Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod TakyPepa 18. 2. 2015 11:19

Pěkný den všem! Tak jsem si koupil Note 4 a na něj "na míru" pouzdro výrobce Krussel. Není důležité kde jsem kupoval. Důležité je, že chci varovat před nákupem tohoto pouzdra: je to zmetek, který zakryje oba mikrofony telefonu. Bohužel jsem na to nepřišel při nákupu, upozornili mě teprve se mnou hovořící, že mě slyší jako z tunelu.
Bohužel se mi nepodařilo sehnat kontakt na zastoupení Krussel, abych jim osobně poděkoval. Tak aspoň upozornění pro ostatní.
Oskar zašel a Vodafone už nechci.
TakyPepa
Junior

Odeslat příspěvekod mberdych 18. 2. 2015 12:29

Tak ho vrat, tohle musi vzit, s ohledem na to, ze vlastne nefunguje.
mberdych
Junior

Odeslat příspěvekod oggi 20. 2. 2015 17:58

Ahoj, přemýšlím o koupi tohoto telefonu, ale stále si nejsem jist. Nepotřebuji takhle velký telefon, ale líbí se mi kvůli S-Penu. Možná pen ani používat po čase nebudu, ale rád kreslím a viděl jsem, že se dá docela dobře využít i na tohle(kromě jiných super funkcí). Nelíbí se mi ani značka samsung, ale už to nejspíš není jako kdysi a jsem ochotný do toho ty prachy vrazit. Ano, mohl bych si koupit například sony xperia z3 compact, který mě okouzlil už dávno a je asi o 6 000 levnější a ještě by mi zbylo na tablet, ale v tomto smartfonu můžu mít obojí. Nejvíce se bojím velikosti, jelikož přecházím z iPhone 4S po třech letech. Druhá věc, které se bojím je, že na začátku příštího měsíce se budou odhalovat nové modely(v Barceloně) a já budu zklamaný, že mám zastaralý telefon a vrazil jsem do něj 20000 a hned po té zlevní. Teda pokud vím má se ukázat jen S6 a note4 by měl ještě nějakou dobu držet, ale co když vykoukne něco ještě zajímavějšího. S6 by měla být super rychlá a z lepších materiálů a nejspíš budou i nové xperie. Na tohle si nejspíš počkám. I když se mi moc nechce.
oggi
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 21. 2. 2015 00:24

Řada S a Note jsou zcela odlišné platformy. Takže sis postavil měřítko na v podstatě neporovnávatelné přístroje. Z3 compact je opět zase něco jiného...
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 21. 2. 2015 09:13

oggi: No podle me děláš chybu.. Pokud jsi byl zvykli na iPhone tak u nej zůstaň samsung i v nejvyšší řadě neni tak spolehlivý a je bežně ze musíš neustále nastavovat telefon obnovovat tovární nastavení telefon občas se sam restartuje nebo zamrzne
Naposledy upravil Fíla dne 21. 2. 2015 19:59, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna rozsáhlá citace
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod sune2009 21. 2. 2015 10:42

Změnilo se něco ohledně widgetů na lock screenu za poslední dobu? Stačí mě tam mít svítilnu.Nebo až dostane CZ N4 lollipop tak tam už je to nativně?
sune2009
Junior

Odeslat příspěvekod barešák 21. 2. 2015 16:28

no podle mě trochu přehnané tvrzení o neustálém nastavování a továrním restartu, ano občas musíš udělat obyčejný restart, ale to je vše, jinak vše funguje jak má, nic nepadá a funguje podle mých představ, žádné opětovné nastovování a podobný nesmysly, ani se sám nerestartuje, ani se nevypíná, nebál bych se toho si ho koupit, navíc cena v současný době je víc než příznivá, ale samozřejmě iphonem také chybu neuděláš...
Jinak bych se chtěl zeptat na zkušenosti s gorila glas 4, jestli někumu prasklo krycí sklo?
Mě zatím spadnul jen 2x a vše v pořádku, Nemám ho v pouzdru a od listopadu zatím vypadá jak nový, ani rámeček nevykazuje škrábance nebo tak a krycí bílá vrstva na tom kovu drží...
Jo a poznatek, v síti LTE má výrazně lepší signál než konkurence, na LTE nemá ani vliv jak telefon držíte, to u 3g tam to je špatný, jsem rád že už mám LTE skoro všude, jen ten FUP už mi začíná být těsný, mám 4gb a uvažuji o navýšení na 10gb....
barešák
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 22. 2. 2015 09:37

no vic nez prizniva byla akcni cena EW za 15K, to by odpovidalo. Momentalne je nejlevnejsi CZ kolem 18K vetsinou 20K a to je jeste docela dost. Ale jinak kdybych ho chtel urcite bych se ho nebal koupit, dokonce jsem o nem tehda premyslel. ty restarty a soustavne nastavovani mas odkud prosim te? Nepis bludy ;-) jestli se ti libi a vyuzijes stylus klidne ho kup, jinak najdes i jine levnejsi mobily bez stylusu ktere poslouzi stejne dobre...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 26. 2. 2015 04:24

Skutečným konkurentem Note4 má být až LG G4 se stylusem alá S-Pen, ale ten přijde později.. a potom samozřejmě Note5 - jaký bude? :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod sune2009 26. 2. 2015 08:41

Už cca 3 den se potýkám s tím,že se mi začaly objevovat reklamy(banner přes 3\4 displeje s křížkem v rohu) v aplikacích,kde to určitě není standardní(Yahoo počasí,CoC,Superforum,atd.) a nevím čím by to mohlo být? Aplikace(hry pro malou neteř z Google play),které jsou takové na rozhraní,že by mohly obsahovat malware jsem zkusil odstranit po jedné a stejně se to stále zobrazuje.Stejně tak jsem zkusil v nastavení Google se odhlásit ze zájmového reklamního proudu nebo tak něco a také nic?
Zkoušel jsem i různé aplikace na vyhledávání malware a nic...
sune2009
Junior

Odeslat příspěvekod fverny94 26. 2. 2015 12:16

Aplikace na vyhledávání malware určitě nemohla nic najít... malware jako takový pro android není.

Opravdu si mylsím, že to bude způsobovat nějaká aplikace. Že by warez?
Pokud nenajdeš aplikaci, která to způsobuje, tak tě bude čekat obnova továrního nastavení.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior

Odeslat příspěvekod sune2009 26. 2. 2015 13:04

Warez nepoužívám ani na PC,natož na androidu.Vše,co tam jsou věci stažené buď přes Google play nebo již předinstalované.

Obnova nebude problém,ale je to týden starý telefon a mám tam stejné aplikace,které jsem měl cca před měsícem u stejného typu(telefony dost měním) se stejným 4.4.4 a oba byly zakupované u TM a u něj to nedělalo.Tak mě to překvapilo.
sune2009
Junior

Odeslat příspěvekod HonzikBares 26. 2. 2015 13:24

zdravím, mám ten stejný problém a také jsem rozhodně neinstaloval nic mimo googleplay.

většinou ráno vyskočí reklama přes celé okno a křížkem ji musím zavřít. pak už nic.

jasně že tovární nastavení mě také napadlo, ale stále čekám na už nebude lízátko konečně abych to pak udělal najednou .....
HonzikBares
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka