Samsung N7100 Galaxy Note II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nighthawk 19. 12. 2013 21:03

ve verzi 4.3
je coby hlavní možnost přizpůsobit displej, zaškrtnutí deaktivuje ostatní možnosti
Ty možnosti jsou: dynamický, standardní, profesionální fotografie, videoklip.
Nighthawk
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 20. 12. 2013 09:35

No však, na 4.1.2 jsem měl nastaven režim přirozený a takovy ani jeden z nových režimů není. Nejvice se tonu podobá ten videoklip, ale podání barev je trochu jiné.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ego42 20. 12. 2013 11:06

Funguje vám po updatu na 4.3 ovládání hudby z A2DP (BT) headsetu? Používám dlouhodobě SE MW-600 a po updatu telefon úplně přestal reagovat na čudlíky. Nefungují ani v Samsung playeru, ani v Play Music ani v PowerAmpu.

EDIT: Beru zpět, stačilo restartovat telefon. Čili u mě zatím dobrý.
ego42
Junior

Odeslat příspěvekod Dipous 20. 12. 2013 17:10

Tak já jedu 4.3 od rána a zatím jediný problém byl, že v protokolu se nenačetlý jména, stačilo ho smazat a jedeme dál. Vše v pohodě, svižné.Já jsem spokojený:-)
Dipous
Junior

Odeslat příspěvekod stanislavhrdlicka 20. 12. 2013 18:07

Ahoj, nevíte někdo, jak přesunout soubory v telefonu do kontejneru KNOX?
stanislavhrdlicka
Junior

Odeslat příspěvekod ivos606 21. 12. 2013 09:17

Pokud chcete opravdu rychlý a hladký systém a oželíte S-Pen, tak si tam nainstalujte rovnou 4.4.2 (OMNI nebo CM) a zažijete neuvěřitelnou rychlost napříč celým OS.
Výkon Note 2 je tak konečně využit !!!
Pro Vás, kteří stylus používají často je upgrade na 4.3 správnou volbou. Je to posun správným směrem (i když poněkud pozdě).
ivos606
Junior

Odeslat příspěvekod pentaroth 21. 12. 2013 13:44

Tak jak jste spokojeni s 4.3? Ja celkem jo, akorat mam pocit, ze mi zere vice ram. Kolem giga porad. Ale zase se mi zda sviznejsi:-) Tak to bude asi tim...
pentaroth
Junior

Odeslat příspěvekod Ludek_II 22. 12. 2013 13:06

Dnes jsem aktualizoval a po restartu jsem zjistil,ze mam pryc klasickou "mobilni"klavesnici. Nevite nekdo prosim,jak ji nadtavim zpet ? Prolezl jsem cele nastaveni a nemuzu to najit.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 22. 12. 2013 16:47

ivos606 píše:Pokud chcete opravdu rychlý a hladký systém a oželíte S-Pen, tak si tam nainstalujte rovnou 4.4.2 (OMNI nebo CM) a zažijete neuvěřitelnou rychlost napříč celým OS.
Výkon Note 2 je tak konečně využit !!!
Pro Vás, kteří stylus používají často je upgrade na 4.3 správnou volbou. Je to posun správným směrem (i když poněkud pozdě).


Kolik to dává v Antutu ? ;-]
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahonay 22. 12. 2013 16:57

Ludek_II
Kterou máš na mysli tu telefonní nebo co např. píšeš SMS ? Pokud telefonní tak dej nastavení/správce souborů/vše/ najdi Telefon,ukonči app,vymaž data a paměť a restartuj telefon.Pokud nepomůže tak budeš muset provést tovární nastavení.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 23. 12. 2013 08:05

To mahonay: Bohužel myslím tu klávesnici na psaní SMS. Nejraději bych celou tu aktualizaci vrátil zpátky :o( Telefon zaplácaný kravinama, RAM plná div ne 1 GB...prostě děs.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivos606 23. 12. 2013 09:25

Ředitel ČTÚ píše:Kolik to dává v Antutu ? ;-]

Dává to o něco víc, než 4.3 ofiko - ale při (nic nedělání) je spotřeba paměti RAM přesně poloviční a to je sakra znát na odezvě celého OS.
Naposledy upravil Fíla dne 23. 12. 2013 15:04, celkově upraveno 1
Důvod: necituj vlastní příspěvky
ivos606
Junior

Odeslat příspěvekod lusiferr 23. 12. 2013 09:48

Ludek_II píše:To mahonay: Bohužel myslím tu klávesnici na psaní SMS. Nejraději bych celou tu aktualizaci vrátil zpátky :o( Telefon zaplácaný kravinama, RAM plná div ne 1 GB...prostě děs.


Vyzkoušej tuto-Klávesnice pro hakry. Mě se plně osvědčila. Je vhodná na displeje od velikosti 4,5 palce výše...

https://play.google.com/store/apps/deta ... oard&hl=cs

http://technet.idnes.cz/klavesnicepro-t ... ftware_vse
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 23. 12. 2013 14:58

Ale on myslel asi klávesnici jinou o které se píše na spostě fór - ZMIZENI KLAVESNICE 3X4 PO AKTUALIZACI SOFTWARE - že je to tak Ludek_II ? Tak jedině najít podobnou na google play.A té velikosti ramky si nevšímej,mají to tak všichni po aktualizaci a ten telefon si s tím poradí sám.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 23. 12. 2013 16:54

Nevím k čemu potřebuješ tu přitroublou klávesnici konečně že ji odstranili,co se týká ram nevím proč to řešíš stále její až až.
rajs
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků