Samsung SM-G900F Galaxy S5 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Carlos_Carano 17. 5. 2014 16:29

Plny bloatwaru to neni, jen z pulky 16gb :D Takze jeste by se tam nejaky misto naslo... :)))
iPhone 7 Plus 256gb Red
iWatch gen.2 42mm
ATV 4 64gb
Carlos_Carano
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 17. 5. 2014 17:53

SW tzn.novy TouchWIZ s Androidem 4.4 hodnotim velmi dobre (mel jsem S3 i S4). Aktualne se jen setkavam s delsi prodlevou pri foceni pri horsich svetelnych podminkach, neznalost slovniku bezne pouzivanych slov, opet se lehce odira ramecek kolem fotaku (telefon nosim v riflich a doma nebo praci ho pokladam na stul) a uz jsou na ramecku videt jemne vlasove skrabance. Popravde me pri kazdem nabijeni vadi krytka a tak premyslim nad QI krytem, ale kdyz jsem si ho prohlizel v Samsungu v Praze Andel, tak jsem se na to vykaslal. Vzor zad zustane sice stejny ale telefon pribere o cca 3mm a zcela zapadne fotak a blesk (sice se uz dal nebude skrabat ramecek ale nepusobilo to moc designove). Moc si neverim, jak by sedla do puvodniho krytu jen ta QI podlozka co se pripoji na piny v telefonu, zda nebude kryt nafouknuty. Tak tomu davam cas a uvidim tak.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 17. 5. 2014 18:08

Já myslel že jsme v sekci S5 samsung řešte zde tento mobil ostatní mají svoje fora,uvidíme co přinese update já si opravdu nemohu stěžovat u mne fachá vše ok je fakt že jsem po prvním update udělal hardreset jak founu tal jsem zformátova svou 32gb kartu dělám to vždy při koupi či update firmwaru a pak nemusím nic řešit že nejde,mám jistotu že foun není zapráskaný instalacemi hloupostí.
rajs
Poslední varování

Odeslat příspěvekod szoustal 17. 5. 2014 18:17

QI nabíjecí fólii jsem koupil na ebay a žádnou bouli to nedělá. Jsem maximálně spokojen. Předchozí a jeden současný telefon mám s bezdrátovým nabíjením a je to hodně návykové. U S5 je ještě ta krytka, takže tam je to skoro nutnost. Za prvé to je nepohodlné a za druhé nevím jak to bude s tesností proti vlhkosti když se bude každy den otvírat a zavírat.
Jinak já nějaké lagovaní nepozoruji. A jsem relativně spokojen. Foťák je perfektní za dobrého světla. Při horších světelných podmínek je to dost hrůza. Druhý telefon mám Nokia lumia a tam jsou fotky večer i bez blesku o několik tříd výše. Nevím proč nepoužili aspoň optickou stabilizaci když už to není žádná nadstandardní funkce a ma to už několik výrobců. U výrobku za cca 18.000,- bych to očekával raději než nějaké meřáky tepové frekvence a pod.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 17. 5. 2014 18:38

Máš možnost udělat pár fotek té QI folii na telefonu bez krytu a se zavřeným krytem nějak z profilu? Jakou máš zkušenost s nabíjením? díky za info
Amazfit GTR Stainless Steel
Roborock S50
Mi Router 4 + AC2100
Huawei P30
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod mberdych 17. 5. 2014 18:45

QI kryt je OK, ale koupil jsem ho hned na zacatku, takze to pro me neni zadna zmena. Mam i drzak do auta, takze fakt krytku neresim.
mberdych
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 17. 5. 2014 19:19

A ta QI podložka se do PINů v telefonu nějak zacvakne a nebo jen dotýká?
Amazfit GTR Stainless Steel
Roborock S50
Mi Router 4 + AC2100
Huawei P30
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod mberdych 17. 5. 2014 20:58

Kaprar11: tesi me ze nemas problemy, ale vetsina toho co popisuju se resi na mnoha zahranicnich forech, takze to zdaleka neni problem jen muj.
mberdych
Junior

Odeslat příspěvekod szoustal 17. 5. 2014 21:00

Na té qi podložce je úzký samolepicí pásek. Ten přilepíš k baterce. Jsou tam takové vystouplejší kontakty. Nezacvaknou, ale hodně dobře tam drží. Jak bude čas tak zkusím nějakou fotku. Jinak s nabíjením mam dobrou zkušenost. Standardně když jdu spát položím telefon na položku a ráno si ho vezmu. Funguji tak i s Lumii a to tu první mám už cca rok a max. spokojenost.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprar11 17. 5. 2014 22:44

Nemohu si pomoct jediné čím bych mohl dokumentovat je že by někdo byl z Chomutova a přesvědčil se na vlastní oči poté zde podal svědectví.S III která má dva roky a S4 která má rok ani na jedné by nenašel jeden jediný šrám jsou absolutně bez známek používání kdybych sundal folii s displeje tak by řekl že jsem je právě zakoupil asi to bude tím že jsem pedant ale je to tak.Tím říkám že kdybych měl XPERII tak věřím tomu že by na tom byla stejně.Utopení považuji za vlastní chybu majitele nikdo ho nenutil k pokusům a já bych řekl dobře ti tak.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 18. 5. 2014 12:35

koupil jsem nakonec originál kit pro indukční nabíjení...už se mi ale několikkrát stalo, že večer položím tlf na podložku, třeba s 20% a ráno, když chci tlf vzít, tak je nabitý jenom na 86% nebo podobně... Když ho tam znovu vrátím, tak se na 100% dobije.
Má někdo podobnou zkušenost?
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sune2009 18. 5. 2014 14:34

Karl: za tech 10 dni se mi to nestalo ani jednou. Vzdy rano beru se 100% ;-)
sune2009
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka