Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 2. 1. 2013 19:08

tak to máš ještě 10 dní :-D
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ajvn7 2. 1. 2013 23:10

Mobil už mám 212 dnů a zatím šlape :-)
ajvn7
Junior

Odeslat příspěvekod onelook 3. 1. 2013 00:22

Nezdá se vám, že to po aktualizaci nabíjí pomaleji než dříve?
onelook
Junior

Odeslat příspěvekod martin.nov92 3. 1. 2013 10:21

Mě to příjde pořád stejné.
martin.nov92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tony25 3. 1. 2013 11:35

Já s tím taky nemam žádný problém. Nabíjí to pořád stejně.
tony25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mcelroy_sk 3. 1. 2013 13:31

Dnes mi telefon uz 2 krat zamrzol, displej ostal cierny a nedal sa nijak zapnut, aj ked system na pozadi bezal... po vybrati baterie zas ide, status telefonu zas pise "modified", no dufam ze to nebude predzvest niecoho horsieho, pripadne az servisneho zasahu... ale Wipe sa uz asi nevyhnem, ale pockam az do uvolnenia 4.1.2...


Caute, vie mi niekto dat link na stranku(najlepsie CZ/SK, ale prinajhorsom som ENG) kde je pekne podrobne rozpisane ako zmenit XEZ kod na XEO, viem ze treba ODIN, ale chcel by som nejaky kompletny postup aj s obrazkami :) Chcel by som na mojom telefone cez vikend urobit wipe a prehodit to, lebo to neustale cakanie pokial sa nova ROM dostane aj na XEZ ma uz nebavi... Dakujem za info :)
Samsung Galaxy S3(16GB White XEZ), iPhone 4 32GB,iPhone 3GS 32GB, iPhone 3G 16GB, iPhone 2G 16GB, Nokia 6233....
mcelroy_sk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xeromax 3. 1. 2013 21:20

Netreba ti ziadny odin, z google play stiahnes galaxy s / sII / sIII csc changer zmenis na xeo prebehne instalacia a hotovo... ake jednoduche ze?? Je to tu pisane snad milion krat nabuduce skus hladat
xeromax
Junior

Odeslat příspěvekod mcelroy_sk 3. 1. 2013 21:56

Cize zmenim to a nadalej budem moct prijimat original aktualizacie? Lebo niekto tu niekde pisal, ze to nejde potom a treba ROM danej krajiny...
Samsung Galaxy S3(16GB White XEZ), iPhone 4 32GB,iPhone 3GS 32GB, iPhone 3G 16GB, iPhone 2G 16GB, Nokia 6233....
mcelroy_sk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xeromax 3. 1. 2013 23:13

Presne tak zmenis na xeo a prijmas xeo aktualizacie priamo od vyrobcu, sam to tak mam, len som zmenil ors na xeo a vsetko finguje normalne dalej, akurat akrualizacie prijimam medzi prvymi
xeromax
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 4. 1. 2013 00:25

Otec ma S3 dovoz Francie a pro tuto zemi uz je aktualizace k dispozici.Kdyz da ale vyhledat aktualizace tak to napise jen neco ze aktualizace jsou uvolnovany v poradi v jakem jste o ne pozadali,opakujte pozdeji....co s tim nevite?
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xeromax 4. 1. 2013 01:44

Mne to robil aj poliak, pricinu neviem zrejme velky naval yelefonov, a obmedzene mnozstvo kanalov na stahovanie, vyskusaj niekedy v noci, ja som to skusal dva dni a stale mi to pisalo potom som skusil asi o pol stvrtej rano a chytilo sa to na prvu, vtedy tolko ludi aktualizacie nestahuje
xeromax
Junior

Odeslat příspěvekod Gastro 4. 1. 2013 01:53

Je k tomu ale potreba root, tahle samotna aplikace to neudela.
Gastro
Junior

Odeslat příspěvekod Lazar33 4. 1. 2013 07:52

Tak zrova mi telefon stahuje aktualizaci(XEZ) :-D
Lazar33
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 4. 1. 2013 08:11

Xeromax: praveze je mu treba odin.zmenit csc jen tou aplikaci nestaci. Musi do telefonu hodit rom XEO pres Odin,tak nerad nesmysly prosim.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod curdas 4. 1. 2013 08:19

XEZ úspěšně aktualiuován. Konečně.
curdas
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků