Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod mahonay 8. 1. 2014 21:35

nohavada
No co ti k tomu napsat,udělej wipe data a wipe cache v recovery modu a pokud ti bude i potom hřát a odpalovat sd kartu tak to dej do servisu protože to je hardwerová závada.Pokud to neuděláš tak nic nezjistíš.Možná že po wipe to bude v pohodě. Pokud si to wipe už náhodou dělal tak na nic nečekej a servis.

cartee
Ahoj,už mě asi znáš a nejsem žádný tlachal.No nevím,autor (indie) těchto Omega romek byl svého času před nějakým rokem borec.Ale jak začal dělat romky na všechny samsungy,počínaje SGS2 a konče Note3,tak to už není ono.Uživatelé na XDA hlásí problémy u všech modelů samsungů.Můj názor je že na XDA je kouzelné tlačítko DONATE kvůli kterému to dělá a nejenom on,něco ukuchtí i když s chybama ale lidi posílají příspěvky.A to věř že se mu sejde několik tisíc dolarů z celého světa od různých modelů samsungů.O tom to je.Když dělal na jeden model tak to nemělo chybu,znám ho ještě od dob kdy kuchtil na HTC.U custom romek bych se spíše věnoval autorům kteří se věnujou jenom tomu danému modelu.Toť jenom můj názor.To že ti to funguje tak to je brzké hodnocení protože tuto romku dal teprve dneska takže je brzo na hodnocení 100% funkčnosti,chce si to jenom přečíst pár posledních stránek v tom jeho vlákně.
Kdyby bylo kouzelné donate třeba na to blbé pivo i na českých forech tak by byla větší ochota i odpovídat na dotazy a radit popřípadě ukuchtit romku.
Naposledy upravil mahonay dne 8. 1. 2014 22:01, celkově upraveno 1
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod extreme4u 8. 1. 2014 21:52

Zdravím.
Používá tady někdo program k nahrávání hovorů??
Do teď jsem používal Call Recorder Galaxy S2 / S3 od Killer Mobile.
To nejdůležitější je, že v nahrávce jsou slyšet obě strany hovoru (volající i volaný) což není "normální" u dalších podobných programů a zde je to obrovská výhoda.
Můžete prosím někdo poradit alternativu??
Díky
extreme4u
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cartee 8. 1. 2014 22:01

a máš nějaký dobrý tip na kvalitní custom romku? :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 8. 1. 2014 22:04

Osobne sa mi paci Zdroid, mala ROM do 400MB bez zbytocnosti. Jej autor ale skoncil s jej vyvojom a odo dnes zacina nejaku novu SmartDroid, s tou nemam skusenosti. Ta prva je podla mna jedna z naj Samsung romiek, vyse roka som frcal na temasekovej CM romke,len uz ma prestali bavit problemy s fotakom.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 8. 1. 2014 22:25

extreme4u
Nějak jsem to nepochopil,proč potřebuješ alternativu když ti ten Call Recorder funguje a si spokojen ? Pokud myslíš tohle tak já jsem nic lepšího neobjevil.Možná kdyby byl root tak je možnost kvalitních nahrávek tak že se nainstaluje xposed framework pak aplikaci Wanam Xposed a v ní se aktivuje nahrávání hovorů.

cartee
Nemám žádný tip na SGS3 ale stačí se podívat na XDA sekce SGS3 a přečíst si třeba jenom posledních 5 stránek u autorů custom romek a uděláš si názor sám.Pokud je moc problémů tak nebrat ;-) Já si už od dob SGS2 tvořím romky sám a mám svou i na Note2.
Co bych si do telefonu nedal je CM protože by mě nebavilo pořád něco řešit z nefunkčností toho a onoho.Toť zase můj názor. :-)
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 8. 1. 2014 22:39

myslíš že note 2 je dobrá investice...kdybys měl možnost prodat S3 ajít do note 2, udělal bys to? já právě váham :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 8. 1. 2014 22:49

Nevím jak bych ti to napsal abych se nedotkl uživatelů SGS3 ale pokud někomu nevadí že je kapánek note2 přerostlej :-)) tak je to super volba.Já už ho mám od května loňského roku a dá se starší pořídit levně.Já jsem ho v tom květnu koupil,měsíc starý,za neuvěřitelných 7000,- česká distribuce.Chce to jenom pohledat.Ale už se o Note2 tady nebavme je to tu o SGS3 ;-) :-)
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 8. 1. 2014 22:49

ok tak soukromá zpráva? :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod roliva 8. 1. 2014 23:46

laurel píše:Zdravim, mam trosku jiny problem, Po updatu na 4.3 se mi vyresetovalo BT jmeno telefonu a vubec netusim, kter oz menit. prohledal jsem kde co a proste je tam jen to default jmeno GT-I9300.

Nasel nekdo kde se to da zmenit?

Diky moc

Jméno telefonu změníš v nastavení - další - o zařízení - jméno zařízení ;-)
Od 15.6.2012 SGSIII Pebble blue XEZ
roliva
Junior

Odeslat příspěvekod jeepzik 9. 1. 2014 08:29

dzulio píše:je potrebne urobit reset telefonu do tovarenskeho nastavenia...

prides o vsetky data ulozene v telefone

Díky moc za radu - opravdu postačilo jen provést tovární nastavení a obnovit data.

Telefon šlape tak jak má - a konečně mám lepší zítřky :tleskani :-)

jeepzik
jeepzik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MKOP 9. 1. 2014 08:52

Další problém - po updatu na 4.3 od O2, S III GT-19300

Po update od O2 u SIII 19300 zmizela možnost uložit sms nebo je převézt do kalendáře,u staré verze tato možnost existovala.to byl záměr nebo je to chybička?
MKOP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavtoo 9. 1. 2014 14:06

Mám takový pocit, že O2 CZ ještě aktualizaci na 4.3 nepustilo.
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod MKOP 9. 1. 2014 17:43

Operátor je O2 a přišla oficialni aktualizace do telefonu S III
MKOP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Terminator3 9. 1. 2014 18:43

Tak už i TMCZ ma aktualizaci, ale pod tlakem informací zde jsem se rozhodl neaktualizovat, vše mi funguje zatím ok..
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka996 9. 1. 2014 22:18

Zdravím, pořídil jsem si externí baterii (Colorovo PowerBox 6800) a zjistil, že se z ní dá nabíjet buď na 1A, nebo na 2A. Která hodnota je na tento mobil lepší, resp., nemůžou mi 2A poškodit baterii?
Jirka996
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka