Samsung N9005 Galaxy Note 3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kolega 29. 11. 2013 12:11

No já jsem rád za tu černou a trochu užší klávesnici. V tom článku se podivují, proč je uzší. To je asi proto, že ten redaktor Note3 běžně nepoužívá, mě to hned trklo a kvitoval jsem to. Jde o to, že tu původní bílou klávesnici jsem při psaní na ležato běžně neobsáhnul celou, teď to je mnohem lepší.
Jinak mi ale připadá Note3 tak nastejno, jako před tím, myslím tím rychlost odezvy, vypadá to že i výdrž baterky, citlivost Wifiny, stabilita GSM. I stabilita OS je OK, nestalo se mi, že by mi Note3 zamrznul, či se sám restartoval, nebo něco podobného, ani před updatem.
No a avizované další přidané funkce pouzdru S-View jsem ještě nestihl vyzkoušet.
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 30. 11. 2013 15:07

Tak už to taky sosám - 119,59MB.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod whammer 30. 11. 2013 17:18

na jinem ceskem foru sem se docetl ze si lidi po aktualizaci stezuji hlavne na funkce s-penu,nestabilni,pada atd.... mate nekdo stejne postrehy,ja sem nepostrehl nic,ani po nekolikanasobnem odzkouseni..
N3410->N3510i->N6030->SE W810i->N80IE->N95 8GB->5800XM->N73->N73ME->N97->X6->N86 8MP->N8->SGS III ->SG NOTE 3 a N8
@mejlaL6
whammer
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 30. 11. 2013 20:09

zatím jsem také nic nepozoroval...
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kamil.25 30. 11. 2013 20:25

Já mám T-Mobile a aktualizace pořád žádná. Hmm.
Zrovna jsem si četl recenzi tohoto mobilu na stránce Svět Androida a zarazila mě jedna věc. Je tam napsáno že kvalita zvukového výstupu je průměrná !!!!
Nevím nejsem žádný Audiofil ale zvuk mi příjde dost parádní vzhledem k tomu že to je mobilní telefon !
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 30. 11. 2013 22:06

já mám T-mobile a aktualizace se mi automaticky nabídla na wi-fi.
Měl jsem jeden kousek, který po zvukové stránce nebyl úplně OK. Od včerejška mám jiný, který je na tom o poznání lépe. Předchozí problémy, které jsem zde psal, již nepozoruji.

EDIT: teď jsem na to koukal a nainstalovala se DMJ6.
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stodynka 30. 11. 2013 23:01

Zdravím Vás a chci se zeptat, zda-li se Vám mobil někdy pořád dokola restartuje. Mě už se to stalo vícekrát za měsíc co ten mobil mám. Myslíte, že jej mám reklamovat? Dělá to někomu z Vás? Měla jsem pocit, že to dělá paměťová karta, ale tou to asi nebude. Dělá to i když v telefonu už není. Telefon mám od T-Mobilu, takže mám verzi DMJ6
stodynka
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 1. 12. 2013 01:18

Note 3 je naopak po zvukovy strance na naprosto spickovy urovni. Jeden z nejlepsich na mobilech. Mluvim o verzi se Snapdragonem 800. Delali test na gsmarena.com staci se podivat. Jinak mam lidi dva dotazy. Vsimli jste si napriklad pri rychlym posouvani obrazku v galerii fialovejch duchu na hranach fotky? Nebo to mam jen ja? Druhej dotaz kdyz si otevru napriklad sedej obrazek a dam jas na minimum vsiml jsem si takovejch prouzku ve vertikalni poloze na displeji. Obcas je to docela videt na jednolite sede barve. Jak jste na tom vy? Vidite to taky? Krasne je to videt napriklad kdyz spustite google chrome a zavrete vsechny karty tak na tom pozadi.
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod kolega 1. 12. 2013 07:24

stodynka: ty samovolné restarty nejsou normální, třeba u Galaxy S4 je způsobovala vadná serie baterií, kterou pak Samsung zdarma tímto postiženým uživatelům měnil. Jestli je to i případ Tvého Note3 netuším, ale každopádně je to na reklamaci.

kozenka: ty proužky, jak to popisuješ v Chrome, ty pozoruju také, ale až teď, po tvém infu, jinak jsem si jich nevšiml. Fialové kontury při rychlém posouvání obrázků já nepozoruju, možná že nemám nastaven ten režim co ty. Ale tento jev je asi normálním jevem zobrazovače, způsobuje je podle mého názoru dosvit pixelů displeje, který je různě dlouhý pro jednotlivé barvy. Tenhle jev se vyskytuje v různých formách i u jiných zobrazovačů.
Pozn.: Je to analogické k tomuto případu - Jestli máte doma vánoční světýlka s LED diodami, tak je zkus ve tmě zhasnout a můžeš pozorovat, jak jednotlivé barvy ještě různě dlouhou dobu svítí i po vypnutí :-) .
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior

Odeslat příspěvekod VSA-HK 1. 12. 2013 09:24

Nevíte někdo jak se dají vypnout zvuky foťáku?
VSA-HK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamil.25 1. 12. 2013 09:39

Pokud chceš vypnout zvuk při focení tak si zapni tichý režim v telefonu.
Určitě je někde i jiné nastavení ale tohle je bleskové.
Já mám mobil skoro měsíc a nerestartoval se mi ani jednou.
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod kolega 1. 12. 2013 10:16

Já třeba používám k focení jinou aplikaci, sice Camera FV5, u které jde vypnout vše podle přání a nezávisle na nastavení mobilu, navíc fotí bez přerušení přehrávání hudby. Kromě toho má mnoho nastavení téměř jako DSRL a přístupných ze základní plochy.
Naposledy upravil kolega dne 1. 12. 2013 11:17, celkově upraveno 1
kolega
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 1. 12. 2013 10:57

Ani první a teď ani druhý kus se mi samovolně nerestartuje. Dělala mi to SGS4.
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kozenka 1. 12. 2013 11:48

kolega: Jsem si právě nebyl jistej jestli je to jen mým displejem a nebo je to vlastnost všech AMOLED panelů. Ty proužky máme teda asi všichni. Nejlíp je to vidět ve tmě s nejnižším jasem, takhle přes den si toho nejde všimnot. O těch fialovejch duchách jsem už někde četl, že to někomu dělá a mě též. Ted jsem si všiml, že je to vidět taky jen při nejnižším jasu jinak se to v podstatě ztrácí. Je to asi tak jak říkáš, že chvilku trvá než se pixel zhasne.
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod Myslik22 1. 12. 2013 12:40

Já mám dotaz. Když chci něco vyfotit tak vždycky mi to píše Probíhá zpracování a trvá to tak 2 sekundy než se fotka vyfotí. Dá se to nějak vypnout? Dost mě to štve protože občas se trošku pohnu a fotka je rozmazaná :(
Myslik22
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka