Samsung I9220 (N7000) Galaxy Note - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod paulis2 17. 12. 2011 11:27

Celkové USB úložiště je 11,07 GB - když vše smažu z Notu. Plus je k dispozici 1,97 GB systémové paměti.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fanaticsk 18. 12. 2011 15:37

ahojte,mám SGN jeden den a som veľmi spokojný,je to síce pádlo,ale to som čakal,už sa mi nezdá ani veľký a dokonca sa mi nezdá ani ťažký
batériu som vybil za deň,ale som sťahoval cez wifi niekoľko hodín
mám takýto problém:vytvorím si mobilný prístupový bod cez wifi,PC nájde túto wifinu z mobilu aj sa pripojí,ale nejde mi načítať na PC žiadna stránka,píše mi,že stránka má veľmi veľkú odozvu a preto nejde načítať
neviete mi niekto poradiť???
mám notebook HP Win XP SP 3 a Prehliadač Aurora 10.0a2
predtým som mal Wave 1 a išlo mi to perfektne mám Orange SK
Fanaticsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fanaticsk 18. 12. 2011 21:47

už mi to ide,zmenil som profil nastavenia internetu z orange world na orange internet
a chcem eštedoplniť,že navigácia sygic šlape perfektne
Fanaticsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Blesk90 21. 12. 2011 09:54

16Gb nebudeš mít nikdy, taky mám 11,7GB + paměŤ telefonu a 32GB na kartě. Ty necelé 4GB si bere OS a vše co je v telefonu (ovladače Spen atd, atd).

Co se týče výdrže baterie, tak pokud jsi provedl aktualizaci tak trvá zhruba 2-4 dny, nežli se OS ´´usadí´´ to samé platí o baterii. Já teď nabíjím jednou za čtyři dny a to telefon celkem horlivě využívám.
Blesk90
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hhitmen 21. 12. 2011 10:19

Dalsi vec co bych poradil tak si sehnat nejakou aplikaci na killovani aplikaci...mam ji nastavenou tak, ze po vypnuti displeje to zabije vsechny aplikace co nemam ve vyjimce...docela to taky neco malo usetri na baterce :)
hhitmen
Amatér

Odeslat příspěvekod chuckymichal 22. 12. 2011 09:01

vôbec netreba žiadne killer aplikácie Android v týchto novších verziách ( 2.3-2.6) si aplikácie ktoré niesu potrebné ukončuje sám... A systému to vôbec nerobí dobré rôzne task killere... :pozor
chuckymichal
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 22. 12. 2011 10:21

Páni, tak ono už to má věštecký modul, když to pozná, kterou aplikaci chci nechat běžet na pozadí abych se k ní mohl vrátit a kterou už nepotřebuji a chci aby ji zabil.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 22. 12. 2011 11:05

Lepší je se na ty aplikace občas "mrknout". Velká RAM dovoluje běžet takřka desítkám aplikací a Android není "tak in" (jako jiné systémy) a neukončuje náhodně údajně nepotřebné aplikace.
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 22. 12. 2011 19:40

Velká RAM, to se musím smát, nemám nic spuštěné a stále mám použitých 580MB z 800MB. S mobilem skoro nic nedělám jen se dívám na net přes Operu mini.
Daniel Bozner
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 23. 12. 2011 20:16

Tak samozřejmě si něco ukousne systém. Osobně jsem měl běžně k dispozici zhruba 430 MB, což u mnoha jiných mobilů není a navíc jde o zatraceně velkou RAM. Nikdy se mi nestalo, že bych se s RAM dostal na úroveň, kterou popisujete.
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod novak pepa 24. 12. 2011 11:16

Zdravím majitele tohoto telefonu a chtěl bych se zeptat jak je na tom telefon s focením natáčením videa a sluchátkovým výstupem v porovnání s nokií n8. Jsem zatím spokojený vlastník nokie a toto jsou moje priority. Ale... spoustu času trávím ve vlaku a v autobusu -net, filmy a muzika,noťas se mi nechce tahat a proto pokukuji po Note. Proto pokud se zde najde nějaký bývalý majitel s možností srovnání ,byl bych vděčný za info.Pokud bude kvalita ok,tak asi zamáčknu slzu,prodám n8 a půjdu do NOTE.Systémy neřeším ,samozřejmě že je android rychlejší a má mnohem více možností nastavování a úprav ale s toho už jsem vyrostl. Díky za odpověď.
novak pepa
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 24. 12. 2011 11:35

Tak nějakou dobu jsem měl oba modely. Fotografie dělá bez debat lepší Nokia N8. Byť i Note umí hodně, na Nokii N8 nemá. Video se těžce srovnává, Note láká na 1080p, Nokia umí "jen" 720p. Tady bych ale opět řekl, že lepší podívaná je na N8. Ale spokojen budete i s Notem. Výstup do sluchátek Note nemá špatný, takový moc pěkný průměr, ale Nokia N8 s emi poslouchala lépe.
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Malencontre 25. 12. 2011 13:42

Čau, sháním nějaký HDMI kabel, asi tak do 350,- doporučíte? http://www.alza.cz/search.htm?exps=HDMI%20kabel Chci normálně brouzdat na netu, hrát hry a pouštět přes to filmy.
Malencontre

Odeslat příspěvekod faajn 31. 12. 2011 14:30

Zdravím, nevíte někdo kdy by mohla na český trh dorazit bílá varianta...přítelkyni se velice líbí :love:

EDIT: Proč stále chybí v katalogu mobilů?? (pro srovnání)...mezi typy samsungů taky není :?:
Jinak jsem z něj naprosto nadšen a rozhodnut si jej co nejdříve pořídit...máte nějaký osvědčený e-shop?? Bude to můj první Android tak si snad padnem do oka :nenapadne
Naposledy upravil Fíla dne 1. 1. 2012 20:07, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
faajn
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 12. 2011 15:11

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka