Samsung S5302 Galaxy Pocket Duos - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Danny_S 16. 7. 2013 09:05

Zdravím.
Jsem novým majitelem Samsungu Galaxy Pocket Duos a mám problém:

Nikde jsem totiž nenašel, jak si nastavit, aby se mi zobrazovaly události z Kalendáře na dnešní den přímo na hlavní Ploše. :-(
Umí vůbec tohle Android 2.3.6?
Předtím jsem měl mobil NOKIA 6234 a 6303 a ty to uměly a bez problémů, stejně jako ještě více hloupější NOKIA 6125, ale u tohohle jsem to nikde nenašel a přitom u SmartPhonů by to mělo být samozřejmostí, ne?
Moc děkuji všem za případné rady a tipy. :-)
Danny_S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xixao11 30. 7. 2013 22:40

poradite prosim?
kdyz vlozim do Galaxy Pocket DUOS dve sim karty, da se jedna z nich uplne vypnout, aby nebyla aktivni, neprijimala data? druhou kartu totiz potrebuji zapinat jen obcas kvuli internetu.
(prvni sim by byla dal aktivni). v neketerych telefonech to neni mozne a uzivatel musi druhou simku vytahnout z telefonu,kdyz ji nechce zrovna uzivat.
dik
xixao11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 8. 2013 14:41

Našel jsem jen tuto odpověď.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Reku 4. 8. 2013 21:20

Kalendář - nutno prohledat widget. Nebo nainstalovat. Mám kalendář Jorte a ten má spoustu velikostí widgetů, na kterých to lze a mám to.
Dual sim, vypnutí sim. Mělo by to jít. Na mém dual sil je v menu Správa sim. A tam mohu simku vypnout.
Jinak zkuste prohledat na androidforum.cz
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PepaF 9. 11. 2014 17:15

Občas se stává, že telefon nepřijímá hovory (padá do schránky) a nelze z něho volat. Telefon je nabytý, zapnutý a tváří se jako v pořádku. Po vypnutí a zapnutí funguje normálně. Intervaly jsou nepravidelné, někdy 1x za měsíc, ale i v kratším intervalu. Prosím co s tím. Děkuji za radu.
PepaF
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 9. 11. 2014 20:10

Nacházíš se v dobrém pokrytí operátora ? Proveď továrni nastavení. Nic neinstaluj a zkoušej jestli to bude dělat.Může to dod ělat i nějaká aplikace.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PepaF 11. 11. 2014 11:48

Dík za odpověď. Zkusil jsem tovární nastavení a uvidíme
PepaF
Kolemjdoucí