Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roliva 12. 6. 2014 21:45

dr._lukas píše:tak asi nepoužíváš víc jak 2 apk..telefon už 3x zamrzl a nelze mě zobrazit galerie fotek z foťáku..takovým radilkům by měli přístup na fóra zakázat!!!


Doctore, tak asi jako Kaprar11. Aplikace ti počítat nebudu, ale můžeš si být jistý, že dvě nejsou. Akorát jsi mě rozesmál svou hloupostí :mrgreen:
Od 15.6.2012 SGSIII Pebble blue XEZ
roliva
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 6. 2014 23:28

Dělal jsi po aktualizaci wipe telefonu? Zkouším formátovat sd kartu..tak snad se vše vyřeší
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 13. 6. 2014 07:32

Co tady ted resite s aktualizacema na 4.3? To uz snad kazdy ma nekolik mesicu ne? Jake lagy a probouzeni? To mel problemy myslim jen vodafone a za par dni to opravil ne?ja jsem se s nicim takovym nesetkal a to mam 4.3 3 mesice minimalne. Aktualizujte a nereste cipoviny. Hlavne ty doktore tady nestresuj ;-)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roliva 13. 6. 2014 07:49

Doctore, žádnej wipe jsem nikdy nedělal, jakoukoli aktualizaci jsem vždy hned instaloval a s telefon nikdy nebyl problém. Za nedlouho budu mít SIII přesně dva roky a fachčí jak má :)
Od 15.6.2012 SGSIII Pebble blue XEZ
roliva
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 6. 2014 08:58

Ok..zatím jsem zresetoval sd kartu, tak uvidíme
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 13. 6. 2014 14:20

Jeste by mohl byt problem, jestli jsi treba nenainstaloval zrovna tu vadnou vodafonackou aktualizaci. Ale na tu by ti to melo hned nabidnout zase dalsi update, ktery to opravil. Je to uz davno, nepamatuju si to presne. Jaky mas CSC kod?
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod emperor1 13. 6. 2014 19:37

nevíte, zda SIII Neo se bude oficiálně prodávat i v ČR?
Ford C-Max 2,0 TDCi powershift 2011
VW Golf GTi 2,0Tfsi DSG 2006
emperor1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 6. 2014 08:10

Zajeď http://dotekomanie.cz/2014/06/samsung-galaxy-iii-neo-jiz-zakoupite-nemecku/.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLIzZard--cz 16. 6. 2014 23:08

Zdravím, všiml jsem si, že se momentálně prodává Galaxy S3 za 6000,-, ale moc dlouho se v obchodech neohřeje. Například Alza nebo Mall ho nabízely, ale hned byl pryč (poté ještě přivezly novou várku a za chvíli byl znovu pryč). Je to nějaká omezená akce nebo se bude ještě prodávat za tuhle cenu?
AMD RYZEN 7 7800X3D | ASUS TUF B650-PLUS | GIGABYTE RTX 4080 EAGLE 16GB @ 2820/23400MHz | Kingston FURY 32GB @ 6000MHz, CL30 | KC3000 | Corsair HX1000 | be quiet! PB 500 FX | OLED 240 Hz QHD 27 LG Display
A6 3.0 BiTDI, 313 koní, 650 Nm, 0-100 za 5,1s
BLIzZard--cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndrejNecas 17. 6. 2014 07:23

Jo, díval jsem se na to o víkendu, že ho mají za dobrou cenu, ale neměl jsem čas, tak jsem se chtěl tento týden podívat, ze kterého eshopu ho vzít, jenže už je jen z takových "pochybných" eshopů a za víc než 6 tisíc. Zůstává otázkou, jestli ho ještě na sklady doplní, nebo to byl poslední doprodej a už bude jen S4 a S5 :-(
Byl jsem nikde, znám nic
OndrejNecas
Junior

Odeslat příspěvekod roliva 17. 6. 2014 20:45

Já jsem dnes po dvou letech používání prodal svůj SIII do pryč a koupil Huawei P7. Je to o dost lepší telefon a za pár kaček - doporučuji :D
Od 15.6.2012 SGSIII Pebble blue XEZ
roliva
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 6. 2014 22:04

Tak po nejake dobe se hlasim a zatim klepu na drevo..mobil s aktualizaci 4.3 konecne funguje..problem byl s sd kartou..

K cene..bilou verzi prodava i Globus..za 5990,-..ma-li nekdo zajem mohu koupit a zaslat..Min. 5-6 ks v Opave na prodejne je..vcera jsem se na ne dival...
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Keeper88 27. 6. 2014 14:46

Kdyz nepocitam lehci pady na koberec, tak druhy pad na pevny podklad a druhe rozbiti skla displeje.
Nevim jak je to u jinych telefonu rozmernejsich displeju, ale todle je katastrofa.. Jestli tomu dopomaha i fakt, ze telefon je celoplastovy a proto vic "pruzi".. nevim..
Telefon rok a pul - 11 a pul tisice..
Keeper88
Junior

Odeslat příspěvekod emperor1 28. 6. 2014 12:37

mám dotaz na majitele S3, porovnávali jste displej s S4? Připadne mi že S3 má takové mdlé podání barev. Byl to jen kus v obchodě, nebo jste to taky pozorovali?
Ford C-Max 2,0 TDCi powershift 2011
VW Golf GTi 2,0Tfsi DSG 2006
emperor1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mandela12 27. 7. 2014 10:08

caute neviem ci je tu nieco pisane o tychto veciach vo fore ale som z toho dost debil nakolko to je bud take komplikovane alebo tomu nerozumiem. ked som mal nokiu n8 clovek ma samozrejme pin kod na simke a potom som mal este zabezpecenie celeho fonu dalsim kodom ktory si pytalo ked som chcel vlozit inu simku alebo sa dal zablokovat telefon na dialku poslanim sms na moj telefon vo vopred zadanom tvare cize uplne jednoduche zablokovanie pri pripadnej strate.co sa tyka ale tohto samsungu vyzera to dost komplikovano a nikde som nenasiel nieco take tusim sa tam treba prihlasit na konto samsungu a odtial to zablokovat ak by som stratil telefon co je dost neprakticke ked je clovek vonku a chce ho hned zablokovat ...alebo sa to da aj inak a nerozumiem tomu ak by bol niekto tak ochotny a pokusil sa mi to trosku ozrejmit ak sa to da aj jednoduchsie zablokovat dakujem
Mandela12
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků