Samsung S7710 Galaxy Xcover 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod macekklacek23 26. 1. 2013 11:20

Vcera byl predstaven novy Samsung Galaxy Xcover 2.
Ma 2jadrovy procesor s taktem 1gHz a 1GB RAM.
Celkem pekny prirustek do rodiny odolnych telefonu,sem zvedavej kdy vyjde a kolik bude stat.
Samsung datum prodeje nezverejnil a odhad ceny je okolo 8000.

http://www.youtube.com/watch?v=ShEnxFfwgPk

Tak co na nej rikate? ;-]

Obrázek

EDIT: Nikde sem nic nenasel tak asi nema nevim.
Uz se da nekde predobjednat,ale samsung porad nikde nic nenapsal teda aspon sem nic nevidel. :hm
Naposledy upravil Fíla dne 25. 3. 2014 20:26, celkově upraveno 3
Důvod: upraven název tématu
macekklacek23
Junior

Odeslat příspěvekod SWAPE 1. 3. 2013 10:32

http://www.samsung.com/cz/consumer/mobile-phone/mobile-phone/touchphone/GT-S7710TAAETL
ANT+ nemá což je škoda,ale jeho specifikace mi pro moje potřeby stačí.Chválím za Glonass,nechválím za kapacitu baterky.Nic o informační diodě jsem ve specifikacích nenašel.
SWAPE
Junior

Odeslat příspěvekod macekklacek23 1. 3. 2013 19:53

Nechapu proc si porad kazdej stezuje na baterku ma 1700mAh a S2 ma 1650mAh vetsi display vetsi vykon a moc se to neresi xD. Podle me to bude mit dostacujici vydrz.
macekklacek23
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 2. 3. 2013 18:03

Tak tento telefon se mi moc líbí, až doslouží Huawei G300 tak si pořídím tento telefon.
Nejvíce se mi líbí že má Android 4.1. 4" displej a je odolný. To je něco pro mě.

Má někdo už tento telefon? Jak jste spokojeni?
vaclavbarak
Pokročilý

Odeslat příspěvekod macekklacek23 2. 3. 2013 18:49

Bavil sem se s chlapem ze samsungu a do prodeje jde az 15.3.Ja bych rekl ze je to jasna volba. na mobilpohotovosti take 15.3 za 7500. Jestli sezenu penize tak pro nej hned pudu ;-)
macekklacek23
Junior

Odeslat příspěvekod skuc 7. 3. 2013 16:30

Chtěl jsem kupovat sony xperia go, ale určitě si počkám na tenhle. Jak bude u nás k dostání, tak objednávám. Sem zvědavý jaká bude cena, na cizích diskuzí je zmínka o 250 euro.. tak jsem zvědavej, jak to zhodnotí "naši prodejci" :D
skuc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod macekklacek23 9. 3. 2013 15:45

Podivej se na mobil pohotovost uz se muze predobjednat za 7500 http://www.mp.cz/produkt-1102061-mt-sam ... black-red/ ;-)
macekklacek23
Junior

Odeslat příspěvekod skuc 19. 3. 2013 18:45

Nějak se jim ten čas dodání protahuje.. reálně bych to viděl na začátek dubna :-|
skuc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod szantus 26. 3. 2013 09:18

Tak včera je již naskladnil Setos, dnes dorazí první kousky k obchodníkům...
Po prvním spuštění 457 MB volné RAM a pro aplikace 0,93 GB ( velké zklamání )...
Naposledy upravil Fíla dne 27. 3. 2013 18:30, celkově upraveno 1
Důvod: doplněn odkaz
TomTom ONE (V.4), TomTom Go 610 a Garmin eTrex 30 se stále aktuálními podklady . . .
szantus
Junior

Odeslat příspěvekod macekklacek23 26. 3. 2013 18:29

tak ta RAM je fakt bida. Koupis 32gb kartu a je to ok ale ta RAMKA je spatna :nenapadne
macekklacek23
Junior

Odeslat příspěvekod skuc 29. 3. 2013 11:14

Telefon mám doma, ten výkon tak špatný není.. záleží, co od něj uživatel očekává ;) zatím mám jen problém že ho nemůžu propojit s pc.. (samsung kies)
skuc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod klaucik 5. 4. 2013 00:12

Zdravím, tento telefon jsem již koupil. ( Comfor.cz )
Váhal jsem mezi SE Xperia GO a Samsungem. Pro Samsung hovořil větší displej, lepší rozlišení, novější Android, větši RAM, silnější baterie. ( baterii je možné oproti SE GO vyjmout bez pomoci servisu )
Moje první zkušenosti s Xcoverem 2 jsou velmi dobré.
Chod telefonu je rychlý, Wifi má velmi dobrý dosah i rychlost, GPS funguje na jedničku. Měl jsem možnost telefon prověřit na vodotěsnost. Plavání v bazénu s maximální hloubkou do 1,5 m. Snažil jsem se ve vodě fotografovat i natáčet video. Díky samostatné spoušti to nebyl žádný problém. Snímky i video slušné. Po vynoření z vody nefungovala dotyková plocha. Voda musela dokonale odtéct, mokré ruce dělaly také problém. Problém byl i s hlasitostí reproduktoru. Hovor po koupání nebylo téměř slyšet. Po vysušení vše opět fungovalo.
Telefon nebudu běžně používat na fotografování pod vodou, proto mi stačí, když mu nebude vadit pořádný déšť. Z tohoto pohledu jsem naprosto klidný.
Na každém výrobku samozřejmě můžete najít nedostatky.
1. Malá vnitřní paměť pro uživatele - cca. 1.2 GB, deklarováno 4 GB.
2. Nemožnost instalovat některé aplikace na paměťovou kartu.
3. V mém mobilu se při hovoru ozýval lehce zkreslený zvuk, volaná strana slyšela velmi silně svoji vlastní ozvěnu, což telefonování značně znepříjemnilo. Řešil jsem problém s operátorem, doporučil reklamaci mého přístroje.
4. nemá hlasové ovládání přes BT sluchátko. Telefon má možnost připojit BT sluchátko, které funguje spolehlivě. Nemá bohužel hlasové ovládání hovorů, které velmi rád používám. Ta pohoda, mít telefon v kapse nebo v batohu, zmáčknout pouze tlačítko na BT sluchátku, pak vyslovit jméno a telefonovat. Tak tento komfort Vám telefon neumožní. Pro mě velká škoda.
Výdrž baterie musím pochválit. První den jsem hodně stahoval přes WIFI, zkoušel GPS, telefonoval, fotil, no prostě telefon nešetřil. Rozloučil se se mnou až hluboko po půlnoci. Další den jsem opět nenechal telefon odpočívat, Wifi i GPS jsem nevypínal. Telefon opět vše zvládnul. Baterie po půlnoci hlásila 20 procent. Třetí den jsem již nemusel baterii řešit, zvládla dva dni.
Hry na mobilu nehraji, nemohu tedy po této stránce hodnotit výkon.
Fotoaparát je pro mě dostačující. Za zhoršených světelných podmínek si stačí pohrát s nastavením.
Velmi musím pochválit přesvětlovací diodu. Jako baterka je opravdu velmi silná. Při vypnutém displei ji můžete aktivovat podržením tlačítka + na hlasitosti. Délku svícení je možné nastavit v menu.
Telefon určitě doporučuji, jen si při koupi vyzkoušejte odchozí hovor. Věřím, že ozvěna, kterou slyší druhá strana při volání, je pouze chybou jednoho kusu přístroje. ( bohužel mého )
klaucik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod b33r 16. 4. 2013 23:45

Jak řešite nedostatek paměti? zkoučel jsem stáhnout programy App2SD na přesun aplikáci na sd kartu. Nějak mi to nefunguje a píše to nějakou chybu jako by to tu kartu nenačítalo. Nevíto co s tím??
b33r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 17. 4. 2013 00:32

app2sd umí jen to samé co správa aplikací, ta ti nepomůže, potřebuješ root a apku Link2sd.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod b33r 17. 4. 2013 09:16

Ok aplikacku jsem stahl co jsi doporučil. Jak mám udělat ten ROOT?
b33r
Kolemjdoucí

Další stránka