Samsung I9220 (N7000) Galaxy Note - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 2. 9. 2011 08:30

Obrázek

Tak podte na to.Co si o tom myslite?

Mne osobne sa nepaci na nom jedna vec.Prave ten stylus.Aj ked bude pre niektore aplikacie nevyhnutny,ja ho proste nemam rad.Dopatrali ste sa uz vlastne niekto k nejakym parametrom?
Naposledy upravil Fíla dne 17. 12. 2013 13:56, celkově upraveno 6
Důvod: upraven název tématu
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior

Odeslat příspěvekod kolega 2. 9. 2011 08:55

Hodně o parametrech prozradili na webu http://mobil.idnes.cz/samsung-ukazal-nejvetsi-mobil-na-svete-a-nebo-nejmensi-tablet-vyberte-si-1o5-/mob_samsung.aspx?c=A110902_000757_mob_samsung_jm

Tedy HW podobné s Galasy S II, jen procesor taktovaný na 1,4GHz a Super Amoled displej s úhlopříčkou 5,3" s rozlišením HD - 1280x800. Běhá zatím, podle videa, na Androidu 2.3.5. Cena u nás bude kolem 16000,-Kč

Zde porovnání s Galaxy S II:
Obrázek
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 2. 9. 2011 09:16

Skoda ze je taky velky no.Mohli orezat ramiky nad a pod displejom na minimum.To by sa este dalo.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior

Odeslat příspěvekod afrodita2 6. 10. 2011 20:01

Pre mňa je Galaxy Note absolútne skvelý a bezchybný stroj, veľkosť je ešte únosná,výbava excelentná, displej excelentný, nie je čo dodať, na 100% ho kupujem.
afrodita2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 6. 10. 2011 21:41

Po HW stránce je to špičkové zařízení, celkově se mi to zařízení zamlouvá až na velikost, která je už opravdu nepraktická. Chci vidět, jak se toto zařízení vměstná do kapsy u kalhot, nedokáže si představit běh s tímto zařízení v kapse nebo nedejbože se sehnout. Funkce ano, velikost ne.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod kolega 7. 10. 2011 06:23

Jasně chápu Tvůj postoj k Note, ale já bych do něj i klidně šel, kdybych ovšem už neměl SGS2, se kterým jsem docela spokojen (zatím) a k němu spoustu příslušenství, což mi bylo při rozhodování zda zakoupit SGS2, velmi sympatické. .... Ta velikost Note se mi (alespoň na tom obrázku) nezdá zase tak strašná, do mé dlaně by se ještě vešel :-) i když už by to nebylo jen na jednoruční ovládání. Mobil do kapsy dávám jen ve velmi vyjímečných situacích, většínou používám horizontální pouzdro na opasku (nebo prostě za pasem). Otázka ovšem je, zda podobné šikovné pouzdro s přeskou za opasek (na tak velkou placku) se bude vůbec dát někde sehnat. I na SGS2 je to stále problém a to je už půl roku na trhu. Na Note se mě ovšem líbí jednak vetší displej s HD rozlišením a ta možnost ručně psát.
kolega
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 11. 10. 2011 12:14

nějaký aspoň přibližný info kdy se tady začne prodávat?s2 už mě omrzela,jako všechno po pár měsících a už se Note nemůžu dočkat...
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
Westone 4R
Bang & Olufsen BeoPlay H6
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod kolega 11. 10. 2011 12:22

podle vyjádření zástupce českého Samsungu hned z kraje listopadu 2011, aby to stihli ještě na Vánoční trh :-) .
kolega
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 11. 10. 2011 12:31

Na jakém principu pracuje ten stylus? Uvažoval jsem, že si k iPadu koupím Adonit Jot, ale tento má úzkou špičku, což bych chtěl. Nebo je ten kapacitní displej u Note nějak upraven?

Jinak asi nejvíc nadšen by byl poručík Colombo :D Konečně by mohl zahodit ten svůj notýsek.
Naposledy upravil eRiper dne 11. 10. 2011 12:35, celkově upraveno 1
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 10. 2011 12:33

Docela se mi zamlouvá. Něco mezi tabletem a telefonem.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tonda512 11. 10. 2011 12:34

carreaum17 píše:Chci vidět, jak se toto zařízení vměstná do kapsy u kalhot,.

Vejde se.
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod flatliners 12. 10. 2011 10:31

já uvažoval o galaxy tab 10,ale když sem se na něj včera koukal v práci tak je to obrovská kráva,a představa že bych se s tim tahal mě děsí.menší konkurenční tablety(vlastně jenom dell mini) sou zas málo výkoný,maj malý rozlišení,nebo jiný mouchy.Note je pro mě podle parametrů uplně ideální a hned jak bude k mání du do něj.jediný čeho se trochu bojim je pouze "super amoled",sem tudíž zvědav na zobrazení displeje na slunci.ale až nám přijde,rozbalim a vyzkoušim,snad to bude ok.je zajímavý že očekávanej 7 tablet od samsungu má "super amoled plus" a Note ne.myslel že se větší pluska než má S2 nedělaj kvůly vysokejm výrobnim nákladum,ale tak to evidentně neni.takže je to kvůly tomu aby měl 7 tablet něco navíc oproti Note.škoda no...
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
Westone 4R
Bang & Olufsen BeoPlay H6
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 10. 2011 10:37

To už je prkotina. Pár chlapů od nás z práce taky nakoupilo Galaxy Tab, jeden nadává už teď. V práci to měli asi dvakrát, je to prostě kráva velká, Note je ideální. A jsem příznivcem malých zařízení, i 10" netbook byl na mě velky, musel jsem vyměnit za 8" :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod javak810i 12. 10. 2011 19:48

Rozdíl mezi SAMOLED a SAMOLED Plus je hlavně v použité matici, jinak jsou si velmi podobné. Malé SAMOLED Plus ještě Samsung nevyrábí, protože je jejich výroba náročná (RGB Matrix matici zabere víc místa, než PenTile), proto bude mí i Nexus Prime "jen" SAMOLED display. S HD Samoled Plus pod 5" se počítá až na příští rok (SGS3).
HP Elitebook 8740W - Core i7, 8GB RAM, Geforce GTX460M
Sennheiser CX400 -> UE SuperFi 4 -> Jays D-Jays -> VSONIC GR07 -> Sennheiser HD 25 -> Sennheiser IE 60 + Sony MH1C -> Sennheiser IE80 (fake) -> Xiaomi Piston 2
javak810i
Junior

Odeslat příspěvekod carramba66 18. 10. 2011 10:09

Sleduju pozorně, jak se Note objevuje v agregátorech zboží a po prvním eshopu, který jej nabízel už cca před týdnem za 15 990,- se objevují další a další.

http://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-i9220-galaxy-note/
http://www.zbozi.cz/vyrobek/samsung-galaxy-note/

Dokoknce už přibyl i Mall.cz, má nejvyšší cenu, 16 990,-, nejnižší je 15 361,-.

Otázkou je, zda se za tyto ceny bude nakonec skutečně prodávat, oficiální cena ještě nebyla zveřejněna a pokud ano, tak poněkud pokoutně a rozhodně ne pro ČR. Mám zkušenost s předprodejem, že eshopy rády upravují ceny směrem vzhůru, čili cena, za kterou to zboží prodávají teď, nemusí být vůbec konečná, zejména pokud se potvrdí zvěsti, že by se Note mohlo prodávat až za 600 liber.

Co Vy, předobjednáte, nebo počkáte až na ofiko prodej?
carramba66
Junior

Další stránka