Samsung SM-G900F Galaxy S5 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod l.hrudka 21. 1. 2015 21:18

Ahoj tak koukam ze uz by mel byt Lilipop nabidlo me to zatim jen atualizaci pres Kies ale nejde to zaktualizovat a pes OTA zatim nic. nevi nekdo cim by to mohlo byt ?
l.hrudka
Junior

Odeslat příspěvekod David Stránský 21. 1. 2015 22:40

Dobrý den. Používáte One handed mode? Swypovým gestem se zmenší displej pro lepší ovládání jednou rukou. Chci se tedy zeptat, jestli to funguje i s jiným launcherem, třeba Nova L. děkuji předem. Uvažuji totiž o koupi tohoto mobilu, ale chci ho s launcherem, no a zároveň na něm mít tu skvělou funkci :-)
David Stránský
Junior

Odeslat příspěvekod radmik 21. 1. 2015 23:31

Ano,na Nova launcheru to funguje,na ostatních nevím.
Obrázek
radmik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 22. 1. 2015 07:01

Vyšel update 5.0 pro TMZ distribuci.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod MHertel 22. 1. 2015 17:42

Volny trh zatim vubec nic ani kies ani ota :(
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod martin.spata 22. 1. 2015 17:53

Už jedu na Androidu 5. Tmb distribuce. Zatím žádný problém. Jak se chova 5ka u vás?
martin.spata
Junior

Odeslat příspěvekod mato1168 22. 1. 2015 19:29

U mna takisto bez problemov aj ked bateria sa o nieco rychlejsie vybija ale momentalne mam 48% a zostava priblizne 23hodin kym sa vybije aj ked urcite tolko nevydrzi nabijat ho budem az zajtra cez noc mi nezobralo ani jedno % to som sa cudoval
mato1168
Junior

Odeslat příspěvekod Suky. 22. 1. 2015 20:48

martin.spata píše:Už jedu na Androidu 5. Tmb distribuce. Zatím žádný problém. Jak se chova 5ka u vás?

Hrozně.
Běhá mi dokolečka hláška:
Swype + Dragon se zastavila.

A telefon je furt žhavý...
Suky.
Junior

Odeslat příspěvekod l.hrudka 22. 1. 2015 21:03

MHertel píše:Volny trh zatim vubec nic ani kies ani ota :(


me kies pro volny trh nabizi lilipop ale nejde instalace dotahnout
l.hrudka
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 23. 1. 2015 04:50

Suky.: udělal jsi továrni nastavení?
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sebior 23. 1. 2015 07:13

Zatím asi nejvíce mi chybí vypínání všech zvuků opakovaným zmáčknutím reproduktoru v horní stahovací liště. Na bílé schema si zatím zvykám.
sebior
Junior

Odeslat příspěvekod cz pida 23. 1. 2015 07:29

jo jo, to úplné ztlumení je podle mě krok zpátky, ale po 6ti týdnech co Lollipop mám jsme si zvykl vypínat zvuk přes ty profily, v liště to mám hned vedle a dneska už mi to ani nepřijde.
Mě štve už jen ten foťák....zaprvé když si dáš do rychlé volby nabídku blesku, tak u všech tří poloh po chvíli začne psát automaticky, piktogram je sice správně, ale už se mi kolikrát stalo že jsem fotil něco s bleskem ačkoli nebyl potřeba no a nejvíc mi chybí signalizace při zaostření, buď to zelený kolečko nebo aspoň kdyby to signalizovalo zvukově, to doufám opraví v příštích updatech...jiné chyby zatím za celou dobu nepozoruju
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod radmik 23. 1. 2015 09:06

sebior:
Vypínání všech zvuků řeší prioritní režim. V horní liště je to kolečko s pomlčkou. Jsou tři režimy. Vše,priorita,žádné. Vše - telefon zvoní vždy. Prioritní vyrušení si nastavíš v menu(zvuky a oznámení-přerušení) můžeš si tam nastavit,zda chceš být vyrušen hovorem,zprávou a taky si nastavíš jen od koho ti bude zvonit, a pak události a připomenutí( např. budík). Žádné - telefon vypne všechna upozornění. Např. pokud chceš vypnout všechna zvonění a mít nastaven jen budík,tak v menu si nastavíš upozornění jen na události a připomenutí a v horní liště na ikonce nastavíš priorita. Je to možná kapku složitější,ale nic,na co by se nedalo zvyknout.
Obrázek
Naposledy upravil radmik dne 23. 1. 2015 12:10, celkově upraveno 1
radmik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinChroust 23. 1. 2015 11:57

Hlavní chyba Perušení je nemožnost nastavení blokování v zadaném časovém intervalu, což bylo součástí dřívějšího Blokovacího režimu. Přičemž v čistém Androidu interval je, Samsung jej zde nepochopitelně vynechal. Pomoci si tak budete muset aplikací třetí strany.
Šéfredaktor SamsungMania.cz
MartinChroust
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 23. 1. 2015 13:46

To je kravina drbat do něčeho co funguje :X klasika, ale tohle zadrbal google ne? nebo samasung? jak je to na čistém droidu?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků