Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Janke 18. 10. 2013 02:01

Ahoj, jaká je aktuální verze FW (oficiání)?
Janke
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 18. 10. 2013 07:37

A proč se sám nepodíváš na sammobile.com,tam si zadáš telefon a pro jakou distribuci telefon máš a uvidíš sám ;-) . Já to tam taky zjišťuju.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janke 18. 10. 2013 20:16

Díky za tip :-)
Janke
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 28. 10. 2013 12:29

Ahoj všem, chci si upravit naučená slova v klávesnici(samsung klávesnice) a nemohu přijít, jak na to :-( Dostanu se někde v telefonu na celý seznam naučených slov, abych je mohl upravit, popř. vymazat nebo přidat nová?
Představa je taková, že bych si někdy v systému našel třeba nějaký textový soubor, ve kterém jsou uložená a ten bych si mohl upravit na PC?!
Díky za pomoc
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod delly 28. 10. 2013 15:31

Ahoj,

mám telefon 3 týdny a teď mi na něm děti změnily odemčení displeje a když ho chtěly otevřít, tak jim to nešlo a po 3 špatných pokusech je to přehodilo na přihlášení do googlu účtu..ale nvím, jak tam ty přihlašovací hesla zadat, protože tam nikde nevidím klávesnici....ještě jsem se s ním nestihla naučit moc zacházet, takže jsem možná trošku mimo...:-))) Poraďte prosím, jak se tam tedy dostat? Moc díky
delly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dezavy 28. 10. 2013 15:50

když klikneš na políčko, kde to chce údaje, tak by ti měla vyjet klávesnice
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod delly 28. 10. 2013 15:54

Díky, ale to právě nevyjíždí...už se mi to jednou stalo u psaní sms a to jsem se z toho nějak dostala, ale už fakt nevím jak...:-(
delly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 28. 10. 2013 16:04

Nechala si zaplé data ? Pokud ne tak je zbytečné dávat ty hesla.Pokud si nechala zaplé data tak vytáhni natvrdo baterii,vlož zpět a zapni.Pokud ani pak ti nevyskočí klávesnice aby jsi zadala přihlašovací hesla tak budeš muset udělat recovery modu jenom wipe cache.Pokud ani to nepomůže aby klávesnice naskočila nebo ty data máš vyplé tak budeš muset udělat i wipe data.Tím ti to ale uvede telefon do továrního nastavení takže bohužel vše vymaže. Jiná cesta není.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delly 28. 10. 2013 16:15

Vůbec nevím, co tam děcka namačkaly...zjistila jsem, že nemám telefon asi po půl hodině a našla ho u nich v tomhle stavu... klávesnice tam byla, tak jsem holce dala přihlašovací hesla, ať je tam zadá a za chvíli přišla a ta klávesnice už tam nebyla...když vyndám a zandám baterku, zapnu, dám pin a hned to chce to přihlášení do googlu, takže dál se nedostanu... Sorry, jsem laik, takže absolutně netuším co to znamená recovery modu jenom wipe cache...:-)
delly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 28. 10. 2013 16:29

Takže vypnout úplně telefon,trojmat tlačítek hlasitost plus - home - power a držet viz videa zde a v menu se pak pohybuješ tlačítkem hlasitosti + a - ,potvrzuješ tl. power.Vybereš wipe cache,potvrdíš,vybereš z nabídky yes a zase potvrdíš.Až to udělá tak označíš reboot a potvrdíš power,telefon se restartuje pak vyzkoušej tu klávesnici jestli najede.
Takže krátce zopakuju,pokud si ty data neměla zaplé nebo ti ta klavesnice nenajede tak tím víše popsaným postupem udělej wipe data,bohužel příjdeš o data ale telefon najede.Doufám že máš alespoň kontakty zazálohované.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delly 28. 10. 2013 17:00

Tak trojhmat nefunguje...jen se po chvíli normálně zapne telefon, pak pin a jsem zas tam jak předtím...na zádání googlu...chjooo
delly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 28. 10. 2013 17:07

Trojhmat do recovery modu musí fungovat.Asi to špatně držíž.Podívej se pořádně i na ty ostatní videa.Chce to trochu cviku ;-) :-)
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikolas11 28. 10. 2013 17:24

Musi ty tlacitka pustit hned jak se objevi postavicka androidu jinak to bude furt jak pises. Drz tlacitka a az uvidis android na displeji tak je pust a budes tam mit rec menu.
mikolas11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod delly 28. 10. 2013 17:32

Zkouším, ale nejde...vždy se telefon zapne, žádný Android se ani neukáže :roll:
delly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kaprar11 28. 10. 2013 19:17

Musíš trojhmat držet déle ne pustit hned jak poprve zavybruje to je jen restart.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků