Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod jackoneill 5. 11. 2013 14:30

Měl jsem nějakou větší aktualizaci cca před měsícem a dneska mi naběhla nějaká před-aktualizace o velikosti pouhých 5 mega.

Podle mě bude během pár dní český 4.3 venku.
Nokia N900 - Objevujte nové možnosti. Online, ať se děje cokoliv.
jackoneill
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 99gretzky 5. 11. 2013 19:04

Takto jsem to měl také ale pak přišla další akt. 75MB. Pokud máš S3 z distribuce ČR tak si ještě hodně počkáš! Já mám z Anglie a mám vždy aktualizace zhruba o měsíc až měsíc a půl dřív než cz distr. ;-) ;-)
99gretzky
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka996 7. 11. 2013 11:43

Zdravím, taky se vám někomu stalo u aplikace Dotekománie, že když jsem klikl na obrázek, aby se mi otevřel, tak mi to napsalo nedostatek paměti? Přitom mám v telefonu ještě 1,35 GB volného místa (na kartě 2,79 GB).
Jirka996
Junior

Odeslat příspěvekod jackoneill 7. 11. 2013 12:22

Tak jsem nainstaloval tu 5 megovou aktualizaci a objevila se mi další, tentokrát 65 megová. Aktualizoval jsem opět a přibyl mi v menu Samsung Wooky a aktualizovalo se mi i Nastavení Google. Současný build stále 4.1.2, ale už novější verze - z července 2013.
Nokia N900 - Objevujte nové možnosti. Online, ať se děje cokoliv.
jackoneill
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Reliks 8. 11. 2013 12:13

Dnes aktualizace GT-I9300 Czech Republic (Vodafone) 2013 November 4.3 I9300XXUGMJ9 I9300VFGGMJ5 zdroj: sammobile ;-)
Samsung Galaxy S10+ 128GB Prism Green Dual SIM
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 8. 11. 2013 12:51

Proč se mi nenabízejí aktualizace mé 4.1.2? Nějak jsem na to nepřišel, už mám půl roku stále "poslední". Mám oficiální Samsung firmware pro ČR.
Vzhledem k nárůstu náctileté pubertální komunity a nedostatku nebo nezájmu správců fóra se již zúčastňuji pouze diskusních vláken na úrovni. Urážlivé a jinak nevhodné příspěvky tedy ignoruji. Děkuji za pochopení.
Raziel-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 8. 11. 2013 12:59

Raziel: protoze oficialne na SGSIII nic novejsiho nez 4.1.2 neni. V techto dnech se postupne rozjizdi aktualizace na 4.3
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tony25 8. 11. 2013 13:23

Ahoj, tak mam aktualizaci na 4.3. Telefon mam od Vodafonu.
tony25
Junior

Odeslat příspěvekod Man5on 8. 11. 2013 14:17

Potvrzuji taky Vodafone.
Man5on
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 8. 11. 2013 15:43

Spike26 píše:Raziel: protoze oficialne na SGSIII nic novejsiho nez 4.1.2 neni. V techto dnech se postupne rozjizdi aktualizace na 4.3

Jojo, to beru, myslel jsem spíš ty drobné aktualizace, že nejsou...
Vzhledem k nárůstu náctileté pubertální komunity a nedostatku nebo nezájmu správců fóra se již zúčastňuji pouze diskusních vláken na úrovni. Urážlivé a jinak nevhodné příspěvky tedy ignoruji. Děkuji za pochopení.
Raziel-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod papko 8. 11. 2013 19:21

Vcera som odniesol reklamovat do SK Telekomu prasknuty ramik asi 2cm pod zapinacim tlac. V Sk Telekome pomne kukala, ze takuto reklamaciu este nemali. Telefon za ktory v splatkach dam 500eur (vybrany 22.12.2012) mam prasknuty a im sa nepaci ze ho chcem opravit, zaobchadzam s nim v kozenom puzdre. Chapete to ? Som jej povedal ze ked ona bude mat prasknuty prsten ci sa jej bude pacit taky...
Normalne teraz pochybujem ci mi to vobec opravia ??? a kolko to bude trvat v Sk telekome ake mate skusenosti ??? :oboze :oboze :oboze
papko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stanli89 8. 11. 2013 20:10

hezky vecer,
pred necelym mesicem jsem zde psal o svem problemu ohledne reklamace vypaleneho displaye a britex samozrejme nezklamal ani semnou nekomunikoval, vylozene ostudne jednani!
Problem jsem vsak vyresil diky uzivateli mahoney,ktery mi poradil zde v diskuzi novy servis v sezimove usti

http://web.vspdata.cz/cs/samsung

kde byli vstricni, rychli a mobil mi opravili :-)
Timto bych rad podekoval za doporuceni a doufam, ze to pomuze vsem,kteri maji problemy s reklamaci v britexu.
stanli89
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 8. 11. 2013 22:05

stanli89
Tak,tak, vyprdněte se na Britex ;-) a jsem rád že jsem ti trochu pomohl :-D

papko
No to je někdy problém s tím rámečkem a záleží opravdu na servisu jak se k tomu postaví.Např. Britex :roll: by to svedl na mechanické poškození např. třeba při zatlačování do pouzdra.Je to přece jenom plastový rámeček a je náchylnej na různé tlaky.Je sice fakt že u SGS3 to praskalo často takže by to servisem mohlo projít v pohodě na záruku.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jirka996 8. 11. 2013 22:05

Tak už mám taky 4.3. Mám tel.od Vf.
Jirka996
Junior

Odeslat příspěvekod pee tee 8. 11. 2013 22:40

Vy, co už máte 4.3, dělali jste před, po nebo před i po tovární nastavení a jiná pročištění?
Čekám, kdy to bude od O2.
SGS III (modrá) - O2
pee tee
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka