Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Marty86 30. 7. 2014 15:51

Zdarec,

chci dát svému Galaxy S2 zasloužený odpočinek a přemýšlím čím ho nahradím. Nepotřebuji novinku za 10 tisíc, koupím nějakou použitou bývalou vlajkovou loď tak kolem 4-5 tisíc. V podstatě favorité jsou jen dva a to Galaxy S3 a HTC One X.

V S3 vidím hlavní výhodu ve vyměnitelné baterii s větší kapacitou a o něco lepší foťák(?) Měl jsem si ho možnost (na rozdíl od HTC) vyzkoušet a nefotí špatně i dle foto testů co jsem našel na netu podával většinou lepší výsledky S3.

HTC se mi více líbí vzhledově a také Sense prostředí je mi sympatické. Také bych radši Super LCD displej kterým disponuje One X.

Hlavní věc na kterou bych se zde chtěl zeptat - jak je na tom S3 s vypalováním obrazu na dipleji? Na mé S2 (také SuperAMOLED) je totiž po cca půl ročním hraní (většinou několik hodin denně) hry Marvel Puzzle Quest již opravdu nechutně vypáleno dost ornamentů, na bílém pozadí to bije do očí.

Pokud je zde tedy nějaký pařan který by mohl přidat svou zkušenost s vypalováním obrazu na S3, budu rád za zkušenosti.

Také by mě zajímala čitelnost displeje za slunečného dne, na S2 ve slunečné dny nevídím skoro nic.

Díky předem za připomínky
Marty86
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 30. 7. 2014 16:12

Na S3 po 18 měsíčním intenzivnim používání nic vypaleneho nemam. Ale loupe se mi barva z postranního rámečku, jsou v nem praskliny a ze zadniho krytu mi vypadaly všechna pismenka napisu Samsung. Na funkci to vsak nema vliv. Koupil bych S3 Neo - kolem 6 000 nový - ma větší RAM 1, 5 GB a nejnovější Android.
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod ddaveid 31. 7. 2014 11:59

Druhý nejnovější android.
ddaveid
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 31. 7. 2014 15:03

ddaveid: druhy? ved aktualny je 4.4.x, nie?
kotrcka
Junior

Odeslat příspěvekod ddaveid 1. 8. 2014 11:58

Nejnovější je teď ta limetka ne? Verze 4.5 key lime pie.
ddaveid
Junior

Odeslat příspěvekod roliva 2. 8. 2014 09:12

Měl jsem SIII dva roky a znovu bych si ho nikdy nekoupil :P
Od 15.6.2012 SGSIII Pebble blue XEZ
roliva
Junior

Odeslat příspěvekod hangrybirds 3. 8. 2014 11:50

Mám prosím dotaz. Bohužel jsem omylem rozflákal svůj SGS3 a potřeboval bych dostat zpátky poznámku, kterou jsem tam měl uloženou. Vím že se to zálohovalo někam na Samsung účet? Nevíte jak to obnovit? Telefon je úplně mrtvý, displej rozstřískaný a nenabíhá.

Děkuji moc
hangrybirds
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 8. 2014 13:13

Vem jiný Samsung a zkus se k tomu účtu dostat.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mahonay 3. 8. 2014 13:28

A to jsi ho rozflákal tak že ti nefunguje ani základní deska ? Vytáhni,vlož baterii a zapni,chvilku počkej a pak připoj k PC jestli se připojí.Pokud ne tak z telefonu už nic nedostaneš.
Pokud si měl zaplé synchronizace a poznámky ti to zálohovalo na nějaký účet např. gmail účet nebo ten tvůj Samsung Account tak na tyhle účty se dostaneš z PC.
Nebo tak jak píše seterwohipikule
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jirka996 8. 8. 2014 15:29

Zdravím, chci se zeptat. Když si nainstaluji nějaký launcher, např.nový Google launcher, tak se prostředí TouchWizz deaktivuje, nebo poběží na pozadí a budou se i nadále aktualizovat widgety, které tam mám?
Jirka996
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 8. 8. 2014 15:45

Když dáš jako deafault jiný launcher a restartnes telefon, TW přímo nepoběží a widgety se neaktualizuji.
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod ddaveid 9. 8. 2014 12:13

Ale samotný TW jako rozhraní poběží dál. Pokud se chceš zbavit kompletně TW, musíš flashnout jakoukoli AOSP ROM.
ddaveid
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 9. 8. 2014 21:56

Pokud určí jiný launcher jako hlavní tak TW nepoběží a může ho pak i zakázat ve správci takže nemusí nic flešovat.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 9. 8. 2014 22:28

jak zákazu TW?
cartee
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka