Samsung N7100 Galaxy Note II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rajs 1. 1. 2014 10:13

No to že máš bordel ve svém telefonu je nadmíru jasné z tvého psaní T9 funguje stejně jako předtím ta uprava fontu je perfektní já jsem naprosto spokojen ,než napíšeš takovej elaborát nejdříve si udělej pořádek ve svém přístroji a neházej vše na samsung já bych řekl že aktualizace se povedla na jedničku ted teprve N2 pořádnej foun.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 1. 1. 2014 10:30

Máš pravdu.. po aktualizaci z 4.1 na 4.3 psaní na T9 je podstatně horší.. to si může každý vyzkoušet navíc u s4 zmizela klávesnice 4+3 a s tou já třeba psal tak že věřím že u note je to pro tebe zklamání pro mě tak všechno my připadá horší navíc ze začátku zlobila stabilita a telefon dělal hodně "kraviny" možná by to chtělo jít někam do servisu a udělat downgrade podle mě by to stálo za to než se s tímto trápit.. tady nikdo nechce přiznat že je s něčím nespokojený každý tvrdí že si s tím musíš poradit já ten názor nesdílím..
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod davsopl 1. 1. 2014 21:44

Po aktualizaci na Android 4.3 jsem zjistil 2 nepříjemné věci...1) Sleduji horší výdrž baterie. 2) Pokud je zaplé wifi (telefon je připojen) a máte zaplá mobilní data, telefon se automaticky od wifi odpojí, pokud je slabší signál a vypíše hlášku o pomalém nebo nestabilním připojení. 4.1.2 toto nedělala.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 1. 1. 2014 21:50

Dělal jsi wipe?
V nastavení WiFi nemáš nastaveno přepínání sítí?
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 1. 1. 2014 22:42

@hhitmen Tak moc díky. Skutečně jsem měl v nastavení wifi nastaveno automatické přepínání sítí.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod goldfinch 2. 1. 2014 07:41

@ivos606 - Tak jsem si zkontroloval nastavení T9 a zjistil jsem, že jsem automatické dokončování nepoužíval ani před aktualizací na 4.3 a ani po ní. Jen se z mi nepochopitelného důvodu jako by sama aktivovala, přestože byla ve stavu "vypnuto". Tak jsem to přesetoval na zapnuto a znovu na vypnuto a už to píše správně. Nahrazování se již neděje, jen např. když klepnu v internetovém prohlížeči při zadávání adresy na předdefinované tlačítko "www.", tak se z nepochopitelného důvodu za toto slovo umístí mezera, takže adresa pak vypadá takto:
www. seznam.cz
Moc príma funkce, která potěší!
Jinak si za vším ostatním stojím a se svojí přibližně 28-mi letou programátorskou praxí bych ty programátory od Samsungu za takovou aktualizaci poslal alespoň na nucené práce do nějakého Call Centra...
goldfinch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nighthawk 2. 1. 2014 11:35

přišel někdo na způsob, jak se zbavit otravných a samovolných aktualizací aplikací samsung print service plugin a zásuvný modul tiskové služby hewlett packard, které, jak se zdá, přinesla aktualizace systému?
Nighthawk
Junior

Odeslat příspěvekod goldfinch 2. 1. 2014 11:57

A co takhle v nastavení ve správci aplikací u daného modulu nastavit "zakázat"?
goldfinch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ludek_II 3. 1. 2014 11:15

A co takhle, kdyby nás Samsung těmato sh*tama neotravoval ? To je vrchol drzosti nutit mi nějaké programy na ovládání tiskáren jedné značky.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majorak 3. 1. 2014 13:59

Dobrý den,
aktualizaci jsem provedl hned po objevení možností v panelu. Je fakt, že z počátku jsem byl trochu nemile překvapen rozhozeným nastavením celého phone. Ale po nějaké době až jsem si telefon opět přizpůsobil pro své potřeby jsem celkem spokojen. Četl jsem dokonce někde, že prý bylo v upozornění před aktualizací, že může dojít k rozhození nastavení telefonu proto je dobré si zálohovat potřebná data pro případ problémů.

1. Testoval jsem výdrž baterie: Výdrž baterie je skutečně o něco menší ale není to tak hrozné pro mě. Podle staré verze to udělalo rozdíl nějakých 6% ale vzhledem k tomu, že i původní android vydržel maximálně den při mém využívání, tak jsem se naučil každý večer ho píchnout do zásuvky a ráno vytáhnout. (nebo si pořiďte indukční nabíječku :-) )
2. Větší zátěž RAM: Ano android 4.3 má větší zátěž na RAM ale podle zahraničního fóra Samsung je to způsobené tím, že systém rezervuje místo pro případnou nečekanou zátěž, proto se nám jeví rám více zaplněná. (možný důvod slabší baterie, ale rychlejšího systému - něco za něco)
3. otravné aplikace: to opravdu nevím co máte za verze, protože já žádné aplikace od HP v mobilu nemám. Můj note II je z volné distribuce. Jinak aplikace které nepoužívám jsem dal zakázat a skryl jsem je.
4. pro zmenšení písma v SMS zkuste zmáčknout tlačítko volume - na boku telefonu, nastavuje se mi tak velikost toho písma.
5. co se týče doplňování www. a mezera: Je fakt, že pokud se používá originální prohlížeč může byt člověk zklamaný ale mě se tato chyba neděje ani v originálním prohlížeči. Já používám dolphin nebo převážné Chrome a jsem spokojený.

Jinak já jsem s aktualizací spokojen. Telefon je rychlejší, kompatibilnější s ostatním zařízením Samsung, samozřejmě není to dokonalé ale je to krok vpřed. Já aktualizace nelituji.
majorak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davsopl 3. 1. 2014 17:19

Ta výdrž -6% by odpovídala. Aktualizace je celkově v pořádku. U mě se rozhodilo pouze nastavení wifi.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod Roda 7. 1. 2014 11:14

Nejdou mi odeslat recenze v mapách. Můžete někdo vyzkoušet. Mám 4.3.
Tak už vím musi byt zaply GPS. :-)
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod Nighthawk 9. 1. 2014 10:11

tak jsme dostali dárek - stejný s note, jaký je v notu 3. Stáhlo se mi to jako aktualizace v samsung apps.
Nighthawk
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 9. 1. 2014 10:49

Tak to jsem nečekal. Díky za info :)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 1. 2014 10:52

Taky při vyskakování z nového S Note máte dvě volby popsané stejně?
Zrušit Zrušit Uložit?
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků