungu Mega pouzivam Gmail.apk a ten mi nabidne co chci s prilohou udelat. Tj. stahnout do mobilu, pak to najdu ve slozce Download na intenim ulozisti a nebo stahnout na Disk Google, pak to najdu tam.
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 25. 3. 2015 14:34

já používám adobe rídr a fšecky stáhlé dokumenty otevřu v něm, dykoli, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Jose5 25. 3. 2015 17:07

Já mám email na seznamu. Vyzkouším ten rieder.
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod M1995 25. 3. 2015 20:08

Pokud používáte aplikaci od seznamu, tak se to ukládá v Android/data/cz.seznam.email/files/attachments
M1995
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jose5 26. 3. 2015 08:15

Jo je to tam, ale to teda vývojáři od Seznamu nevymysleli vhodně. Děkuji

EDIT: Ahoj,
prosím, jak je to s vloženou pam. kartou do tel. 16GB, tel. podporuje až 32Gb, když nahraji na pam. kartu nějakou aplikaci, třeba navigaci, tak ji nespustím, tel. mě napíše,, že není povolen přístup ke kartě, musím nahrát do vnitřního úložiště a pak to jde, toto se děje i u jiných aplikací, ale fotky, videa to automaticky ukládá na kartu, jinak tov. nainstalovaný správce ji normálně spravuje. Mám tel. Samsung Galaxy Grand Neo Plus Duo a je tam Android 4.4 Kit Kat. Někde jsem slyšel, že to je tak prý udělané úmyslně, ale to se mi nechce věřit.
Prosím dá se s tím něco udělat?

Děkuji Josef
Naposledy upravil Fíla dne 7. 4. 2015 19:43, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod malejjara 7. 4. 2015 14:56

Ver tomu, je to tak umyslne. Mozna to jde obejit, to bys musel ale vysledovat na odbornych forech (napr. http://forum.xda-developers.com ).
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod Jose5 7. 4. 2015 17:35

Děkuji, tak holt to zůstane tak, nějaké obcházení, to by bylo nad mé znalosti.
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod Suky. 7. 4. 2015 20:51

Řešení existuje i bez obcházení, přejít na vyšší verzi Androidu - Lolipop, který nemá pro externí kartu tak přísná omezení, jako KitKat (ale nevím, jestli to lze u tvého telefonu).

Nebo nastavit aplikaci na ukládání dat na externí kartu, u KitKatu to sice není úplně jednoduché, ale lze to.
Např. pro Sygic to popisuji zde

Někteří aplikace upravili tak, že člověk jednoduše přepne na externí kartu (aplikace sama nastaví tu složitou cestu), u některých se to musí nastavit na tu složitou cestu ručně no a u některých to nejde...
Suky.
Junior

Odeslat příspěvekod Jose5 15. 4. 2016 07:42

Ahoj,
u Samsung Grand Neo Plus se mě najednou píše, že jsou připojena sluchátka, přitom tam žádná nemám, ani jsem nepoužíval, takže já nikoho neslyším a nikde jsem nenašel jak to odstranit, nepomohlo ani tovární nastavení. Co se s tím dá dělat?
Děkuji Josef
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 4. 2016 07:45

Asi servis, nechat přehrát software
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 15. 4. 2016 07:53

Houby přehrát software, to je nejspíš oxidace, v lepším případě bordel v jacku.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 4. 2016 07:58

Taky mi to kdysi dělalo u telefonu. Zmokl, oxidace.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 15. 4. 2016 08:16

Jak to nejlépe zkusím vyčistit, mě nezmokl, ale byl jsem na horách a tam bylo velké vlhko.
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 4. 2016 08:22

To může být taky tím. Vatová tyčinka namočená v lihu?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků