Samsung I9070 Galaxy S Advance - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Topes 5. 1. 2013 11:25

Docela mi fakt jde uz na nervy, ze kdyz mam zapojena sluchatka (handsfree) a nekdo mi vola nebo prijde zprava, ci jakykoliv jiny upozorneni tak mi jde zvuk do sluchatek i do repraku. To samy kdyz si napriklad chci zvolit vyzvaneni a poustim si ty "nahledy" tak to taky hraje do obojiho. Da se toho nejak zbavit ? Delala mi to verze z EW i TM.

Dale dotaz k GPS. Co znamena v nastaveni "pouzit pomoc senzoru" ? Je to v nastaveni o poloze.
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kar666 5. 1. 2013 16:54

Tak si to poustej pres prehravac ;-)

Pouziti senzoru pri gps setri baterii, pouziva se pro pesi navigaci. Neni to ale presne
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod kracmannik 5. 1. 2013 19:52

nn tohle není ono.. myslí tím upozorněni, že někdo volá nebo když přijde sms. Mám to samé, ale mám šedivku (to schválně, protže na verzi s NFC nefunguje žádná upravená romka) a mám v ní jinou verzi sw než z EW a T-M, ale jinak si stěžovat nemůžu.. jinak taky se vám seká subway surfer bez vyčištění RAMky?
kracmannik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Topes 7. 1. 2013 11:30

Vyskytl se mi problem s reproduktorem na volani. Kdyz nekam volam nebo nekdo vola me tak v nem nic neslysim ale po pripojeni sluchatek nebo zapnuti hlasiteho repraku je vse slyset. Minule prselo a spadla mi na telefon kapka vody primo do mista kde je ten reprak. Je mozny ze by prestal fungovat kvuli tomuhle nebo to bude spis hw nebo sw chyba ? Nejak se mi nechce verit, ze by kapka vody tohle zpusobila jelikoz ta membrana je prece uzavrena. Jedine ze by zoxidovaly nejaky kontakty.

Takze to budu resit reklamaci. Daji se nejak zalohovat veskery data telefonu ? Jako napriklad aplikace (rozehrane hry, abych je pak nehral zas od zacatku). Nejspis pujdu dat ten telefon k reklamaci v puvodnim stavu. Nechci aby se mi nekdo vrtal na mailu a podobne.
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod letthetoilettoi 7. 1. 2013 14:53

kracmannik píše:nn tohle není ono.. myslí tím upozorněni, že někdo volá nebo když přijde sms. Mám to samé, ale mám šedivku (to schválně, protže na verzi s NFC nefunguje žádná upravená romka) a mám v ní jinou verzi sw než z EW a T-M, ale jinak si stěžovat nemůžu.. jinak taky se vám seká subway surfer bez vyčištění RAMky?


este som nestudoval to ale teda root alebo cynogen nie je mozny na NFC verziu ?
// chcel by som hlavne vymazal Social hub a vstavane aplikacie ..
letthetoilettoi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirici 7. 1. 2013 16:02

jirici
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 7. 1. 2013 17:03

A tady další zpráva k JB:
http://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-s-advance-dostava-jb-201301
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pitrs81 7. 1. 2013 17:16

Super, už aby byl i na I9070P :-)
Pitrs81
Junior

Odeslat příspěvekod kar666 8. 1. 2013 03:57

Tak to je ovsem potesujici zpravicka
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 1. 2013 18:29

Nevíte jestli se dá někde v česku oficiálně koupit verze s 16GB interní pamětí. Vím že se dá koupit 8 nebo 16 GB. Jé nějaké rozdílné onzačení názvu, aby se to poznalo?

V čem se liší I9070 a I9070P?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mates15 8. 1. 2013 18:49

Oficiální česká distribuce je i9070p s 8gb paměti(ale to neznamená, že každý mobil s touto konfigurací je česká distribuce). Verze i9070 je bez nfc.
mates15
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 1. 2013 19:30

Ok, dík.
Myslíte,že NFC bude v česku během přístích dvou tří let bežě používané. Že vám operátor jen vymění simku, u vašeho stávajícho účtu to aktivují a půjde tak platit na hodně místech v česku? Nebo NFC vyýhledově zatím nemá smysl chtít. I z hlediska jiného využití.

Tak to vypadá že ten NFC chip v česku mají jen SGSA co mají T-mobile firmware. Pokdu bych si koupil takovou verzi a následně to přehrál andoridem 4 od samungu, tak tam ty T-mobile kraviny zmizí? Oficiální verze A.4 má být uvloněna každým okamžikem.
Je na balení telefonu pravdivě uvedeno jestli to má nebo nemá NFC?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mates15 8. 1. 2013 20:34

mám telefon z EW a NFC mám... T-mobile firmware nemám. Na krabičce to samozdřejmě je. Proč by se tim výrobce nepochlubil? Využitelnost? Myslím, že to můžeš posoudit sám. Nebydlím v žádném velkém městě, ale už i tady potkávám dost často možnost placení pomocí NFC. Využít se dá i pro snadné párování s jiným zařízením, ať už mobilem, nebo např. handsfree. Pak ještě ty štítky, pro to zatim jako student, ale dokážu si představit, že jako pracující si to nechám na pracovním stole a automaticky si přiložením zapnu nějaký režim... T-mobile si vypustí svou upravenou verzi androidu, takže ty kraviny nezmizí ;-). Ale není tam toho moc, jen nějaká znělka, záložky v prohlížeči a myslim, že 1 appka. Pokud by si to chtěl smazat, musel by si ho rootnout, ale tim ztratíš možnost uplatnit záruku.

edit: špatně jsem si ot přečet s tou krabičkou. Pokud se v tom nikdo nehrabal, tak by to mělo být pravdivě.. Nemůžou si dovolit dát na mobil bez NFC nálepku, že ho má.
mates15
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 1. 2013 22:39

No né, jde o to že se dá i normálně koupit telefon s verzí firmaware od T-mobile. I když to kupuješ jen tak bez operátora. S tímhle firmware je to o něco levnější než z tou obecnou verzí. Jde o to jestli je možné to přehrát obecnou (neoperátorovskou) verzí Android 4.1.2 Jelly Bean.
Zaruku máš od pordejce a u autorizáku, to nemá s t-mobile moc společného.

Momenátálně mám taky samsung s firmware od T-mobile. Telefon je provozovaná na O2 a ty operátorské ikony a menu mně tam rozčiluje.

Telefon s verzí od T-mobile levněji řeba zde:
http://www.profizona.cz/samsung-i9070p- ... dvance-nfc
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mates15 8. 1. 2013 22:56

přehrát systém nemůžeš. věř tomu, že by se pak vymluvili, že tam není oficiální android, kterej je určenej pro ten mobil. Navíc u t-mobile ho máž za 6499 a máš jistotu, že budou případný reklamace v pohodě. V EW už bohužel ta akce není. Měli ho tam taky za 6500 a to v tý nebrandovaný verzi. Být tebou, pokud máš teda zájem, tak ho koupim v T-mobile. Máš ho ještě levnější než v tom odkazu a máš ověřenej původ.

do brandovanýho telefonu oficiálně nedostaneš nebrandovanou verzi OS...
mates15
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků