Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod [Petre] 9. 2. 2016 18:55

Majitelia Samsung Galaxy Note, zaujímalo by ma, ako využívate S Pen. Je to užitočná vec alebo iba marketingová záležitosť? Používate ho? Ak áno, tak na aké činnosti, v čom vidíte jeho prínos?
[Petre]
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 2. 2016 19:07

https://youtu.be/RdDCRHsaAfQ
nejsem si jist jestli jsi cilovka, ptat se na foru misto aby sis vyjel milion ukazek uzivatelu a tutorialu…
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Forstak 10. 2. 2016 12:30

Ano tam mají i "Céčko", ale "Fko" mohu sehnat o 2 500 Kč levnějí. protože konečně zlevnil obchod kterému se nějak tak dá věřit.
Forstak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod preludeman 13. 2. 2016 15:49

Tak můžu říct, že jsem neodolal akci na n4 a vyměnil za svůj n3 a rozdíl je docela znát. Sviznost a chod systému je o dost plynulejší, ale zklamalo mě že nepřináší třeba žádné lepší funkce oproti n3. Třeba bych uvítal to co je na n5, že když člověk vytáhne spen při zhasnutem telefonu,může rovnou vytvářet poznámku na zhasnuty display...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod myrryn 13. 2. 2016 17:16

Screen Off Memo
myrryn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cartee 13. 2. 2016 17:40

tak třeba android M to vyřeší a dá je tam a taky by mohly být přidány témata.. uvidime, ale těším se na to.. nová aktualizace rozhodně o tom zda zůstanu u note 4 nebo půjdu do mate8.. ;-)

jiná k si užívej note 4, je to vynikající stroj po všech stránkách, ale výdrž by mohla být lepší ;-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Merediction 14. 2. 2016 11:26

Taky dost doufám, že přidají témata. To světlý theme na 5.1.1 je totálně k zblití. Nejraději bych rootnul a nahrál tmavý theme, ale zatím to kvůli debilnímu KNOXu dělat nechci, vím jak se na to tváří v servisu na reklamaci
Merediction
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 14. 2. 2016 12:12

Obecně mám názor na 5.1.1 velmi negativní
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 18. 2. 2016 21:55

Ahojte, všimnul jsem si že mi poslední 4 dny nefunguje počítadlo kroků, nějaký tip co s tím je? Přes *#0*# vypadají všechny senzory ok až na OIS GYRO, který vykazuje stále stejné hodnoty i při různých pohybech.

edit: Beru zpět, OIS GYRO je taky ok, ten rozeznává otočení obrazovky...
Naposledy upravil seterwohipikule dne 24. 2. 2016 16:35, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny, používej tlačítko upravit
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod oldies26 24. 2. 2016 16:11

Zdravím všechny, telefon mám skoro měsíc, je výborný.Jaké byste prosím doporučili tvrzené sklo nebo fólii?Pokud možno co nejodolnější proti pádu.Máte někdo vyzkoušeno tady toto: http://www.sunnysoft.cz/zbozi/111PIS-45 ... splej.html
Děkuji
oldies26
Junior

Odeslat příspěvekod Auto1 25. 2. 2016 21:52

Smart Manager často signalizuje svoji činnost. Je nějaké řešení jak jej nechat v činnosti a deaktivovat hlášení?
Auto1
Junior

Odeslat příspěvekod wietter 10. 3. 2016 23:44

Majitele Note 4 nema vas stylus spen nepatrnou vuli kdyz je zasunuty ? Trosku me ten stylus uvnitr lita, sice ani ne milimetr, ale vydava to nepekny takovy cvakajici plastovy zvuk a pusobi to lacině. Vsiml jsem si ze na samotnem spenu je napis CHINA to mi prijde divne, tak jestli to treba je neoriginalni spen? Ale jinak na tom stribrnem uchyceni je normalne napis SAMSUNG.
wietter
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 3. 2016 23:52

Pokud sis kupoval nový, tak jsi mohl koupit neoriginál, pokud ne, tak máš originál.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod FanaK 11. 3. 2016 09:28

Mám originál a SPen nelítá, a další nápis (kromě Samsung) jsem našel VIETNAM :-)
FanaK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TakyPepa 11. 3. 2016 12:57

Zdravím vespolek.
Mám dva S-peny:
* jeden, který byl součástí balení telefonu, ten je černý, s "chromovanou" hlavičkou, na které je bílý nápis SAMSUNG, žádný další nápis na něm není;
** druhý, který jsem koupil (za docela hříšné peníze) jako zálohu pro event. někde zapomenutí nebo ztrátu, ten je celý bílý, opět s "chromovanou" hlavičkou a na ní bílý nápis SAMSUNG. Ale do toho bílého těla je dost nenápadně vylisováno CHINA.

Oba kousky bezvadně fungují a v telefonu dobře drží, bez jakéhokoliv klepání nebo jiného zvuku.
Oskar zašel a Vodafone už nechci.
TakyPepa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka