Samsung I9190 Galaxy S4 Mini - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod RoSch 10. 8. 2014 20:12

Jo ... tohle ti asi nikdo přesně neřekne. Původně to mělo být letos v červnu, ale u nás zatím nic a myslím, že to na 90% nevědí ani u Samsungu :mrgreen: .
Mě už ten "kolemhubymazací" marketing Samsungu přestal bavit, a tak jsem před měsícem, po 3 letech věrnosti (SGS II, SGS III mini, SGS4 + SGS4 mini) přešel k SONY.
Zatím jsem nevýslovně spokojenej, tak doufám, že to SONY vydrží, protože Z1C je fakt vymazlenej foun :D
Apple iPhone 11 Pro 256GB/Space Grey | iOS 13.4 || Apple Watch Series 5 Nike 44mm/Black | watchOS 6.2 || Apple AirPods Pro
SONY Xperia™ Z1 Compact D5503 | FW: 5.1.1 - 14.6.A.1.236 || SONY MDR-10RC + MDR-EX90LP
RoSch
Junior

Odeslat příspěvekod ondras111 15. 8. 2014 12:55

Nevíte prosím jestli jde na Samsungu Galaxy S4 mini multi window nebo postraní lišta s běžícími aplikacemi? pokud nejde, doporučili by jste někdo nějakou dobrou aplikaci na tu boční lištu?

Děkuji
ondras111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 8. 2014 14:20

http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod pitrs630 25. 8. 2014 08:09

Zdravim mam S4 mini 3 mesice a ted mam problem s tim ze kdyz nabijim tak se mi telefon hodne zahreje a neda se skoro pouzivat jak se seka.Nevi nekdo cim to muze byt?Jak odpojim nabijecku vse se vrati do normalu..Diky za rady.
pitrs:-)
pitrs630
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 25. 8. 2014 20:21

V prvé řadě vyzkoušej tovární nastavení a pokud ti to bude dělat i pak tak záruční servis. Může to být i hardwerová závada nabíjecího obvodu.Pokud pomůže tovární nastavení tak to bylo problém v softweru a tím jsi si zachránil telefon. Takže proveď co nejdřív hardreset a budeš vědět na čem si ;-) .
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pitrs630 26. 8. 2014 10:42

Diky za radu...Hodil jsem to do tovarniho nastaveni ...sice jsem o vse prisel ale uz to zatim funguje jak ma :-)
pitrs:-)
pitrs630
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 30. 8. 2014 21:21

ahoj, od dnes vlastním galaxy s4 mini.
Zatial sa len ucim. Navod z netu som sice zbezne cital, ale skor som to pochopil, ked som skusal, klik omyl, citam z rozumom,co displej napise.
Je to poriadny rychlik oproti nokii n97 mini. Dobry fotak a kopu funkcii naviac. Ta nokia mi stale mrzla. Ani hard reset nepomohol. Displej reaguje perfektne. Len zanechava trochu otlacky.
Zatial som nanom nenasiel chybu.

1.)
Na mas storage by mala byt aplikacia https://www.mojandroid.sk/android-aplik ... e-enabler/
neviem ci bude fungovat na verzii 4.2.2
Ja som nainstaloval z obchodu busybox, ktory pise, ze nieje root, aj root checker a vyhladal kopu navodov, v anglictine na root, ale root sa mi nepodaril.
Busybox noroot vyzaduje tiez nieco dalsie. Poradi niekto ako na root?

(Zatial pouzivam MTP)

2.)
A chcem spytat pre mna najdolezitejsiu otazku. Podla stranky http://www.t-mobile.cz/web/cz/firmy/tel ... #prodchars
ma telefon hardwarovy modem, aby som mohol cerpat data operatora na netbooku
Ale neviem ako sa pripojit?
Mam netbook toshiba nb100 wifi, bt, usb, winXP sp3
Zatial ho nemam pri sebe, mam len pc bez wifi.

Cez kies? cez wifi, alebo si urobit z mobilu wifi hotspot?

Edit: tak uz netreba. Budem zdielat net na netbooku cez hotspot v telefone. Aspon budem mat na netbooku volny usb na usb lampu. V ovladacom panely telefonu som zapol pristupovy bod a konfiguroval.
V pomocnikovy telefonu bolo ze USB zdielanie netu funguje len na win 7, vista a linux
Alebo pouzit BT.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 2. 9. 2014 11:23

S4 mini z oficiální produkce T-Mobile mi nově nabídla OTA aktualizaci na 4.4.2.
Zkoušel to už někdo stáhnout? Dojmy?
Martin Bednář
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 2. 9. 2014 11:59

Zadny takovy fw pro TM CZ nevysel. Overoval jsem to i na sammobile. Takze asi nejaka jina distribuce telefonu. ;-)
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 2. 9. 2014 12:29

guiz - tak to nechápu. Kolega aktualizace taky - už ji nainstaloval. Máme telefony od T-Mobile. Dost bych se divil, že by nám operátor dával nějaké neofiko distribuce.
Jinak o aktualizaci píší i tady: http://androidforum.cz/post826889.html
Martin Bednář
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 2. 9. 2014 12:56

Ani cesky ani slovensky TM Kitkat jeste nema. Jedine ze by jste meli cistou Slovenskou verzi ta ho uz ma.Na screenu je videt verzo co jsou pro TM CZ, na druhem vsechny zatim vydane fw 4.4.2 vcetne CSC kodu. Tak nevim kde je chyba. :-)
Přílohy
Screenshot_2014-09-02-13-50-57.png
Screenshot_2014-09-02-13-47-30.png
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod ojto 2. 9. 2014 13:15

Slovensky Telekom uz KitKat ma. Dneska som aktualizoval. Subjektivne je telefon o dost rychlejsi. Len sa mi nepodarilo pridat fotak na lockscreen. Inak v pohode.
ojto
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 2. 9. 2014 14:15

Tak to je divne, protoze nikde v databazich neni ani cesky ani slovensky Kitkat pro GT I9195 LTE. A tyhle zdroje se nemyli. Muze nekdo kdo uz aktualizoval overit jake ma csc aplikaci Phone info... Stahnete z obchodu. Ja mam teda S4, ale pritelkyne ma S4 Mini a take porad ceka na aktualizaci.
CSC screen. :-)
Přílohy
Screenshot_2014-09-02-15-12-54.png
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod ojto 2. 9. 2014 14:31

Nech sa paci
Přílohy
Screenshot_2014-09-02-15-29-28.png
ojto
Junior

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 2. 9. 2014 16:15

guiz: ta aktualizace se objevila včera večer. Třeba ještě není na sammobile zapsaná. Tak mrkni přítelkyni do telefonu a dej vědět :-)
Martin Bednář
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka