Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod tylakk 26. 7. 2013 06:27

Snad jen blázen by čekal, že to bude android 4.3. :-)
Samsung Galaxy S4 - Black
tylakk
Junior

Odeslat příspěvekod Fanaticsk 26. 7. 2013 06:35

Potvrdzujem aktualizáciu 50 MB I9505 Orange Slovensko, ale stále mám efekt fialového písma pri rolovaní v zozname aplikácií :-(
Fanaticsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 26. 7. 2013 08:13

JanFogas píše:Lidi, co je to za aktualizaci, kterou tu již zménil Egee? Čekal jsem po nainstalování 4.3. Ale 50 MB je na to asi málo...

Máš se koukat pořádně
Obrázek
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování

Odeslat příspěvekod martasbas 26. 7. 2013 09:23

Tak jsem nečekal na aktualizaci ,protože by mi asi ani nepřišla kvůli tomu že mám CSC:BTU. A flešnul jsem ROM staženou z SamMobile. Tu českou co je teď na Kies. A mám aktualizováno, ovšem CSC mám pořád BTU. To nějak změnit zatím neumim. Neni mi jasný jak se mi to mohlo změnit když to teď nejde změnit zpět. Telefon jsem kupoval v Mobilpohotovost v kameném obchodě, takže to šedivka nebude a určitě bylo CSC původně ETL. Nechápu. Měl by někdo pro mě nějakou radu? Někdo tady psal že když flešnu přes ODIN a udělám potom wipe tak se změní i CSC ,ale nestalo se.
martasbas
Junior

Odeslat příspěvekod H3lMuT 26. 7. 2013 11:01

V aktualizaci ještě přibila možnost LTE v režimu sítě. Tedy možnost se připojit na T-mobile či Vodafone LTE. Dnes večer vyzkouším.
H3lMuT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technikus 26. 7. 2013 11:35

A to, ze je LTE odemknuto po updatu zjistim nekde v nastaveni bez nutnosti prijet do mist pokrytych LTE?

Myslel jsem ze je to v rezimech siti ale tam to neni...
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 26. 7. 2013 14:24

martasbas
A jsi si jistý že tam bylo ETL ? I Mobilpohotovost prodává šedivky nebo je přeflešovává ale neřeší přepsání CSC kodu.Dělal jsi po fleši té ETL wipe data a wipe cache v recovery modu ? Vše to maže tak pokud máš v telefonu něco důležitého tak zázálohuj. Mělo by ti to pomoct.Pokud ne tak provést root telefonu a použít z Google Play aplikaci CSC changer .
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 26. 7. 2013 14:34

H3lMuT píše:V aktualizaci ještě přibila možnost LTE v režimu sítě. Tedy možnost se připojit na T-mobile či Vodafone LTE. Dnes večer vyzkouším.

Nevím jak VDF, ale T-mobile má LTE v test režimu a standardně, i když to telefon umí, tak je nelze využít. LTE data se musí aktivovat u T-mobile.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martasbas 26. 7. 2013 14:36

No tak to jistě nevim jestli tam bylo ETL to si jen myslím. Dělal jsem wipe v recovery modu. Jak po prvním fleši tak i teď. Ale pořád mám BTU. Tak že vlastně nevím jestli jsem koupil ETL. Myslel jsem že když je to kupované v takovém obchodě tak že to šedivka nebude.
martasbas
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 26. 7. 2013 14:47

Bohužel je to tak, Mobilpohotovost prodává šedivky ! A s tím samozřejmě souvisí i třeba opožděné aktualizace.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 26. 7. 2013 14:49

Nové tlf se zárukou 24 měsíců nejsou u Mobilpohotovosti šedivky.
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 7. 2013 14:54

Já jsem jednou chtěl koupit u mobilpohotovosti N97mini, nová, záruka 24 měsíců, nebyly české popisky na klávesnici.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 26. 7. 2013 14:56

BTW: lokalizace by měla být napsaná i na krabici.
U MP jsem si za svůj mobilní život koupil asi stovku telefonů - vždy nové a s plnou zárukou - pokaždé byly určené po CZ trh.
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martasbas 26. 7. 2013 15:12

Tak jsem chtěl zkusit ten CSC changer a nějak mi to nefunguje. nainstaloval jsem busybox a když ho spustím tak to hodí nějakou hlášku a jde to jen zase zavřít. Nejde to vůbec spustit. nebyla by rada?
martasbas
Junior

Odeslat příspěvekod JanFogas 26. 7. 2013 15:38

technikus píše:Co je to za bug? :P

Jedná se o 2. verzi takzvaného Master Key...
JanFogas
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka