Samsung N7100 Galaxy Note II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 12. 2013 18:01

Dokážeš pochopit, že každý chce něco jiného? :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 12. 2013 18:06

Tak pořád nevím jestli mám svoje Note II aktualizovat. V podstatě mi nic nechybí, telefon je vcelku stabilní, rychlý s velkou výdrží baterky.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rajs 23. 12. 2013 18:22

No tak to děláš velkou chybu 4.3 je uplně někde jinde ted teprv Note 2 je pořádnej foun a výdrž je stejná a foun rychlejší.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 23. 12. 2013 20:42

Bohužel nemohu s tebou souhlasit. Je sice pravda, že celkově se mi 4.3 také víc líbí, OS se mi zda rychlejší, ale už asi čtyři dny pozoruji horší výdrž baterie. :hm Navíc pod slovním spojení "úplně někde jinde" si představuji "jinší" změnu o<:) .
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 12. 2013 20:53

No raději ještě nějaký ten týden počkám. Zítra touhle dobou budu mít ještě další mobilní hračku k dispozici a tak budu mít o zábavu postaráno.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 23. 12. 2013 21:34

Už se těšíme, až se pochlubíš :-).
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hhitmen 23. 12. 2013 21:36

Neví někdo jestli se dá manuálně přepínat mezi H+ a 3G? Jde o to, že když jsem na netu, tak se automaticky přepne do 3G a jak chci něco načíst musí se přepnout do H+ a to vždy nějakou dobu trvá. Pořád se to takto opakuje a docela to zdržuje.
Jinak s 4.3 spokojenost hlavně můžu přesunout většinu her na kartu a i konečně Google music podporuje uložení na kartu, takže v telefonu nechávám jen aplikace co používám každý den.
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 12. 2013 21:50

3G se zobrazuje když si připojen na 3G a třeba ani neběží data, když ale začne stahování tak se ukáže to H jako vyšší rychlost na 3G síti pokud je k dispozici.
Podobně by to mohlo být v 2G síti, kde by v klidu mohlo být 2G a při připojení se pak ukazuje G jako GPRS nebo E jako EDGE.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hhitmen 23. 12. 2013 22:05

A ručně to asi třeba pomocí nějaké aplikace nelze přepínat? Přepínání někdy trvá i 5s a to je docela otrava při každém načítání stránky.
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanislavhrdlicka 24. 12. 2013 14:10

Ahoj, nevíte někdo, jak přesunout soubory v telefonu do kontejneru KNOX?
stanislavhrdlicka
Junior

Odeslat příspěvekod MartasKKKK 24. 12. 2013 16:29

Pánové mám dotaz. na 4.1.2 jsem byl zvyklí, že před samotným odinstalováním aplikace jsem smazal její data. Na 4.3 se mi to nějak nedaří, mám tam možnosti přesunout na SD kartu(kterou v zařízení nemám) a také správa místa na které když kliknu nastavení napíše hlášku "Nastavení se zastavila". Nerad bych zbytečně ztrácel místo takovým způsobem, je pravda, že data z aplikace se mi zobrazují pod záložkou SD Karta, ale jak jsem říkal, žádnou tam nemám.
MartasKKKK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 25. 12. 2013 12:44

To Mahonay: Ano, myslel jsem tu 3x4 klavesnici na psani sms. Uz jsem si nasel jinou. Neni to ono, ale lepsi nez ta qwertz, ktera mi absolutne nevyhovuje.

To Rajs: Čéče, ty jsi dobrý, tak jedině TY, velký rajs, víš, co je pro všechny dobré. Nejsi komunista ? Ti taky všechno takto věděli.

Jinak nechápu tu věčnou touhu programátorů vrtat do věcí, které do této doby fungovaly. A jak tak pročítám recenze, nejsem jediný, kdo si to myslí. Google se dooost zhoršuje ve svých produktech. Samsung mě doslova se*e s těma jejich debilníma aplikacema, o které se jim nikdo neprosí. Proč mi proboha nutí nějaké s*hity na HP tiskárny, když takový póvl mít nikdy nebudu ?!
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 25. 12. 2013 13:18

A tak da se hlavne s poslednim odstavcem souhlasit :-).
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goldfinch 30. 12. 2013 17:48

Vážení,
před pár dny jsem také aktualizoval z 4.1.2 na 4.3 a hned na pohled jsem byl překvapen!
Obrazovka nahoře již tak jasně nezobrazuje info ikony, je to trochu mdlé - no budiž, Samsung změna. Překvapený jsem byl, když jsem těsně před aktualizací dorovnal svých asi 750 kontaktů z Nokie do fazóny Androida, ale po provedené aktualizaci se to nějak rozhodilo. Buď se objevily nějaké nové kontakty, které jsem do té doby neviděl, nebo se některé již upravené znovu nějak vrátily zpět. Nevím, nedokážu to přesně identifikovat.
Hlavní změnu jsem očekával v S Note, kde mi velmi chybí možnost označit oblast s ručně psanými poznámkami a celou tuto oblast přesunout (Copy - Past) a po aktualizaci se překvapení nekonalo, prostě Note 3 má jinou aplikaci a netýká se to Androida 4.3. Bude to Samsung nádstavba, na kterou nesáhli - vlastně omyl, sáhli. Poznámky, co jsem měl psané na řádcích ručně s kombinací se znakovými z klávesnice se mi rozhodily, protože S Note ve verzi 4.3 má asi poněkud užší řádek, nebo (a to bude asi pravděpodobnější) větší fonty. Větší fonty jsou patrné i v SMS zprávách. Jako by to bylo šité na S III, který má menší displej, což Note 2 nepotřebuje, ale předělali mu to :o(
Zásadní problém, který mi teď pije krev je ale při psaní textu z klávesnice, kdy bez ohledu na to, co napíšu, se mi automaticky v editovaném řádku objeví prostřední navržené slovo, přestože se jedná o úplně jiné, než jsem vyťukal prsty. A to se přepíše při pokračování na další slovo (po stisku mezerníku)!!! Hrůůůůůuuuuza!!!!! Tady by se někdo ze Samsungu měl chytit za nos. Nevím, co se s tím dá dělat, když nikde nevidím možnosti nastavení chování T9-ky, dá-li se tomu ještě tak říkat. Pro názornost uvádím příklad:
Vyťukám: "K" + "o" + "p" + "a" + "č" + "á" + "k"
Na displeji svítí: "Kopačák"
Nad klávesnicí jsou tři slova (zleva): Kopačák Kopáček Kopaček
(Prostzřední slovo je modré)
A po stisku mezerníku pro přechod na další slovo se původní "Kopačák" změní na "Kopáček".
Jediná možnost je vždy klepnout na požadované slovo (první zleva), což při psaní velmi zdržuje.

Jo a poslední věc: Při psaní např. adresního řádku ve webovém prohlížeči (používám Baidu) se např. po vyťukání "www.seznam.cz" toto automaticky rozloží na "www. seznam. cz" a věřte, že takto se nic nenajde!!!!!

Fakt nevím, jestli to s touto aktualizací mysleli středoškoláci od Samsungu vážně?!

Já teď fakt dost trpím, a to jsem měl Nota II tak rád!

Dalibor
goldfinch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ivos606 30. 12. 2013 18:01

To chování T9 se dá snadno nastavit (aby to automaticky nedokončovalo slova).
ivos606
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků