Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gnarek 19. 12. 2014 22:40

Já třeba používám nejlevnější fólie z ebaye už od Galaxy S2 a nikdy jsem neměl problémy s dotykem nebo nějakou přesností. Teď na Note 4 mám taky, je zmenšená a bez problému i s S-Penem. Momentálně používám tuto.
gnarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brunilda 20. 12. 2014 09:15

Já poprvé začal používat jako ochranu sklo...dostal jsem jej přímo v T-mobile prodejně. Musím říci že spokojenost....nepozoruji rozdíl v citlivosti mezi folií a sklem.
brunilda
Junior

Odeslat příspěvekod barešák 20. 12. 2014 21:00

Já nepoužívám nic, na žádným tel jsem nikdy nic neměl a displej jsem měl vždy úplně čistej, ale tel nosím vždy samostatně, nikdy k němu nic nestrkám, horší to bylo s rámečkem na S5 ten byl fakt na hov.. a na gear fit taky, po půl roce už ho mám pěkně odrbanej, doufám že ten kovovej na note 4 něco vydrží, zatím vypadá nádherně, zvlášť ta bílá a kov jen na hraně, konečně se jim něco povedlo...
barešák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b33r 22. 12. 2014 17:17

Mám CZ Note 4 od TM a dnes přišla aktualizace velikosti 137mb.
b33r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sune2009 22. 12. 2014 17:40

potvrzuji také teď stahuji, uvidíme, jak to bude po upgrade
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 23. 12. 2014 09:44

Po staženi update firmware udělám komplet full wipe! Vždy a na všech samsung a šlapou potom super!
Naposledy upravil Fíla dne 23. 12. 2014 11:16, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna reakce na OT
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 23. 12. 2014 10:09

To je základ a kdo to nedělá tak ať se nedivý že mu blbne.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 23. 12. 2014 10:11

To je opravdu super, po každé aktualizaci nahrávat vše komplet znovu. Tomu říkám pokrok jak sviňa.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 23. 12. 2014 11:26

Dělat Hard Reset po každé aktualizaci je kravina,,, Já ho udělal jen jednou a to kvůli nedostupnosti skrytých aplikací... jinak bez a vše šlape jak má... Hard Reset bych dělal jen když by byl nějaký problém, jinak zbytečnost...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 12. 2014 11:28

Karl Kopfrkingl píše:To je opravdu super, po každé aktualizaci nahrávat vše komplet znovu. Tomu říkám pokrok jak sviňa.

NASTAVENI app existuje milion způsobů jak zazalohovat a po wipe natahnout zpět,o zbytku se nema cenu bavit,ten si natahne automaticky synchro...wipe zbytečnost není pokud ovšem udělaš copišu - wipe jsou kšandy,nikdy neviš co bez wipe se lehce roze.ere,že se to nestalo 5 krat neznamená že po šeste nebudeš hlasit stal se problem...
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 27. 12. 2014 19:10

Na i-dnes jsem se v recenzi na Note 4 dočetl že údajně zvládá bezdotykový náhled při vypnutém displeji,,, ale já jse v nastavení telefónu nic takového nenašel,,, nevíte někdo, pokud to funguje kde to najdu ??? To je jedna z vychytávek kterou jsem na 3 používal a na 4 mi chybí...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod barešák 28. 12. 2014 09:29

Je to v nastavení,personalizace, usnadnění, obratnost a interakce, probuzení bez dotyku...
Stačí hledat, já jsem byl zase zvyklej z S5 na vyskakovací okna správ a tady to v nastavení nemůžu najít...
barešák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 28. 12. 2014 11:49

Díky ,,Barešák'',,,asi jsem debil,,,nastavení jsem prolezl x-krát ale tohle jsem přehlédl nebo jsem to nepochopil...Bezdotykové probuzení je teď u 4 dotažené k dokonalosti,,,u 3 jsem používal clean master abych mohl telefón odemknout po náhledu,,,teď stačí jen mávnout a hned můžu odemykat...Jinak teď něco najít je fakt kumšt, třeba nastavení tónu zprávy je úplně někde jinde,,,řek bych maďarský guláš ale tady se hodí říct ,,KOREJSKÝ GULÁŠ''...Ještě jednou DÍKY MOC...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 7. 1. 2015 09:50

Ochranná folie S Penu nevadí, však i Samsung prodává svou "značkovou". Jinak ale musím říct že ochrannému sklu Gorila 4 všechna čest. Manželka jej má uč skoro měsíc bez folie a ani mikroškrábaneček 8-D . Fakt smekám ...
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikkke 20. 1. 2015 10:59

Zdravím mobilní fajnšmekry, už dlouho uvažuji o koupi Note 4, jen čekám, až cena bude trochu rozumnější, každopádně při tom čekání pročítám o tom telefonu co se dá. Jako hudební nadšenec jsem si nemohl nevšimnout, že mezi variantou Snapdragon - ofiko CZ verze a Exynos je rozdíl i ve zvukovém čipu, Exynos používá Wolfson čip. Těch rozdílů bude asi víc, zřejmě i ve foťáku je něco málo jinak. Každopádně by mě zajímalo, jestli někdo měl možnost zvukový výstup u obou variant porovnat? Zkoušel jsem si verzi se Snapdragonem a kvalita výstupu se mi nezdála zrovna úchvatná, myslim, že z SGS 3 mi leze zvuk lepší, má někdo nějaké přínosné zkušenosti? Nečekám od toho kvalitu studia, ale když do toho stroje vrazim tolik peněz, nechci, aby to hrálo hůř a sem tam si v tom pustím i 192/24 flac, tak by to trochu mohlo znít ;-)

K foťáku se dost těžko něco hledá, jestli jsou lepší výsledky z Exynos nebo Snapdr., někdo nějaký poznatek? ;-)

LTE cat. 4 nebo 6 neřešim, stejně to v reálu nepoběží tak rychle, obzvlášť ne v ČR, to by měl být další rozdíl obou variant.

Zatim mi z toho vychází, že ofiko verze je spíš pro ty, co chtěji v budoucnu root a zbavit se TW, který tel. brzdí zatímco Exynos verze je sice tzv. šedivka, ale s TW použitelnější-zřejmě plynulejší, jelikož se pravděpodobně hůř flashuje vezme ji spíš ten, kdo chce system ponechat a navíc by snad s příchodem Lollipopu měla tahle verze víc využít potenciál 64 bit systému. Navíc kdo odstraní TW, asi nebude mít moc z Spenu.

Děkuju za poznatky.
Mikkke

Nokia 3210, Nokia 6310i, SE D750i, Nokia N82, SGS, SGS 3, SGS 6 64gb pearl white, SGS 9+ 256gb sunrise gold, SGS 10+ white
mikkke
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků