Samsung S7562 Galaxy S Duos - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 30. 7. 2012 22:38

Tento nový smartphone nabídne 4" WVGA TFT displej, 1GHz procesor Snapdragon
(MSM7227A) a 512 MB operační paměti RAM. Z obvyklé konektivity nechybí Wi-Fi, Bluetooth ani podpora
3G na obou SIM kartách. Interní 4GB paměť lze rozšířit microSD kartami, v telefonu dále najdeme GPS,
5Mpix fotoaparát s automatickým ostřením, FM rádio a 1500mAh baterii.

Zdroj: http://samsungmania.mobilmania.cz/blesk ... fault.aspx
Naposledy upravil Fíla dne 2. 8. 2012 22:00, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 7. 2012 22:44

Zabité ramětí.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 30. 7. 2012 22:54

Záleží na ceně... Mě by paměť stačila... A případně i android 2.3 ;-) Ale baterie je bída na dual ....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 7. 2012 23:09

Tak uvidíme dle zkušeností. Když to dá den.. pro mě pak dobré. Ta výdrž.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.a.lik 2. 8. 2012 18:07

Mně by se i líbil, dokonce má mít i Andr.4,0. Jenomže kdy bude? Slušně nadupaný dvousimkáč tu není. HTC Desire V byl ohlášen na 3Q/2012 a furt nic, takže kdoví, jestli se do konce roku SaGal S Duos dočkám :-( No a samozřejmě jaká bude cena,že?
p.a.lik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marus 21. 8. 2012 10:18

A nevíte, jestli bude autofokus?

Mě by se taky líbil...
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blahodej 21. 8. 2012 11:15

HTC Desire V je dual sim k prdu. Již jsem si vyzkoušel, nemá obě sim aktivní najednou tzn. pro někoho, kdo skutečně aktivně telefonuje na dvou sim prakticky nepoužitelné, protože v případě hovoru na jedné nevíte a ani se následně nedozvíte, že vám někdo volal na druhou sim. A řešit to nějakým přesměrováním je jaksi předpotopní. Tak že s nadějí také vyhlížím tento Samsung, protože ten by snad tímto trpět neměl a obě sim by měly být aktivně na příjmu současně.
blahodej
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 10. 9. 2012 06:39

Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PavlosPM 29. 9. 2012 22:18

Rád bych si koupil tento telefon. V současné době používám Nokii X6, takže sice dotykáč, ale není to ještě ten pravej chytrej telefon. U telefonu Nokia moc příjemná možnost spravovat telefon pomocí programu Nokia Suite, má nějaký podobný software i Samsung? Nebo jak tohle řešíte? Díky
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.a.lik 1. 10. 2012 15:20

Už ho mám objednaný, takže sem v očekávání. Zahraniční odezva je prozatím jen kladná, takže doufám, že je to dobrá volba.
p.a.lik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Driver 1. 10. 2012 16:20

Pavlos PM: Samsung má Kies, ale je na dvě věci. Nicméně ano, funguje přesně jako Nokia Suite.
P.a.lik: dej prosím vědět, až ´ho budeš mít. Taky mě zaujal, ale pořád váhám... :hm
D.Driver
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 1. 10. 2012 21:54

Díky, zítra se podívám po Internetu na tento program. Hodně jsem si zvykl na Nokia Suite a poměrně dost ho používám. Rád bych tedy i u Samsungu v něčem podobném pokračoval. Tento telefon si chci koupit na Vánoce. Takže ho možná budeš mít dříve, ale rád poté napíši svoje zkušenosti!
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaa1 8. 10. 2012 12:27

Tak jsem si tenhle telefon donesl domů. Zatím si s ním "hraji", takže na hodnocení je ještě brzy.
Přesto mám ale problém, který nevím, jestli půjde vyřešit.
Volná ROM je asi jen 1,7GB. Pokud jsem tam nainstaloval navigační sotware a mapy Evropy (bohužej je potřebuji), tak se mi volné místo zmenšilo na třetinu. Potřeboval bych tedy nějak přesunout na externí SD kartu nějaké aplikace a zejména navigační sofrware a mapy. Ale nejde to (u všech mých předchozích telefonů s tím nebyl problém).
Správce aplikací tohoto telefonu to neumí (!!!), aplikace App2SD sice hlásí, že nějaký soft přesunout půjde, ale po kliknutí na "přesun" to skončí jen ve Správci aplikací ...
Pokud to nepůjde, tak je to problém. SD karta bude jen na multomédia (foto, ...). To ji tam ani nemusím dávat ....
jaa1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 8. 10. 2012 13:14

O tomhle problému se dost píše, ale řešení jsem ještě nikde neviděl.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jaa1 8. 10. 2012 20:57

Poradí někdo, jak synchronizovat úkoly, kalendář a kontakty s MS Outlookem? V ideálním případě bych potřeboval, aby data v mobilu "přepsala" ty v Otlooku.
Dík
jaa1
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků