Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod cartee 11. 1. 2014 12:36

ne, o pár stránek zpět je trojhmat, to si najdi a udělej WIPE, a mělo by být všechno v klidu..tohle jsem radil GRETZKYMU99 a teď nemá absolutní problém. tak to udělej taky :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod myrryn88 11. 1. 2014 12:51

myrryn88 píše:A dalsi vec co se na S3 sere me potkala.Prvni byla nahla smrt.Ted prasknul ramecek.U tlacitka volume dolu k displaji.Ma cenu to vubec reklamovat? Nekdo uspel nekdo ne.Ted kdybych chtel dat mobil na protiucet treba v MP tak dostanu prd.Tel.mam neco pres rok a nikdy mi neupad.Modra verze.

Tak tohle pisou u informace o zakazce: Závada se projevila, způsobeno vadným rámečkem.
Na zařízení byla provedena záruční oprava: Výměna displeje. Původní fólie vrácena zpět. Přístroj uveden do továrního nastavení. Provedena aktualizace operačního systému. Provedeno měření v mobilní síti i se servisní SIM (FT). Proveden funkční test přístroje (QC)

Tel.sem posilal v pondeli a dnes je sobota a oni uz sou ve finale.Pocitam,ze nejdyl ve stredu je doma.VSPdata zatim cumim :)
myrryn88
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 11. 1. 2014 13:23

trhin píše:To jsem neudělal.... ted mám tedy dát tovární nastavení ?

Jo,wipe jak ti radí cartee ale připomínám, nezapomeň si udělat zálohu věcí co potřebuješ protože ti to kompletně vše vymaže.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jirka996 11. 1. 2014 18:17

Kdyz dam tento tel.do opaskoveho pouzdra s magnetickym zaviranim, tak se zahriva. Vyzkousel jsem dva druhy a dela to u obou. Vadi to necemu?
Jirka996
Junior

Odeslat příspěvekod mr.SMITH 11. 1. 2014 20:51

Manželce na S3 pořád svítí na ikonce Zprávy číslo 2. I když ji přijde 5 smsek, tak ji tam stále svítí č.2. Nepomohlo smazání všech zpráv (na SIM kartě nemá taky žádnou) ani vypnutí a zapnutí, odstranění ikonky zpráv z plochy.
Hard reset je až posledním řešením.
Nemáte někdo nějaký nápad?
Honor 8 Blue
mr.SMITH
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 11. 1. 2014 22:30

Jednoduchá rada - v nastavení telefonu dej Správce/Vše a tam najdi app badge provider vymaž jí data a restartuj telefon
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mr.SMITH 12. 1. 2014 19:19

mahonay: Pomohlo to :-) :tleskani díky moc ;-]
Honor 8 Blue
mr.SMITH
Junior

Odeslat příspěvekod kubullla 12. 1. 2014 20:16

Ahoj,
máte někdo nějaký tip, jak udělat zkratku (jako zástupce na PC) z fotky na plochu?
Potřebuju tu fotku udělat jako ikonu na ploše, která se po kliknutí zvětší na normální velikost... Vůbec nemůžu přijít jak to udělat a ani žádné app mě nenapadají... jde udělat jen nějaký fotorámeček, kde se promítají postupně další fotky - ale je to moc velký (jako ikona) a navíc po kliknutí to dlouho načítá...
kubullla
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 13. 1. 2014 00:47

ES file explorer to umí třeba. .
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod extreme4u 13. 1. 2014 11:31

mahonay píše:extreme4u
Nějak jsem to nepochopil,proč potřebuješ alternativu když ti ten Call Recorder funguje a si spokojen ? Pokud myslíš tohle tak já jsem nic lepšího neobjevil.Možná kdyby byl root tak je možnost kvalitních nahrávek tak že se nainstaluje xposed framework pak aplikaci Wanam Xposed a v ní se aktivuje nahrávání hovorů.

Jj to je přesně ten program. Důvody proč hledám alternativu jsou:
1. Prostě mi nejde tuto aplikaci zakoupit. Na GP není žádná licence, kterou bych zakoupil a následně nainstaloval, abych měl plnou verzi tohoto programu. A tak teda ani netuším jaká je cena za tento program (např. do 5 USD dám s radostí).
2. A to je důležitější důvod: Nahrávání se spustí hned po vytočení čísla. Tj. pokud to volaný nezvedne, tak vznikne nahrávka např 20s dlouhá pouze vyzvánění :-( A pokud je takovýchto nahrávek více a jsou zamotány mezi normálními nahrávkami hovorů, tak je to docela vopruz je ručně vyselektovat a vymazat :-(

PS Ještě se zeptám na příjem MMS, který mi na S3 nefunguje. U Vodafonu mám MMS povolený, Mobilní data zakázaný. V S3 mám Přístupový bod MMS nainstalovaný a Mobilní data v horní liště povolený. Pokud si dobře vzpomínám, tak hodně lidí zde na foru psalo, že takto jim příjem a posílání MMS normálně FUNGUJE. Nechci Internet v mobilu, protože už mám doma ADSL a taky 3G USB mobilní internet.

Díky za pomoc a rady. Člověk se stále učí ;-)
Naposledy upravil Fíla dne 13. 1. 2014 15:53, celkově upraveno 1
Důvod: citace dána do tagu QUOTE
extreme4u
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 13. 1. 2014 12:58

Ohledně těch MMS si přečti tohle asi od půlky stránky se diskutuje v podstatě o tom samém.Možná ti to pomůže.
Jinak k tomu Call Recorder,taky jsem se díval na google play a nikde jsem neviděl cenu :hm já ho mám už nějakou dobu koupený takže jsem to nějak neřešil.
Jinak kdyby jsi měl root,jak jsem psal,tak nainstalovat xposed framework a pak např. Wanam Xposed kde aktivuješ Enable Call Recording.Nějaké info zde a tady Před těmato úpravama doporučuju provést zálohu (backup) v CWM.
mahonay
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka