Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod stanli89 18. 11. 2013 00:29

Asi máš pravdu.. V dnešní době všichni neradi přiznávají chybu ač by se to kolikrát shledalo s větším pochopením než chybu maskovat či svádět na někoho jinýho..
Já jen doufám, že se to nezamete pod koberec a nejpozději do toho nového roku vyjde nějaká oprava, ale je to škoda, že vypustili takovej paskvil. Hlava mi to nějak furt nebere :-D
No nic, tak přeju dobrou noc a doufám, že tu budeme zanedlouho řešit už příjemnější starosti jako je opravná aktualizace, stabilita, rychlost a funkčnost systému :-) :twisted:
stanli89
Junior

Odeslat příspěvekod papko 18. 11. 2013 12:06

Tak mam uz SGS3 doma.
Takze zavada bola prasknuty ramik: servis vymenil LCD komplet RWD + skrutky 10ks v ramci zaruky. Super :D
papko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spike26 18. 11. 2013 12:44

Super, taky mam praskly ramecek, ale mam sedivku z maxshopu,tak nevim, zda mam vubec zkouset reklamovat. Asi ani ne, co? Mate nekdo zkusenost s reklamaci ramecku u sedivky?
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 11. 2013 14:25

Maxshop je ok, reklamaci zkus.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod LUKY18 25. 11. 2013 14:35

Zdravim, uvažuji o koupi novýho mobila a zatim to vypadá na S3, ale jak pročítam tady na foru ruzný otázky typu: Mam koupit S3 nebo Xperii SP nebo Nexus 4 atd..tak všude píšou že S3 se po nakym čase začne sekat a to mě dost znervozňuje. Tak se chci zeptat jestli je to tak vážný protože chci mobil aspon na 2 roky plynulýho provozu. Teď vlastnim Ascend G300 a dohání mě to k šílenství a Win v mobilu nechci..díky za odpovědi :)
LUKY18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GiFu 25. 11. 2013 15:57

Mám ho od loňského června a nic se mi neseká. Hejno klipů, čtyři hry, MP3 své soubory a vše jede jak má.
Galaxy Note8
GiFu
Junior

Odeslat příspěvekod udo 25. 11. 2013 17:46

Mam dotaz muze mi spatna pametova karta vybijet baterku?
udo
Junior

Odeslat příspěvekod dzulio 25. 11. 2013 20:32

ano moze
N82+16GB micro sdhc sandisk
n95 8GB
n70+512mb rs dv mmc
kingston,
6600+128mb mmc sandisk,
nokia 1100
dzulio
Junior

Odeslat příspěvekod pass 25. 11. 2013 21:45

Ja mam S3 1,5 roku a kolikrat cekam 10 vterin na otevreni telefonniho seznamu. Pomuze ale restart telefonu jen me stve ze ho musim delat kazde rano abych alespon nejak mohl pres den fungovat.
pass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GiFu 26. 11. 2013 08:01

Vymaž si protokoly, zrychlí se.
Galaxy Note8
GiFu
Junior

Odeslat příspěvekod Gina2 26. 11. 2013 09:01

Dobrý den, prosím o konzultaci. Mám SGS3 zhruba rok, naprosto bezproblémový chod až na to, že se tak před měsícem telefon začal samovolně vypínat, resp. restartovat. Napřed jednou za týden, pak každý druhý den, pak jede bez problémů 2 dny, pak se vypne 2x za den, třeba do hodiny po sobě. Vypne, spíš restartuje - leží na stole a najednou telefon zavrní, zahraje , objeví se obrazovka Samsungu a chce PIN. Po zadání jede vše normálně. Že úplně zatuhnul a musela jsem vydělat baterku, se stalo 2x, rovněž v období posledního měsíce. Stalo se i v kabelce, v obalu. Tam byl úplně vypnutý. Jedná se o telefon z distribuce T-mobile, verze Androidu 4.1.2. V době začínání restartů jsem nic nového neinstalovala - jsou tam navigace Dynavix, Sygic, Svítilna, Total Comamander, z her jenom Tetris, v minulém týdnu doinstalováno ovládání televize LG a Tag On pro LG. Dynavix nelze spustit, objevuje se chybové hlášení, něco ve smyslu, že se nemůže připojit a najít prostředky ke stažení. Může být problém tam? Dynavix standartně nepoužívám, prioritně využívám Sygic.
Gina2
Junior

Odeslat příspěvekod myrryn88 26. 11. 2013 09:35

Mel sem stejny problem.O par stranek zpet sem to popisoval.Reklamace te nemine.
myrryn88
Junior

Odeslat příspěvekod Mike75 26. 11. 2013 18:31

A co nejprve zkusit factory reset?
Mike75
Junior

Odeslat příspěvekod Gina2 27. 11. 2013 07:22

Myslíš tovární nastavení ? Zatím ne.

Ze Samsungu se mi dostalo rady - zapnout přístroj v Safe modu, čímž zjistím, zda je chyba v datech nebo v přístroji, vč. postupu. Dále pak zálohovat data a obnovit výchozí nastavení, poté znovu otestovat funkce v Safe modu. Pokud by to nevedlo k nápravě, pak servis - následoval výčet všech servisů u nás.

No, telefon drží už druhý den, třeba byla chyba jenom v kontaktech. Při posledním restartu jsem vytáhla baterii, SIM i ext.kartu a znovu nasadila. Uvidíme.

V každém případě děkuji za reakci.
Gina2
Junior

Odeslat příspěvekod roliva 27. 11. 2013 08:04

Co je to Safe mode a jak se zapíná?
Od 15.6.2012 SGSIII Pebble blue XEZ
roliva
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka